L.A Noire | Xbox 360

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
واقعا اگه راکستار یه زحمتی میداد این زیرنویس ها رو حداقل برای همه زبون ها میزاشت چی میشد ؟ واقعا داستان بازی جذاب تر میشد . من که خودم به شخصه از هیچ کدوم از این پرونده ها سر در نیاوردم و همه جواب سوال ها رو با استفاده از راهنمایی ها ی سایت ها زدم .
تازه اخرشم گند زدن ، من اصلا ناراحت نشدم کول مرد . خیلی سریع از روی موضوع اخر رد شدن در حالی که می تونست یکی از قشنگترین قسمت های بازی باشه /
در ضمن 2 تا سوال :
یکی اینکه چه جوری میشه بعد از تموم کردن بازی ازاد بود تو شهر ؟ من وقتی resume رو میزنم میره از مرحله اخر شروع میکنه / دوم هم اینکه من تو طول بازی همه ی اون ماموریت های جانبی رو قبول کردم و انجام دادم ولی چرا 40 تا نشد ؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقعا اگه راکستار یه زحمتی میداد این زیرنویس ها رو حداقل برای همه زبون ها میزاشت چی میشد ؟ واقعا داستان بازی جذاب تر میشد . من که خودم به شخصه از هیچ کدوم از این پرونده ها سر در نیاوردم و همه جواب سوال ها رو با استفاده از راهنمایی ها ی سایت ها زدم .
تازه اخرشم گند زدن ، من اصلا ناراحت نشدم کول مرد . خیلی سریع از روی موضوع اخر رد شدن در حالی که می تونست یکی از قشنگترین قسمت های بازی باشه
/
در ضمن 2 تا سوال :
یکی اینکه چه جوری میشه بعد از تموم کردن بازی ازاد بود تو شهر ؟ من وقتی resume رو میزنم میره از مرحله اخر شروع میکنه / دوم هم اینکه من تو طول بازی همه ی اون ماموریت های جانبی رو قبول کردم و انجام دادم ولی چرا 40 تا نشد ؟

خواهشا اسپویلر بزارید شاید هنوز کسی بازی رو تموم نکرده باشه و نخواد بدونه آخر بازی چی میشه

در مورد سوالاتتون هم :

1. توی قسمت پرونده ها با زدن آخرین گزینه توی هر بخش (Desk) میتونید توی شهر بچرخید

2. هر بخش ( Desk ) پرونده های فرعی مخصوص به خودش رو داره در ضمن بعضی از ماموریت های جانبی فقط شب فعال هستن و بعضی ها هم فقط روز

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
گلاب به روتون من تازه دیشب تمومش کردم خیلی عابرو ریزیه خودم میدونم:d
عرضم به خدمتتون بازی برای من جذاب بود و اصلا ازش خسته نشدم چون هفته ای 1-2 ساعت بیشتر بازی نمیکردم ...فقط چیزی که همه فکر میکردن نبود همون موقع هم من میگفتم اینی که میگید نیست گوش نمیکردن نامردا:d
مثلا میگفتن تو شهر اتفاقی که میوفته یا لوکیشنی که باید برید رو تو نقشه نشون نمیده و باید اسم کوچه و خیابان هارو حفظ باشیم تا مقصد رو پیدا کنیم مثل واقعیت !یا میگفتن تو کارت اشتباه کنی دوباره برمیگردی به مقام قبلیت مثلا مقام گرفتی اشتباه میکنی مقام رو میگیرن دوباره میشی پلیس بزرگراه مثلا:dیا خیلیا فکر میکردن که بازجویی از مجرمین به سبک بازی های RPG ـه که باز دیدیم...
در کل ذهن طرفداران بازی به انحراف کشیده شده بود برای همین خیلی ها جا خردن ولی برای شخصه بنده تجربه خوبی بود ناب نبود ولی خوب بود بعد از تکرار مکررات که چند سال گرفتارشیم
شخصیت پردازی جالبی نداشت داستان هم خوب پیش نمیرفت تا دیسک سوم یکسری قتل های مهم تر قتل های زنجیره ای هم نداشت که مهمتر از همه Black Dahlia بود میتونستن روی این قتل فوقالعاده مانور بدن.البته ممکنه بخاطر درجه سنی بازی هم باشه چون قتل ها خیلی فجیه بودن و اجازه طراحیشون رو نداشتن
گیم پلی خوب بود و روند بازی بیشتر به فیلم شبیه بود کاراکتر ها از انیمیشن های خوب بهره میبردن!پریدن دویدن ، راه رفتن ، از پله ها بالا و پایین رفتن همه عالی کار شده بود ولی انجین بازی به نظر من یه حالتی داشت که انگار مثلا همون 5-6 سال پیش طراحیش کردن و بخاطر طولانی شدن مدت ساخت هی اپدیتش کردن چون یکسری تناقض داشت گرافیک بازی مثلا طراحی عقب ماشین ها و داخل ماشین ها عالی و با جزییات طراحی شده بود ولی وقتی جلوی ماشین رو نگاه میکردی اصلا حس خوبی بهت دست نمیداد انگار کاغذیه ماشینه یا طراحی طبیعت بازی مثل درخت ها که عالی بودن ولی تکون نمیخوردن ولی وقتی بهشون برخورد میکردی به بهترین شکل فیزیک نشون میدادن یا زمین های چمنی که چمن نداشت :d یا گرافیک بصری بازی اصلا با عناوین روز قابل مقایسه نیست و کلا همش یه احسا تناقض به ادم دست میده
پایانش هم مسخره بود خیلی راحت میتونستند بازی رو به خوبی و خوشی تموم کنند
در کل تجربه خوبی بود ولی Team Bondi بی تجربه بود اینو تو روند بازی میشه فهمید

• Like
Reactions: TOP Game

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
که مهمتر از همه Black Dahlia بود میتونستن روی این قتل فوقالعاده مانور بدن.البته ممکنه بخاطر درجه سنی بازی هم باشه چون قتل ها خیلی فجیه بودن و اجازه طراحیشون رو نداشتن

عزیزه دل دیگه چقدر میخواستی روش مانور بدن ...... دیگه پتانسیلی بیشتری از این نداشت این پرونده

پایانش هم مسخره بود خیلی راحت میتونستند بازی رو به خوبی و خوشی تموم کنند
در کل تجربه خوبی بود ولی Team Bondi بی تجربه بود اینو تو روند بازی میشه فهمید
کاملا تایید میشه....

• Like
Reactions: TOP Game

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
دوستان توی اون مرحله که باید بگردی تو شهر ونامه پیدا کنی . توی نقشه بازی جایی رو نشون نمیده اما توی راهنمای بازی توی بازیسنتر نوشته باید بریم Hall of Records و بعد Public Library . این دو مکان رو چجوری میشه پیدا کرد ؟ اخه نقشه بازی خیلی بزرگه و پیدا کردن این 2 مکان تقریبا غیر ممکن !

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
دوستان توی اون مرحله که باید بگردی تو شهر ونامه پیدا کنی . توی نقشه بازی جایی رو نشون نمیده اما توی راهنمای بازی توی بازیسنتر نوشته باید بریم Hall of Records و بعد Public Library . این دو مکان رو چجوری میشه پیدا کرد ؟ اخه نقشه بازی خیلی بزرگه و پیدا کردن این 2 مکان تقریبا غیر ممکن !

این مکان ها همشون تو نقشه با یه عکسی که متاسفانه دقیق یادم نیست معلومه ..... تو نقشه زیاد آیکون های مختلفی نیست که نتونی پیدا کنی ...... اینا مکان های مشهور اون زمانه L.A هست که با یه عکسی روی نقشه معلومن یکم بگردی پیداش میکنی ......اگه نتونستی پیدا کنی برو به راهنماییه IGN یا GS ی هسری بزن بنظرم کاملتر گفته باشن این مراحلو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: iman_movie

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162

منم این مشکلو داشتم ولی یه مقدار تو شهر گشتم و با همکارم هم اگه اشتباه نکنم با دکمه x صحبت کردم بعضی وقتا هم از ماشین پیاده میشدم و صحبت میکردم که یهو رو نقشه مشخص میشد باید کجا برم البته ممکنه یه مقدار طول بکشه

Last edited by a moderator:
  • Like

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
داش دیگه این بازی قدیمیه و 90 درصده بروبکس تمومش کردن دیگه .....
یه جورایی راست میگی داداش!!ولی خب کلاً نباید انقدر صریح پایان بازیو بگن دیگه!اومدیمو یکی وقت نداشت زود تر از اینا بازی کنه,اصلاً مثلاً همین الانم بعضیا هستن دارن برا اولین بار RED DEAD ُ بازی می کنن بعد برا کمک خواستن می رن تو تاپیکش می بینن که.....
منم برا این رو این قضیه حساسم چون 2,3 بار گرفتار این قضیه شدم که یکیشم همین LA بود!!!
شما اگه وقتت کفاف میده میتونی بری تو نقشه مکانارو تک تک علامت بذاری start ُ بزنی سریع بیا ی توو بازی و اینکارو چند بار تکرار کنی,اگه درست علامت زده باشی پایین سمتِ چپ صفحه objective ِت مینویسه که باید بری اونجا(البته یکم وقتگیره دیگه,به قولِ دوستان از همون راهنمایی سایتا استفاده کنی بهتره:d)

آخرین ویرایش:
  • Like

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
تازه اخرشم گند زدن ، من اصلا ناراحت نشدم کول مرد . خیلی سریع از روی موضوع اخر رد شدن در حالی که می تونست یکی از قشنگترین قسمت های بازی باشه /
در ضمن 2 تا سوال :
من بازیو تموم نکرده بودم:((:((

barbados

کاربر سایت
Jul 13, 2011
6
آقایون من به شدت آماتورم دیروز رفتم این بازی رو گرفتم اما وقتی دی وی دی اول رو میذارم فقط لوگوی ایکس باکس میاد و هیچ اتفاقی نمیوفته باید چی کار کنم
لطفآ راهنمایی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر