L.A Noire | Xbox 360

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دوستان یه سئوال در مورد داستان بازی در مرحله ی بوکسور داشتم اگه امکان داشته باشه:
دو دلیل داره اول اینکه قضیه مشکوک به تبانی و گاو بندی هست و کول برای همین علاقه مند به دنبال کردن پرونده میشه
دوم اینکه Earl روی باخت طرف شرط بندی کرده بود و به دنبال پولش بود

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من دیسک دو هستم.یه سوال دارم اما اگر بعدا می فهمم نمیخ واد بگین:
این قتل های زنجیره ای که زن ها رو بدون لباس می کشت.چرا سر هر پرونده یه قاتل هم پیدا می شه؟مثلا اون میوه فروش اصلا دلیل قتلش معلوم نشد.(اگر بعدا می فهمم نمیخ واد بگین.)
یه سوال هم در مورد پرونده ی سیلین هنری:
این یارو مندوز برای چی کشته بودش؟دلیل قتلش معلوم نشد.

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
من دیسک دو هستم.یه سوال دارم اما اگر بعدا می فهمم نمیخ واد بگین:
این قتل های زنجیره ای که زن ها رو بدون لباس می کشت.چرا سر هر پرونده یه قاتل هم پیدا می شه؟مثلا اون میوه فروش اصلا دلیل قتلش معلوم نشد.(اگر بعدا می فهمم نمیخ واد بگین.)
یه سوال هم در مورد پرونده ی سیلین هنری:

جواب هر دو سوالو جلوتر می فهمی برا همین نخ واهم گفت
براي كامپيوتر اين بازي نمياد كلان؟
اگه نمياد بازي چطوري نياز داره كه انگليسيمون فول باشه يا نه
:-/
نه اصلن قرار نیست که این بازی برای کامپیوتر بیاد راهنماهای قدم به قدم زیادی هم مثله راهنمای همینج براش اومده مشکلی نخواهی داشت

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
نه دیگه کرکره هاش پایینه , بستست چه جوری باش حزف بزنم ... ؟
اول برو ساختمان مرکزی پلیس طبقه پایینش با کاپیتان حرف بزن......بعدش برو میوه فروشی ......میوه بخر(در حقیقت با یارو صحبت کن :d )

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
دوستانیکه بازیو نرفتن نخونن.(این یک دستور است:d )
جواب هر دو سوالو جلوتر می فهمی برا همین نخ واهم گفت
تو کدوم پرونده میفهمیم؟؟؟......خیلی گنگ شده این پرونده ها:(
دوستان این رونده کشتار زنجیره ای زن ها تا کی ادامه داره؟؟؟
خیلی خسته کننده داره میشه....الان دیسک دومم دوباره یه زنه دیگه رو تو راه آهن کشتن...تا کی می خوان همینجوری تکراری باشه؟؟
دوستان سایتی نیست که مهمترین مکالماتو تو سکانس ها رو معنی کرده باشه؟؟؟؟.......بعضی کلمات و جمله هاشون خیلی سنگینه

آخرین ویرایش:

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دوستانیکه بازیو نرفتن نخونن.(این یک دستور است:d )
تو کدوم پرونده میفهمیم؟؟؟......خیلی گنگ شده این پرونده ها:(
دوستان این رونده کشتار زنجیره ای زن ها تا کی ادامه داره؟؟؟
خیلی خسته کننده داره میشه....الان دیسک دومم دوباره یه زنه دیگه رو تو راه آهن کشتن...تا کی می خوان همینجوری تکراری باشه؟؟
دوستان سایتی نیست که مهمترین مکالماتو تو سکانس ها رو معنی کرده باشه؟؟؟؟.......بعضی کلمات و جمله هاشون خیلی سنگینه

پرونده ی اخره دیگه زیاد لازم نیست صبر کنی:d
من که همچین سایتی ندیدم شایدم باشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دوستانی که زبانشون زیاد قوی نیست و کلا دوست دارن تمام قسمت های داستان بازی رو بفهمم به این صفحه برن که بچه های سایت بازی سنتر زحمت کشیدن و راهنمای کامل بازی رو نوشتن

با پیشرفته صنعت بازیسازی و امکانات فراوانی که این عرصه با گذشت زمان در اختیار بازیسازان قرار میدهد، پیوسته سطح کیفی بازی ها نیز افزایش پیدا می کند، حال به جایی رسیده ایم که بازی ها به نوعی با قرار دادن شما در محیط ها و درگیر کردن با شخصیت های بازی باعث القای بهتر مضمون به مخاطب میشوند. یکی از این بازی ها L.A.Noire است که با توجه به کلمات دشوار انگیسی مستلزم سطح بالایی از درک این زبان است. از همین رو یقینا فهمیدن داستان و پیش بردن بازی بر اساس آن امری مهم به حساب می آید. در این مقاله سعی داریم تا با نشان دادن تمام سرنخ های موجود و همینطور پرسش ها و پاسخ های درست راهنمای کاملی از بازی را برای شما به ارمغان بیاوریم. نکته ی قابل توجهی که در این مقاله باید به آن اشاره کرد کلمات و جملات انگلیسی است که سعی شده تا برای راحتی مخاطبان عین کلمات سرنخ ها و همان جملات پرسش ها و مدارک گنجانده بشود. همین طور این بازی شامل 5 بخش مختلف است که در نهایت به 21 پرونده ختم میشود.امید است تا این مقاله مورد توجه همه ی شما عزیزان قرار گیرد.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
د وستانی که زبانشون زیاد قوی نیست و کلا دوست دارن تمام قسمت های داستان بازی رو بفهمم به این صفحه برن که بچه های سایت بازی سنتر زحمت کشیدن و راهنمای کامل بازی رو نوشتن
من منظورم ترجمه مکالمه هایه مهمی که بین اشخاص رد وبدل میشه بود .... ایم مقاله اینا رو نداره.
سبك اين بازي چجوريه ؟؟؟
به اندازه gta سرگرم كننده هست ؟؟
ارزش ٥ تومن رو داره ؟!! ؟؟ :دى
سبک بازی ماجراجوییه و کار اگاه بازیه و حل پرونده ها و پیدا کردن سرنخ ها و کمی هم اکشنه.....سبک جالب و تکیه....هیچ بازی تا حالا همچین سبکی نداشته
اگه به دیده GTA ببینی نه..... اندازه اون انقد سرگرم کننده نیست ولی بازی جالبه.....بیفتی تو دوره حل کردن پرونده ها و پیدا کردن سرنخ ها دیگه نمیتونی ولش کنی...... اگه منظورت سرگرمی های متنوع GTA هستش این بازی این سرگرمی ها رو نداره......چون سبکشن کلا فرق میکنه.
ارزششو داره......بازی سطح بالا و بسیار عالی هست......بنظر من از دستش نده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر