L.A Noire | Xbox 360

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
تو این بازی کارای جانبی ای نمیشه کرد؟؟!مثلاً رفتن به باری یه استراحتی یا کاره دیگه ای........این landmark ها به چه درد میخورن؟!
کلاً ظاهراً مثله اینکه داستان بازی خطّیه نمیشه بهش گفت open world!!

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
تو این بازی کارای جانبی ای نمیشه کرد؟؟!مثلاً رفتن به باری یه استراحتی یا کاره دیگه ای........این landmark ها به چه درد میخورن؟!
کلاً ظاهراً مثله اینکه داستان بازی خطّیه نمیشه بهش گفت open world!!

خود سازنده ها بار ها اعلام کرده بودند که این بازی کاملا خطیه و داستان مشخصی داره ولی در غالب یک بازی Open world.
می تونی از قسمت های Free roam استفاده کنی.آنجا آزادی عمل بیشتری در شهر داری.ولی باز هم چیزی در حد GTA انتظار نداشته باش.

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
دوستان من در سایت Gamecritics خوندم که انتخاب های شما هیچ اهمیتی در داستان نداره و اگر قاتل رو اشتباه انتخاب کنید فقط در پایان مرحله امتیاز کمتری می گیرید! این درسته؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
خود سازنده ها بار ها اعلام کرده بودند که این بازی کاملا خطیه و داستان مشخصی داره ولی در غالب یک بازی Open world.
می تونی از قسمت های Free roam استفاده کنی.آنجا آزادی عمل بیشتری در شهر داری.ولی باز هم چیزی در حد GTA انتظار نداشته باش.
مرسی,یه سؤاله دیگه ام داشتم:این درست یا غلط بودن سؤالایی که از مظنونا می پرسیم رو داستان یا اون case تأثیر داره یا فقط رو همون rank ِمون تأثیر داره؟؟!

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دوستان من در سایت Gamecritics خوندم که انتخاب های شما هیچ اهمیتی در داستان نداره و اگر قاتل رو اشتباه انتخاب کنید فقط در پایان مرحله امتیاز کمتری می گیرید! این درسته؟

نه فقط توی ستاره هایی که اخر پرونده میگیرین تغییر میکنه

مرسی,یه سؤاله دیگه ام داشتم:این درست یا غلط بودن سؤالایی که از مظنونا می پرسیم رو داستان یا اون case تأثیر داره یا فقط رو همون rank ِمون تأثیر داره؟؟!

بله میتونه روند ادامه پرونده رو تغییر بده یا فرد بی گناهی رو گناه کار نشون بده

بچه ها پرونده The Quarter Moon Murders رو داستان اولیشو می تونید توضیح بدید !!؟؟ چیزی نتونستم ازش بفهمم !!

از اول پرونده که دو تا نامه از طرف Black Dahlia توی یک تاکسی پیدا میشه که با پیغام هایی که روی جسد ها قرار داره مطابقت می کنه و ما می فهمیم که تمام قتل ها کار اونه
اون از شعر های Shelly استفاده میکنه و با اون ها نامه هاش رو می نویسه
وبا توجه به نامه هایی که برای ما گذاشته اونو پیدا میکنیم
اخر پرونده هم اون پسره قاتل اصلی تمام اشخاصی بود که توی بخش جنایی پرونده هاشون رو انجام دادی و یه چنتا هم قبل از اومدن کول به بخش جنایی انجام داده بود
بعد از کشتن اون هم رئیس پلیس میاد و میگه که نی تونیم اعلام کنیم که این قاتل هست چون یکی از اشنا های کله گنده های شهر هست(یادم نمیاد ولی مثل اینکه گفت برادر ناتنی)
بعدش هم که گفت تمام اشخاصی که دستگیر کردیم هر کدوم به دلایلی مثل کمبود مدرک و شاهد و... بی سروصدا ازاد میشن

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
از اول پرونده که دو تا نامه از طرف Black Dahlia توی یک تاکسی پیدا میشه که با پیغام هایی که روی جسد ها قرار داره مطابقت می کنه و ما می فهمیم که تمام قتل ها کار اونه
اون از شعر های Shelly استفاده میکنه و با اون ها نامه هاش رو می نویسه
وبا توجه به نامه هایی که برای ما گذاشته اونو پیدا میکنیم
اخر پرونده هم اون پسره قاتل اصلی تمام اشخاصی بود که توی بخش جنایی پرونده هاشون رو انجام دادی و یه چنتا هم قبل از اومدن کول به بخش جنایی انجام داده بود
بعد از کشتن اون هم رئیس پلیس میاد و میگه که نی تونیم اعلام کنیم که این قاتل هست چون یکی از اشنا های کله گنده های شهر هست(یادم نمیاد ولی مثل اینکه گفت برادر ناتنی)
بعدش هم که گفت تمام اشخاصی که دستگیر کردیم هر کدوم به دلایلی مثل کمبود مدرک و شاهد و... بی سروصدا ازاد میشن

آهان پس همون چیزی رو که فکر می کردم درست بود !! یآخه یه خرده شک داشتم گفتم بپرسم
مرسی :d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها راستش من اصلا نفهمیدم تو این بازی باید چی کار کرد .
همون اول بازی گیر کردم ، یعنی زیاد کلنجار نرفتم ، تا گیر کردم از خیر بازی گذشتم .
همون نیم ساعت اول بازی اونجا که یه جسد کنار مغازه کفش فروشی افتاده , بعد از اینکه جسد رو بررسی کردیم و با زن فروشنده هم صحبت کردیم باید چی کار کرد ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
بچه ها راستش من اصلا نفهمیدم تو این بازی باید چی کار کرد .
همون اول بازی گیر کردم ، یعنی زیاد کلنجار نرفتم ، تا گیر کردم از خیر بازی گذشتم .
همون نیم ساعت اول بازی اونجا که یه جسد کنار مغازه کفش فروشی افتاده , بعد از اینکه جسد رو بررسی کردیم و با زن فروشنده هم صحبت کردیم باید چی کار کرد ؟

اونجا رو که خود بازی بهتون میگه چه دکمه هایی رو باید فشار بدید.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام
مرحله ی The Quarter Moon Murders
اونجا که galloway میگه شعر دوم رو بخون بعد نقشه رو نگاه کن
باید کجا بریم !؟
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند