League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
دوستان من این LOL رو تا به حال بازی نکردم ولی یکی از دوستام پرسیده این Riot Point رو از کجا میشه خرید؟؟
کسی رو سراغ دارید که بشه ازش خریداری کرد؟
البته من یه سایت ایرانی رو یافتم ولی نمیدونم قابل اطمینان هست یا نه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
من تازه بازی رو از ساینش دانلود کردم ولی موقع اجرا می خواد update کنه ببینم نمیشهupdate رو جدا دانلود کرد از جایه دیگه؟اخریش فکر کنم 1.0.0.109 باشه یا 1.0.0.110 حالا حجم اینا چه قدره؟

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
با سلام به بچه های LoL باز
یکی از دوستان پرسید از کجا میشه RP خرید و مطمءن باشه من سایته http://www.game-ir.com/referrer-558.htmlرو پیشنهاد می کنم من خودم چندبار ازش برای Wow و Xbox Live خرید کردم و مطمءنه.
User من تو Lol همین Sabzali هست و خوشحال می شم بعضی وقتا با هم بازی کنیم.
کاراکترای مورد علاقه ی من: Tryndamere-Master Yi-WarWick-FiddleStick-Pantheon
اگه دنبال سایت برای Guide های بازی می گردید برای چگونگی گرفتن Item ها Rune و Masteries ها و چیزهای دیگه من بهتون سایت های:LeagueCraft.com و Mobafire.com رو پیشنهاد می کنم
و البته درون سایتی که در خط اول گفتم CD-Key بازی HoN فروخته می شود.b-)

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
جالبه که این تاپیک داره اینجا خاک میخوره ، به هر حال . اگر کسی مایل به دانلود بازی با سرعت بالا و لینک مستقیم بود از لینک زیر استفاده کنید ..

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من hon رو چند وقت پیش دان کردم و .... زرشک !!! پولی شده!
League Of Legend کاملا Free هست و پول برای خرید Skin هست کلا بازی بسیار زیبایست :)
من Level 30 هستم رو سرور US کسی بازی میکنه اد کنه
HellXRider

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
دوستان هر دفعه که وارد بازی می شم باید یه حجمی رو دانلود کنم؟
من تا الان دو بار بیشتر لانچر رو ران نکردم هر دو بار مجبور شدم 120mb دانلود کنم
سرعت دانلود لانچر هم بشدت پایینه
نمی شه از جای دیگه دانلودش کرد بعد نصب کرد؟

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
سلام
دوستان هر دفعه که وارد بازی می شم باید یه حجمی رو دانلود کنم؟
من تا الان دو بار بیشتر لانچر رو ران نکردم هر دو بار مجبور شدم 120mb دانلود کنم
سرعت دانلود لانچر هم بشدت پایینه
نمی شه از جای دیگه دانلودش کرد بعد نصب کرد؟

نخیر، شما دیر به دیر لاگین میشی، این بازی هم هر چند هفته آپدیت میشه، برای همین ۲ بار بازی رو اجرا کردی مجبور شودی دانلود کنی!
------------------------------------------

خیلی جالب بید این بازی زیاد بین ایرانیها طرفدار نداره! الان ۱۵ میلیون کاربر داره این بازی ولی بیشتر ایرانیها هنوز چسبیدن به Dota فسیل شده!=))

در ضمن اگر کسی تو سرور آمریکا بود میتونه من رو Add کنه: ShoMpeT

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
من اون موقع که بازی میکردم خیلی باگ داشت :D از هر 10-15تا اسپل 7-8تاش باگ بود :| کم کم بهتر شد ولی خوب اون موقع DotA سرتر بود... الان بذارم دوباره دانلود شه ارزششو داره ؟

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
من اون موقع که بازی میکردم خیلی باگ داشت :D از هر 10-15تا اسپل 7-8تاش باگ بود :| کم کم بهتر شد ولی خوب اون موقع DotA سرتر بود... الان بذارم دوباره دانلود شه ارزششو داره ؟

والا ارزش که چه عرض کنم! بستگی به سلیقه خودت داره.
من خودم روزی ۳-۴ ساعت بازی میکنم. از نظر من، کلی ارزش داره!:d:x

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
سلام بچه ها اره اولاش پره باگ بود ولی الان خیلی بش رسیدن واقعا ارزششو داره DL کنی DoTa دیگه قدیمی شده ولی LoL هم جدید و هم هی داره بهتر می شه هر هفته یک کاراکتره جدید میدن:d Wukong جدیدشه که اومده که خیلی خوفه Clip همین Champion رو سایتش هست خواستین برین ببینین.

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
اکانت من تویه LOL سرور US این هست هر کسی اکانت US داره بیاد با هم LOL میزنیم

• xyhamidxy

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:24 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من این LOL رو تا به حال بازی نکردم ولی یکی از دوستام پرسیده این Riot Point رو از کجا میشه خرید؟؟
کسی رو سراغ دارید که بشه ازش خریداری کرد؟
البته من یه سایت ایرانی رو یافتم ولی نمیدونم قابل اطمینان هست یا نه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
خود بازی Free هست ولی برای لباس های جدید و بعضی چیزهای دیگه رو می تونی با Riot Point بخری
باید Pay Safe Card بخری البته چون ایران تحریمه این بهترین روش هست
Pay Safe Card اگه ماله اروپا رو بخوای همه جا داره مثلا www.game-ir.com ولی اگه Riot Point آمریکا رو بخوای باید به مدیر یکی از سایت ها پیغام بدی تا اگه تونست برات گیر بیاره من خودم یه 50 دلاری خریدم .
اگه اکانت اروپا داری Pay Safe Card اروپا (یورو) و اگه اکانت آمریکا داری Pay Safe Card آمریکا (دلار)

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
چقدر طول میشکه لول 30 بشیم ؟ :D هنوزم مثل قبل اخرین لول هیرو ها 18 هست؟

Sabzali

کاربر سایت
Sep 29, 2008
76
سلام بله لول آخر همون 18 :d لول 30 بخوای بشی زیاد طول نمی کشه فقط حداقل روزی 10 Match بازی کن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر