League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
eu و us سروراش کلا فرق میکنن ؟ واسه پینگ میخوام بدونم که اگه سروراش فرق دارن eu بگیرم :D

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
پینگم خوبه :D ولی شما بیشتر کجایین ؟ eu یا na ؟

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
چند روز دیگه مپ جدید با گیم مود جدید میاد :x
سلام واسه EU بین 26 تا 30 مرداد رلیز میشه واس NA بین 4شهریور تا 6 شهریور رلیز میشه
ما بیشتر تو EU Nordic&East هستیم البته در مورد بعضی از بچه ها نمی دونم شاید NA باشن ولی کلا eu بهتره دلیلش تو خط بالایی هست :d

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
من تاریخ دقیقشو به شمسی نمیدونم:d
به هر حال، آخر همین ماه یعنی آگوست، یک مود جدید با نام Dominion با یک مپ جدید با نام Crystal Scar به بازی اضافه خواهد شد. فعلا بیشتر آمار ندارم مپ جدید دیگری هم هست یا نه.

کسانی هم که مایل به دریافت مشخصات بیشتر و تماشای ویدئو هستند میتونند به لینک زیر یک سر بزنند.

Code:
http://dominion.leagueoflegends.com/

در ضمن، با اومدن این مپ جدید، Season اول بازی یا همون فصل اول بازی تموم میشه و Season Two شروع به کار میکند!:x

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
ای داد بیداد! ما باز اومدیم یه چیزی بخریم جدیدش اومد! season2 که میگین کی میاد ؟ ما که شانس نداریم :D هر چی گرفتیم یا دانلود کردیم یه ماه بعد یا گفتن جدیدش میاد یا اومد!

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
ای داد بیداد! ما باز اومدیم یه چیزی بخریم جدیدش اومد! season2 که میگین کی میاد ؟ ما که شانس نداریم :D هر چی گرفتیم یا دانلود کردیم یه ماه بعد یا گفتن جدیدش میاد یا اومد!

نگران نباش، فقط باید بازی رو آپدیت کنید! اتفاق زیاد خاصی نمیفته!
Season 2 هم همان طور که گفتم، تا آخر همین ماه.

در ضمن کاراکتر جدید هم Skarner نام داره که یک عقرب کریستالی هست تا چند روز دیگه میاد.

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
ستاپ بازی رو دانلود کردم
بعد نصب آپدیت میخواست 8 ساعت گذاشتم آپدیت شه آخرش ارور داد
دوبار گذاشتم آپدیت شه سرعت از 4kb بیشتر نمیشه :(

27491322931566520749.jpg

myFreedom

کاربر سایت
Nov 20, 2009
121
نام
Achilles
درود
شما region را بزارین EU west فکر کنم مشکلتون حل میشه . و اینکه شما هر region ی را انتخاب می کنید باید واسه همون region هم اکانت داشته باشین . در مجموع 450 مگ آپدیت داره ولی سرعت شما خیلی پایین هست . بنده مشکلی نداشتم ولی زیاد ارزش بازی نداره اصلا به خوبی HON و Dota نیست .

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
از dota که غیر ممکنه بهتر باشه ! اصلا dota یه مپه ولی این بازیه :) ولی hon رو نمیدونم اما تقریبا یکین ولی lol مجانیه!

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
سلام
HON که عملا از سبک بازی Dota برداشت شده و به نظر من چیز جالبی نیست LoL رو هم همون سازنده های Dota ساختن بخاطر سیستم فچلی که Dota داشت از نظر آنلاین بازی کردنش و گرافیکش فک کنین می خواهین بهترین برج رو روی زیر بنای قدیمی بسازی قطا جواب نمیده ولی با زیر بنای جدید چرا جواب میده:d

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
ستاپ بازی رو دانلود کردم
بعد نصب آپدیت میخواست 8 ساعت گذاشتم آپدیت شه آخرش ارور داد
دوبار گذاشتم آپدیت شه سرعت از 4kb بیشتر نمیشه :(

27491322931566520749.jpg

والا مال منم این جوری بود چی پی ان زدم درست شد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر