L.A Noire | Xbox 360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اسم خانومه تو کیفش هست که باید پیدا کنی.جنازه رو هم خوب بگرد مخصوصا گردنش رو.یه رد پا هم نزدیک جسد هست.اگر هم Intuition Point داری ازش استفاده کن تا همه سرنخها رو پیدا کنی.
گفتم که.کیف پولو پیدا کردم ینی اسمش هم پیدا کردم دیگه.ردپای نزدیک جسد و اون سیاهی های رو بدن و رد طناب رو گردن و جای حلقه رو هم پیدا کردم.وقتی می زنم راهنمایی رو جسد و نشون می ده!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
مطمئنی که درست گفتی!!یه تلفن رو دیوار کنار اون میز اخری هستش ولی میرم طرفش کاری نمیکنه!!:-/:-/
گفتم که چیز خاصی نیست اگه نگران 5 ستاره شدن پرونده ای خیالت راحت اگه با اون یارو صحبت کامل رو انجام دادی بهت 5 ستاره رو میده.;)

گفتم که.کیف پولو پیدا کردم ینی اسمش هم پیدا کردم دیگه.ردپای نزدیک جسد و اون سیاهی های رو بدن و رد طناب رو گردن و جای حلقه رو هم پیدا کردم.وقتی می زنم راهنمایی رو جسد و نشون می ده!
ببین اگه سرنخهایی که با ABC نشون داده و این چیزهایی که خودت میگی رو هم چک کردی دیگه فکر نکم چیزی باقی مونده باشه.

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
من وقتی dvd یک بازی رو میزارم داخل درایو بازیرو اجرا می کنه ولی تا میزنم روی new game می گه که
please insert disk 1 چیکار کنم ؟ :((

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :

کمک کمک کمک :d

همون اول مرحله
House of Sticks

وقتی که اون زنه میاد تو دفتر و یه نامه میده و یه پرونده هم رویه میز هست

باید چیکار کنم ؟؟
باید تو پرونده یه چیز رو مشخص کنم اون چیه ؟؟
تا از در میرم بیرون سوار ماشین شم دوباره از اول میاد .

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :

همون اول مرحله
House of Sticks

باید چیکار کنم ؟؟

مرسی . دیگه متوجه شدم .ممنون

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان :

همون اول مرحله
House of Sticks

باید چیکار کنم ؟؟
حالا شما فهمیدی اینو مینویسم واسه کسایی که احتمالا اینجا گیر میکنن:d
توی پرونده سمت راستش یه کاغذ هست که باید دستتونو ببرید گوشه ی کاغذه بعد A بزنید بعد یه برگه ی دیگه اونجاس بعد هم باید از Elsa سوال بپرسید

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
باید ریست کنید و قبل از ساختمون بولینگ پیش mcafrey و اون ...روب فروشه برید ( محل زندگیه مقتول) بعد اونجا اون ماسماسک بولینگ (اسمشو نمیدونم :d) را بردارید و آرمش را بررسی کنید...
----
من اینجا موندم:
رفتم بالای اون لوستر و دو تا کاغذ برداشتم ، بعد گفت باید بریم یه جایی به اسم eye top of tower یا یه همچین چیزی... الان دو ساعته دارم خیابونا را میگردم ..:(ممنون میشم راهنمایی کنید...
ریست کردم ولی تا رفتم شب شد:d و بسته بود راستی اون قسمتcentral police رو باید چه کار کنین رفتم پیش تلفن اون زنگ زدم ولی میام بیرون اون قسمت رو خط نمیزنه:((

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ریست کردم ولی تا رفتم شب شد:d و بسته بود راستی اون قسمتcentral police رو باید چه کار کنین رفتم پیش تلفن اون زنگ زدم ولی میام بیرون اون قسمت رو خط نمیزنه:((
اگه غلط نکنم:D باید دوباره بری تو اتاق بازجویی اونجا یه سوال اضافه شده;)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
اگه غلط نکنم:D باید دوباره بری تو اتاق بازجویی اونجا یه سوال اضافه شده;)
رفتم :dحالا راست میگه یا دروغ هر چی میزنم میبازم اگه دروغ گفته باشه باید کدوم پرونده رو نشونش بدم:-/

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
خب بالاخره بازی رو صددرصد کردم. همه ی اچیومنت هاش رو هم درو کردم.
البته خیلی خیلی وقت برد ها. حدود 43 ساعت طول کشید بازی رو صددرصد کنم و اچیو هاشو بگیرم.
82333345441633144417.jpg

http://www.img4up.com/up2/82333345441633144417.jpg

کلا بازی شاهکاری بود. نه که الان به این نتیجه رسیده باشم. هم قبل از بازی می گفتم ، هم وقتی تموم کردم و هم الان. ولی نمرش رو همون طور که قبلا یک نقد کوچیکی کرده بودم همون 88 به خاطر باگ های زیاد و پرونده های ساده بدون نیاز به تفکر و درگیری.
فقط یک چیزی رو بگم و اون این که حتما بازی رو صددرصد کنید و اچیو هایشو تموم کنید. واقعا یک چیزایی هست که باید ببینید. قبل از ریلیز بازی می گفتن که دنیای وسیعی داره و از روی لوس آنجلس اصلی ساخته شده ... همه هم از روی نقشه دیدن که واقعا همین طوره. ولی تا وقتی که نبینید گوشه کناراشو اینو درک نمی کنید. واقعا مثلا یک کارخونه اون اندازه ی یک مپ کال آو دیوتی هست. کاملا با جزئیات کامل!! ولی حتی توی بازی از سه تا خیابون کناریش هم رد نمیشی و نگاه هم بهش نمی اندازی!!1 یعنی با بازی کردن شاید 1/200 بازی رو دیده باشید. واقعا بازی وسیعی هست.
از یک لحاظ این بد هم هستش. این بازی با این وسعت فقط باید 21 پرونده توش باشه؟ 100 تا هم کم بود. ولی باز اگه زیادتر میشد پرونده ها بازی کسل کننده میشد. این بازی می تونه 20 تا بازی توش جا بشه ، از اکشن اول شخص گرفته تا ادونچر. اگر بخوان همینو ول کنن واقعا حق خودشون که این همه برای این نقشه ی عظیم زحمت کشیدن رو ضایع می کنن!! یا باید تا سال ها دی ال سی بدن یا بازی های بعدی شونو توی همین مپ بسازن.
ممنون

• Like
Reactions: PXG

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
سوال در مورد آخر بازی

بازی رو تموم کردم !

ولی ...

یکی میشه یه توضیحی درباره آخر بازی بده ؟!؟ هیچی نفهمیدم چی شد :d از اون تعقیب تو خیابون تا اون درگیری و اون یارو آتیشیه :d کلا این بخش arson رو نفهمیدم چی به چیه :d:d:d

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
سوال در مورد آخر بازی

بازی رو تموم کردم !

ولی ...

یکی میشه یه توضیحی درباره آخر بازی بده ؟!؟ هیچی نفهمیدم چی شد :d از اون تعقیب تو خیابون تا اون درگیری و اون یارو آتیشیه :d کلا این بخش arson رو نفهمیدم چی به چیه :d:d:d

اون یارو آتیشیه دچار یه بیماری روانی بود و علاقمند به آتیش زدن خونه های مردم .
یه شرکت بساز بفروش هم از این یارو سواستفاده می کرد و در جهت رسیدن به اهداف کثیفش، این بیمار روانی رو وادار به آتیش زدن خونه های مردمی که قصد فروش خونش به این کمپانی رو نداشتند، می کرد.

البته این کمپانی کارهای غیرقانونی دیگه ای هم انجام داده بود. ولی چون افراد قدرتمند و پرنفوذی از سود این کمپانی بهره مند می شدند، این اعمال غیرقانونی هم چنان ادامه داشت و جلوش گرفته نمی شد و مخفی باقی می موند تا اینکه jack و cole از راه می رسند و درصدد توقف و افشای کارهای کثیف این کمپانی برمیآند.
کمپانی هم بیکار نمی نشینه و دست به اقداماتی برای جلوگیری از فعالیت این دو میزنه. مثل بی آبرو کردن cole و تنزل رتبش و سوقصد نافرجام به جون jack.

تعقیب و گریز پایانی جک و کول توسط پلیس ها، در جهت دستگیر کردن یا کشتن این دو بود.
چون کمپانی در اداره ی پلیس هم نفوذ داشت و می تونست از این نیرو برای رسیدن به خواسته هاش و حفظ منافعش استفاده کنه.

ولی متاسفانه در پایان، معامله ای انجام میشه بین کمپانی و کسی که جک براش کار می کنه که نتیجه ی زحمات جک و کول رو بر باد میده.

مرگ کول هم زمانه با تولد دوباره ی کمپانی.
کول با مرگش جون معشوقش رو نجات داد. ولی نتونست جون کمپانی رو بگیره.
این وسط کول برد یا باخت؟ مرگش ارزشش رو داشت؟ شاید سوال درست اصلا این نباشه!

در داستان، ما داریم نتایج و تبعات تصمیمات سربازان در جنگ رو مشاهده می کنیم. در واقع، جنگ برای سربازان داستان ما، هیج وقت به پایان نمی رسه و تبعات و پیامدهای تصمیمات و عملکردشون در جنگ، در زندگی پس از جنگ‌ به سراغشون میاد و اون ها رو به مبارزه می طلبه. اگر cole در زمان جنگ، اون تصمیم اشتباه رو نگرفته بود و دستور آتش زدن کودکان و زنان بی گناه رو نداده بود، هیچ وقت موجود روانی‌ای که در پایان داستان، معشوقه‌ی cole رو می دزده هم بوجود نمی اومد و cole هیچ وقت نیازی نبود که اون شب در تونل‌های فاضلاب در جست و جوی معشوقش باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر