L.A Noire | Xbox 360

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام به همه من توی این مرحله گیر کردم بعد این که اون دختره توی ایالستگاه راه اهن توسط اون یارو کشته ودستگیر میشه بعد این مرحله نه نقشه ونه دفترچه راهنمایی نمیکنن البته به طور اتفاقی دو تا مکان رو پیدا کرم که کات اسکین هم نمایش داد یکی اونی که روی لوستر سالن یه چیزایی پیدا کرد یکی دیگه فکر کنم وسط ابشار کوچیک میدان یه چیزایی پیدا کردم از این جا به بعد دیگه سر نخی پیدا نکردم کمککککککککککک:-/

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام به همه من توی این مرحله گیر کردم بعد این که اون دختره توی ایالستگاه راه اهن توسط اون یارو کشته ودستگیر میشه بعد این مرحله نه نقشه ونه دفترچه راهنمایی نمیکنن البته به طور اتفاقی دو تا مکان رو پیدا کرم که کات اسکین هم نمایش داد یکی اونی که روی لوستر سالن یه چیزایی پیدا کرد یکی دیگه فکر کنم وسط ابشار کوچیک میدان یه چیزایی پیدا کردم از این جا به بعد دیگه سر نخی پیدا نکردم کمککککککککککک:-/
باید بچرخی تو شهر و خودت پیدا کن;)ی

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
سلام به همه من توی این مرحله گیر کردم بعد این که اون دختره توی ایالستگاه راه اهن توسط اون یارو کشته ودستگیر میشه بعد این مرحله نه نقشه ونه دفترچه راهنمایی نمیکنن البته به طور اتفاقی دو تا مکان رو پیدا کرم که کات اسکین هم نمایش داد یکی اونی که روی لوستر سالن یه چیزایی پیدا کرد یکی دیگه فکر کنم وسط ابشار کوچیک میدان یه چیزایی پیدا کردم از این جا به بعد دیگه سر نخی پیدا نکردم کمککککککککککک
راهنمایی بازی تو سایته اصلی بازیسنتر (لینک زیر ) رو بخون که فرنود زحمتشو کشیده ..... همه مکان هارو نوشته .
http://www.bazicenter.com/ps3/action-adventure/L_A_Noire/articles/157

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام

من یسوال داشتم
اینکه اگه اون زن ها رو یقاتل زنجیره ای کشته
پس چرا ما بعضی هارو سر هر کدوم پرونده ها دستگیر میکنیم
مگه قاتل اون زنا ی نفر نیس

Last edited by a moderator:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
باسلام من یسوال داشتم
اینکه اگه اون زن ها رو یقاتل زنجیره ای کشته
پس چرا ما بعضی هارو سر هر کدوم پرونده ها دستگیر میکنیم
مگه قاتل اون زنا ی نفر نیس

خب اول که نمی دونیم :d بعد که می ریم جلو تر معلوم می شه

Last edited by a moderator:

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
یه سوال داشتم
قضیه این آتش سوزی ها چیه؟ کلاً چرا این کار رو میکنن؟

چون داستانش مربوط به اخر بازی میشه اگه بازی رو تموم نکردی باز نکن:
این کار به دلیل این بود که خونه ها در مسیر ساخت بزرگراهی که قرار بود ساخته بشه قرار داشتن
همینطور با این کار اونا از بیمه هم اخاذی کردن

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اقا مجرم اصلی پرونده The Gas man کدوم بود هنوز تو کفشم:|
ورلی بود یا رایان ؟
راهنمای سایت هم ظاهرا نوشته به انتخاب خودتون

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا مجرم اصلی پرونده The Gas man کدوم بود هنوز تو کفشم:|
ورلی بود یا رایان ؟
بستگي به نحوه ي اينتر ويو خودت داره ..
ولي در واقع هر جفتشون مجرم هستند !!
ولي يادم نيست كدوم متهم اصليه .. اما هر كدوم رو انتخاب كني درسته ولي با انتخاب يكيشون 5 ستاره نميشي ;)

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
اقا مجرم اصلی پرونده The Gas man کدوم بود هنوز تو کفشم
ورلی بود یا رایان ؟
راهنمای سایت هم ظاهرا نوشته به انتخاب خودتون

ولي يادم نيست كدوم متهم اصليه .. اما هر كدوم رو انتخاب كني درسته ولي با انتخاب يكيشون 5 ستاره نميشي

اگر رایان رو انتخاب کنی 5 ستاره میشی

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ولي يادم نيست كدوم متهم اصليه .. اما هر كدوم رو انتخاب كني درسته ولي با انتخاب يكيشون 5 ستاره نميشي ;)
اتفاقا جفتشون مجرم بودن فقط رایان حرکاتش و حرفاش بودار تر بود واسه همین
رایان انتخاب کردم
با تشکر از وقتی که برای جواب سوال من گذاشتین :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
اینجا فرقه بین شاهکاره R* و بازیه TM مشخص میشه

در مورد پایانه بازی هست ....... اگه بازیو تموم نکردین اسپویلرو باز نکنین

داستان در دیسک سوم یکم قشنگ تر شد واگه بخوام رک و راست بگم تازه داستان شروع شد ....... ولی روایتش زیاد جالب نبود و مثلا شخصیت پردازی السا و بقیه شخصیت ها در حده خوبی نبود و نپرداختن به شخصیت زناشویی کول واقعا مسخره و ابتدایی بود ....... رابطش با السا و طلاقش از زنه قبلیش قشنگ کار شده بود و داستانو وارد مرحله جالبی گذاشت و لی متاسفانه شخصیت پردازیه رک و خشکه کول و اکثر شخصیت ها یکم توی ذوق میزد ومرگ کول هم واقعا مضحک و ضعیف کار شده بود..... نه اثری از خانوادش بود نه اون حسه مرگ یک شخصیت مهم در پلیس به گیمر میداد و سکانسه بسیار ضعیفه آخر یعنی تو کلیسا و نشون ندادن اثری از تشیع جنازه کول خیلی احمقانه بود و همینجاها تفاووت های فاحشه سطح نویسندگان TB و R* معلوم میشد ........ و نواقص واقغا جدی در گیم پلی و افت فریم و نقص کمی در داستان باعثه عدم شاهکار شدنه این بازی میشه که امیدوارم این کمپانی ب اآب و تاب دادن با بازی بعدیشون و رفع نواقص جدیه بازی یه شاهکار در مدت ساخته کمتر بدن که پتانسیشلو دارن .......

• Like
Reactions: PXG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر