L.A Noire | Xbox 360

tommy vercetti

کاربر سایت
Aug 5, 2009
96
سبك اين بازي چجوريه ؟؟؟
به اندازه gta سرگرم كننده هست ؟؟
ارزش ٥ تومن رو داره ؟!! ؟؟ :دى

Sent from my iPod touch using Tapatalk ^^

دوست عزیز شما با این حرفتون تعداد بی شماری از فن های بازی نابود کردید.
اگر شما دنبال سرگرم شدن هستید، اصلا این بازی رو تهیه نکنید.
چون بازی اصلا سرگرم کننده نیست و بیشتر اجتماعی و واقع گرایانه پرداخته است.
خودت می دونید که دنیا اصلا سرگرم کننده نیست ( حداقل نه مثل جی تی ای) پس این بازی هم سرگرم کننده نخواهد بود.
شما اول ببینید از بازی چه انتظاری دارید؟ اگر می خواهید از یک داستان تلخ اجتماعی لذت
ببرید، این بازی جذاب است. اما هرگز به دنبال یک جی تی ای نباشید

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
داش حالا خودت میگی دلیل این سه قتل که همه شبیه هم بود چیه؟؟؟؟؟؟
حال و حوصله ندارم خودم بفهمم.:d

:d
فکر میکنم دیگه ردش کردی
فقط سه تا قتل نبود و تمام قتل های این بخش( 5 تاش) کار همین طرف بوده و دلیلش هم مشخص نشد (انگیزه قتل). فقط طرف و پیدا می کنیم

• Like
Reactions: Siavash_MH

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
فکر میکنم دیگه ردش کردی
آره ردش کردم الانم دیسک سومم :d
فقط سه تا قتل نبود و تمام قتل های این بخش( 5 تاش) کار همین طرف بوده و دلیلش هم مشخص نشد (انگیزه قتل). فقط طرف و پیدا می کنیم

آره اصلا معلوم نبود انگیزش چی بود پدر سوخته :d......فکر کنم دیگه بیمار رواتی بود که که همرو میکشت و دلیلیم نداشت :d
ولی تکلیف اون مظنون هایی که بع عنوان قاتل تو این 5 پرونده دستگیرشون کردیم انداختیمشون زندان چی میشه؟؟؟؟
نباید اونا قاتل باشن دیگه نه؟؟؟ کلا این 5 پرونده رونده گیم پلیش خسته کننده بود بنظرم :d

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
آره ردش کردم الانم دیسک سومم :d

آره اصلا معلوم نبود انگیزش چی بود پدر سوخته :d......فکر کنم دیگه بیمار رواتی بود که که همرو میکشت و دلیلیم نداشت :d
ولی تکلیف اون مظنون هایی که بع عنوان قاتل تو این 5 پرونده دستگیرشون کردیم انداختیمشون زندان چی میشه؟؟؟؟
نباید اونا قاتل باشن دیگه نه؟؟؟ کلا این 5 پرونده رونده گیم پلیش خسته کننده بود بنظرم :d
اون مظنون ها رو کاپیتان دانلی توی همون گفتگوی اخرش گفت که هر کدوم و به خاطره دلایلی مثل محکوم نشدن توی دادگاه و نداشتن مدارک و شواهد و ... مخفیانه و بی سروصدا ازاد میکنیم
مضخرفترین بخش همین بخش جنایی بود که اگه بجاش توی بخش وایس بودیم و میکی کوهن رو مثلا دنبال می کردیم خیلی جذاب تر میشد

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
من تازه دارم میرم
افت فریم اذیتم میکنه (سرم درد می گیره )
بقیه هم افت فریم رو دارند؟(تو تعقیب ها مخصوصا با ماشین و تو محیط های شلوغ)

tommy vercetti

کاربر سایت
Aug 5, 2009
96
بازی بالاخره تموم شد.
اصلا انتظار نداشتم این جوری تموم بشه.
همش تو فکر این بودم که ...
باز دوباره با قهرمان بازی نقش اول بازی و حداقل مبرا شدن اتهامات از کول روبرو بشیم.
اصلا انتظار نداشتم دلیل اتفاقات کل جریان بازی خودم(ـِش) باشم!!!!
واقعا عالی بود. فقط می تونم بگم پایان بسیار زیبایی داشت و تا مدت ها تو یادم می مونه.
بچه ها با توجه به این که یکم دیره به نظرتون نقد بنویسم براش؟
ممنون.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
من تازه دارم میرم
افت فریم اذیتم میکنه (سرم درد می گیره )
بقیه هم افت فریم رو دارند؟(تو تعقیب ها مخصوصا با ماشین و تو محیط های شلوغ)
بنظرم بزرگترین مشکله این بازیه این افت فریم
تو صحنه های اکشن که سه تا شش هفت نفر دارن تو محیط تیر اندازی میکنن سرعت فریم خیلی پایین میاد میره رو اعصاب خفن با اینکه هر سه دیسکو من نصب کردم و لی افت فریم خیلی زیاده.یا تو صحنه های تعقیب و گریز که ماشین زیاد تو محیط هست.....
همون بهتر که صحنه های اکشنش زیاد نیست و بیشتر سکانس ها و مراحل آرومه. وگرنه اصلا نمیشد بازیو ادامه داد.

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
بنظرم بزرگترین مشکله این بازیه این افت فریم
تو صحنه های اکشن که سه تا شش هفت نفر دارن تو محیط تیر اندازی میکنن سرعت فریم خیلی پایین میاد میره رو اعصاب خفن با اینکه هر سه دیسکو من نصب کردم و لی افت فریم خیلی زیاده.یا تو صحنه های تعقیب و گریز که ماشین زیاد تو محیط هست.....
همون بهتر که صحنه های اکشنش زیاد نیست و بیشتر سکانس ها و مراحل آرومه. وگرنه اصلا نمیشد بازیو ادامه داد.

من اصلا بازی هایی رو که افت فریم دارند رو نمی تونم برم من فکر می کردم مشکل از دیسکه ولی حالا می بینم بازی اینجوریه!!

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
بعد تموم کردن بازی میتونیم تو شهر ول بچرخیم ؟ این ماموریت جانبی ها رو اون موقه هم میشه انجام داد ؟

شما میتونی تو منوی اول بازی و قسمت Cases (پرونده ها) یه پرونده هست که اگه انتخابش کنی (اسمش درست یادم نیست ولی اگه بری تو قسمت پرونده ها معلوم میشه) میشه قبل از تموم کردن بازی بری و آزادانه توشهر بگردی و StreetCrime هم میتونی بگیری.

• Like
Reactions: Mr.Ok

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام به همه من تواین مرحله گیر کردم اون یارو رئیس فروشگاه لباس بیرون فروشگاه کشته میشه گیر کردم از اون دختره داخل فروشگاه سوال کردم تمام لباسای اون خدا بیامرز رو هم وارسی کردم حالا باید کجا برم

tommy vercetti

کاربر سایت
Aug 5, 2009
96
سلام به همه من تواین مرحله گیر کردم اون یارو رئیس فروشگاه لباس بیرون فروشگاه کشته میشه گیر کردم از اون دختره داخل فروشگاه سوال کردم تمام لباسای اون خدا بیامرز رو هم وارسی کردم حالا باید کجا برم

حالا نگاه کنید روی زمین چند تا فشنگ افتاده،
اون ها رو بردارید.
بعد فکر کنم توی سطل آشغال هم اسلحه باشه.
حالا دفترچه رو باز کنید.
بعد برید به قسمت مکان ها
و اونی که خط نخورده رو انتخاب کنیدb-)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
بچه ها با توجه به این که یکم دیره به نظرتون نقد بنویسم براش؟

بنظرم برای این بازیه عالی هیچوقت نقد نوشتن دیر نیست.......

من اصلا بازی هایی رو که افت فریم دارند رو نمی تونم برم من فکر می کردم مشکل از دیسکه ولی حالا می بینم بازی اینجوریه!!

متاسفانه این مشکلو داره ولی زیاد بهش توجه نکن......من اوائا خیلی توجه میکردم اعصابم خورد شده بود :d
ولی الان که دیسک سومم دیگه زیاد گیر نمیدن ........ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر