Lara Croft and the Temple of Osiris

header.jpg

Lara Croft and the Temple of Osiris بازی لارا کرافت معبد ازیریس که برای PC توسط شرکت Square Enix عرضه شده و استودیو Crystal Dynamics آن را تولید و طراحی کرده است ، در نسخه جدید لارا کرفت او به همراه گروه خود به معبد Osiris رفته اند و باید با کند و کاو در این معبد و همچنین شکست دادن دشمنانی که بر سر راه آنها قرار می گیرند مبارزه نمایند ، علاوه بر این پازل هایی که در مسیر طراحی شده گیمر را با چالشی جدی رو به رو خواهد کرد ، بازی در بیابان های مصر اتفاق می افتد و شما که کنترل لارا را در دست خواهید داشت می بایست از طریق مقبره های باستانی پی به راز و رمز خدایان و دیگر عناصر باستانی ببرید ،به علاوه لارا شما می توانید به صورت co-op نیز بازی را انجام دهید ، دیگر شخصیت های موجود عبارتند از Carter ، Isis و Horus که هر یک در حالت چند نفره در دسترس خواهند بود

سیستم پیشنهادی:OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Processor: Quad core CPU: AMD Phenom II X4 955 or Intel Core i5-750
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD R7/ NVidia GTX 650
DirectX: Version 11

بازی توسط گروه codex کرک و منتشر شد با حجم 2.7 گیگابایت

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای بازی ای به این خوبی 1 پست هم داده نشده من دانلودش کردم اما مشکل black screen دارم جهت درست شدنش در حالت full screen نباید اجراش کرد مشکل هم از درایور انویدیا هست من نمی دونم یعنی باز سازها نباید این بازی ها رو تست کنن بعد بدن بیرون

آخرین ویرایش:

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
برای بازی ای به این خوبی 1 پست هم داده نشده من دانلودش کردم اما مشکل black screen دارم جهت درست شدنش در حالت full screen نباید اجراش کرد مشکل هم از درایور انویدیا هست من نمی دونم یعنی باز سازها نباید این بازی ها رو تست کنن بعد بدن بیرون
منکه مشلی نداشتم البطه گرافیک من amd هست شاید مشکل از کرک بازی باشه کرک رو عوض کنید شاید درست بشه

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
من کارتم انویدیا هستش و با آخرین درایور رسمی بازی رو اجرا و تموم کردم . مشکلی نداشتم . بازیه بسیار خوبیه و باس فایت های بی نظیری داره . از دستش ندین.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
منکه مشلی نداشتم البطه گرافیک من amd هست شاید مشکل از کرک بازی باشه کرک رو عوض کنید شاید درست بشه
کارت انویدیا گفتم amd مشکلی نداره کرک هم فقط codex هست کرک دیگه ای نداره
من کارتم انویدیا هستش و با آخرین درایور رسمی بازی رو اجرا و تموم کردم . مشکلی نداشتم . بازیه بسیار خوبیه و باس فایت های بی نظیری داره . از دستش ندین.

لپ تاب؟ چه کارت گرافیکی؟ دقیقا چه درایوری رو دارید؟ طبق اعلام رسمی با برگشت به درایور های قدیمی تر مشکل حل می شه اما قطعا صبر برای اپدیت جدید خیلی بهتره

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
کارت انویدیا گفتم amd مشکلی نداره کرک هم فقط codex هست کرک دیگه ای نداره

لپ تاب؟ چه کارت گرافیکی؟ دقیقا چه درایوری رو دارید؟ طبق اعلام رسمی با برگشت به درایور های قدیمی تر مشکل حل می شه اما قطعا صبر برای اپدیت جدید خیلی بهتره

سیستمم تو پروفایلم که هست! ویندوز 7 ورژن 64 و درایور نسخه 344.75 گرافیک GTX 760 ... امروز روی کارت 770 هم تست کردم . اونم بدون مشکل اجرا کرد.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سیستمم تو پروفایلم که هست! ویندوز 7 ورژن 64 و درایور نسخه 344.75 گرافیک GTX 760 ... امروز روی کارت 770 هم تست کردم . اونم بدون مشکل اجرا کرد.

بازی برای کسایی که نسخه ی استیم اصل هم گرفتن مشکل داره بازی اجرا می شه نشان گر موس هم هست صدا هم میاد اما باقی چیزا سیاهه دارم کمی خودم روش کار می کنم اما گفتن با اولین پچ درستش می کنن خودمم یکم بازی کردم در حالت window mode بازیه قشنگیه خیلیشبیه نسخه ی قبلیش کار شده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکل رو پیدا کردم کسایی که از custom res در دسکتاپ استفاده می کنن به همچین مشکلی می خورن اما راه حلش چیه باید به res از قبل تعریف شده برگردین نزدیک ترین به حالت custom رو انتخاب کنید بعد بازی رو اجرا کنید جالب اینه که می تونید از custom res در خود بازی استفاده کنید هیچ مشکلی هم پیش نمیاد. تا به حال هیچ کسی علت این مشکل رو در هیچ فروم ایرانی و خارجی پیدا نکرده قطعا راه حلش هم پیدا نکرده مطالب کاملا توسط خودم نوشته شده با این روش همه چیز درست می شه لازم به ذکره خود بازی باگ زیاد داره که اگه صبر دارید منتظر پچش باشید اما باگ ها مانع از تموم کردنش نمی شه

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
بازی برای کسایی که نسخه ی استیم اصل هم گرفتن مشکل داره بازی اجرا می شه نشان گر موس هم هست صدا هم میاد اما باقی چیزا سیاهه دارم کمی خودم روش کار می کنم اما گفتن با اولین پچ درستش می کنن خودمم یکم بازی کردم در حالت window mode بازیه قشنگیه خیلیشبیه نسخه ی قبلیش کار شده
سلام دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما را دارم میشه کامل و واضح توضیح بدید چکار کردید که مشکل Full screen واسه شما حل شد ممنون میشم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما را دارم میشه کامل و واضح توضیح بدید چکار کردید که مشکل Full screen واسه شما حل شد ممنون میشم.
شما resolution desktop به 1080p تغییر بدید درست می شه اگر ساپورت نمی شه به 720p تغییر بدید از custom resolution در دسکتاپ استفاده نکنید در خود بازی مشکلی نداره چنانچه مشکل حل نشد خبر بدید برای من کار کرد.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
چقدر خوبه این :eek: فکر می کردم بین DAI و FC4 برای من گم و گور بشه و اصلا بازیش نکنم، یکم شروعش کردم دیدم 3 ساعته پاشم :|

Am2

کاربر سایت
Nov 11, 2007
42
حجمش دو گیگه؟اسکرین شاتی ..تریلری چیزی ازش نیست؟برخلاف نسخه قبل که خیلی براش تبلیغ شد این نسخه چرا اینقدر بی سروصدا اومده؟
گیم پلی اون چطوریه؟شبیه نسخه قبله؟داستان و اینهاش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر