League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
با این وضع دوتا فکر کنم باید بیام همین لول فقط یه سوالی قضیه ترانسفر چه شکلی هست
مثلا من اکانتم وست بوده بیام ایست بهتره و اینکه رنک با هیروهام جابجا میشن دیگه ؟

وضع دوتا چشه مگه؟
عموما کسایی که دوتا بازن با lol کنار نمیان و کسایی که lol بازن با dota کنار نمیان، چون به طور کل شبیه همن اما وقتی بری داخلش می بینی شباهتی به هم ندارن

اکانت رو که انتقال بدی کلا هر چیزی که از store خریدی مثل champion ها، skin ها و ...، تعداد win ها و در صورت موجود بودن summoner name ات انتقال پیدا می کنه، elo و تیم ات انتقال پیدا نمی کنه

سلام دوستان من این بازیو تو یکی از همین تاپیکا دانلود کردم یه چیزی حدود 2.7 گیگ بود وبعد نصب اون هم وقتی بازیو باز کردم یه پنجره باز شد و یه فایل 135 مگی رو میخواست دانلود کنه اما من هر کار میکنم این لا مصب دانلود نمیشه چی کنم؟؟؟؟ بعد این rp چیه؟؟west west که میگن چیه و مزیتاش چین؟

شما اولا بهتره بود از سایت خودش دانلود می کردی، دوما لانچرش بسیار افتضاحه، تک لایه فایل دانلود می زنه و عموما سرعت دانلود تک لایه روی نت های ایران 10-12 کیلو بیشتر نیست، چه 10 مگ باشه چه 128، محدودش می کنن

rp = riot point، پوینت هایی هست که شما خریداری می کنید و باهاش می تونید champion,skin,ward skin,ip boost,xp boost و ... بخرید

west هم سطح بازیش تنها دلیلشم اینه که تیم های خارجی توش بازی می کنن، بعد از split چون اکثر تیم های اروپایی به west تمایل داشتن کلا eune در مقابل euw شروع کرد به تضعیف شدن و کم کم eune به این فلاکت افتاد

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
خوب الان من بخوام اون 135 مگ رو دانلود کنم باید چی کنم چون اون رو اصلا نمیشه دانلود کرد ؟

عموما صبح های زود سرعت تک کانکشن بالاست

به هر حال باید بزاری هرچه قدر هم طول می کشه بکشه اما دانلود شه

بهت توصیه می کنم تیک p2p هم ورداری

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
متاسفانه توی کشور عزیزمون پورت https به شدت لیمیته به خاطر همینه نه میتونید توی pserver ها wow بازی کنید نه لول آپدیت کنید، سرعت دانلود من واسه آپدیت 4ه.

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
من بعد از یک سال گذاشتم آپدیت شه از ساعت 7 تا 11صبح سرعت خوب بود ولی بعد از اون افتضاح شد
از این به بعد صبح ها آپدیتش میکنم
با این اوصاف اصلا میشه LOL بازی کرد ؟ :d

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
حتما موقع لانچر میارید بالا تو قسمت بالا عکس چرخ دنده هست اون بزنید تنظیمات لانچر اون peer to peer بردارید ...
چیز ش کنارتون باشه ...

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
برادر تیکو برمیدارم با چیز پی ان سرعت 4-5 هستش
کلا تیک واسه من تاثیری نداره.

اما سرعت دانلود معمولیم رو 70ه، نمیدونم مشکلش چیه :|

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
من تیک P2P رو برداشتم یه مقدار جزئی سرعت بهتر شد از 8 اومد روی 16
من کلا" 1.2 GB دانلود آپدیت دارم که صبح ها از ساعت 6 تا 11 , سرعت خوبه با 50 دانلود میشه ولی بعد از اون به 8 میرسه که قطع میکردم و باید 1.2 GB رو از اول دانلود کنم
شاید فردا دانلود بشه با این وضعیت .......

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
این دوستمون که میگه بازی 6 گیگ هست!!!!!!من اول اومدم دیدم این بازی 500 مگ هست گفتم دمش گرم!یه بازی درست حسابی با حجم کم پیدا شد!!اومدیم دیدیم نخیر 3 گیگ هست!!!!گفتم جهنم!!بازیش خوبه می ارزه فعلا هلوهوشه 1 گیگم از لانچرش دانلود کردم! اونوقت دوست عزیزمون میگه 6 گیگ هست!! :| خیلی سخته برام که بازی 500 مگی شد 6 گیگ!!! :|

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:31 PM ارسال شده بود ----------

حتما باید با چیز پی ان پیر تو پیرو بر دازیم؟ با شیلتر شکن نمیشه؟؟

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
دوست عزیز من 2شبانه روز ه گذاشتم رو دانلود گاهی اوقات ارور میده که همه چیو خراب میکنه و باعث میشه دوباره دانلود کنم! :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر