L.A Noire | Xbox 360

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
شما باید بری ته سالن،اونجا یه در هست،وقتی واردش میشی یه نفر داره تمیز کاری میکنه و ادامه ماجرا...
به نظرم بهتره مرحله رو کلا ریست کنی و از اول بری
ممنون
خواستم برم ولی هر دفعه رفتم در اون مرکز بولینگ بسته بود...reset کردم دارم از اول میرم...
بازم ممنون

siamaksakety

کاربر سایت
Nov 26, 2010
61
نام
سیامک
وضعیت مبهم کول کسانی که بازی نکردن نخونن

چرا کول که اینقدر وظیفه شناس بود و تعصب داشت روی زن و بچش که حتی یه جا به همکارش میگه درباره زن من حرفی نزن به یکباره رفت با السا رفیق شد و به زنش خیانت کرد و توی بازی هیچ دلیل منطقی ای هم برای این کارش پیدا نشد؟

دوم اینکه مگه اسلحه و درجه اش رو بعد از این کار نگرفتن چرا دوباره کارآگاه بود از کار معلق نشد؟

سوم اینکه جک چه کاره بود؟ مامور تحقیق یعنی چی؟ چرا مثل کارآگاه ها بود می تونست از اپراتور اطلاعات بگیره حتی می تونست ماشین مردم رو هم توی شهر بگیره؟

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
وضعیت مبهم کول کسانی که بازی نکردن نخونن

چرا کول که اینقدر وظیفه شناس بود و تعصب داشت روی زن و بچش که حتی یه جا به همکارش میگه درباره زن من حرفی نزن به یکباره رفت با السا رفیق شد و به زنش خیانت کرد و توی بازی هیچ دلیل منطقی ای هم برای این کارش پیدا نشد؟

دوم اینکه مگه اسلحه و درجه اش رو بعد از این کار نگرفتن چرا دوباره کارآگاه بود از کار معلق نشد؟

سوم اینکه جک چه کاره بود؟ مامور تحقیق یعنی چی؟ چرا مثل کارآگاه ها بود می تونست از اپراتور اطلاعات بگیره حتی می تونست ماشین مردم رو هم توی شهر بگیره؟

متاسفانه چندان به رابطه‌ی cole با زنش در داستان پرداخته نمی شه. در نتیجه خیانت cole به زنش رو نمیشه غیر عادی یا عادی دونست.

در اداره‌ی پلیس، سلسله مراتبی وجود داره. پلیس برای مجازات cole رتبه و مقامش رو تنزل داد و به بخش و اداره‌ای که وظیفه‌ی کم اهمیت تری دارند، فرستاد.

جک احتمالا تو اداره‌ی بیمه کار می کرد. در مورد اپراتور و و گرفتن ماشین مردم هم چیزی خاصی نمی دونم.

یه سوال فنی چه مدت از انتشار بازی میگذره؟
حدود 2 هفته

برای آموزش استخراج آهنگ های LA NOIRE می تونید به اینجا رجوع کنید.

آخرین ویرایش:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من یه جای بازی گیر کردم
پرونده Polite invitition که با کلسا هستیم باید بریم Hall of record رو بگردیم بعد میریم اون عددا رو پیدا می کنیم بعد عدد 20 رو در میاریم بعد از اون باید چیکار کنم ؟> حالم بد شد انقدر همه جا رو گشتم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
کمک

ممنون
خواستم برم ولی هر دفعه رفتم در اون مرکز بولینگ بسته بود...reset کردم دارم از اول میرم...
بازم ممنون
من هم مثل شما اینجا مونده بودم مرحله rest کردم ولی باز در بسته بود=((

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من یه جای بازی گیر کردم
پرونده Polite invitition که با کلسا هستیم باید بریم Hall of record رو بگردیم بعد میریم اون عددا رو پیدا می کنیم بعد عدد 20 رو در میاریم بعد از اون باید چیکار کنم ؟> حالم بد شد انقدر همه جا رو گشتم

توی اون قسمتی که هستی توی قفسه کتابها اسم U رو پیدا کن . بعد ادامه ماجرا

• Like
Reactions: Ezio da Firenze

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
من هم مثل شما اینجا مونده بودم مرحله rest کردم ولی باز در بسته بود=((
باید ریست کنید و قبل از ساختمون بولینگ پیش mcafrey و اون ...روب فروشه برید ( محل زندگیه مقتول) بعد اونجا اون ماسماسک بولینگ (اسمشو نمیدونم :d) را بردارید و آرمش را بررسی کنید...
----
من اینجا موندم:
رفتم بالای اون لوستر و دو تا کاغذ برداشتم ، بعد گفت باید بریم یه جایی به اسم eye top of tower یا یه همچین چیزی... الان دو ساعته دارم خیابونا را میگردم ..:(ممنون میشم راهنمایی کنید...

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
باید ریست کنید و قبل از ساختمون بولینگ پیش mcafrey و اون ...روب فروشه برید ( محل زندگیه مقتول) بعد اونجا اون ماسماسک بولینگ (اسمشو نمیدونم :d) را بردارید و آرمش را بررسی کنید...
----
من اینجا موندم:
رفتم بالای اون لوستر و دو تا کاغذ برداشتم ، بعد گفت باید بریم یه جایی به اسم eye top of tower یا یه همچین چیزی... الان دو ساعته دارم خیابونا را میگردم ..:(ممنون میشم راهنمایی کنید...
باید بری L.A Public Library

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام خدمت دوستان.یه سوال داشتم!!:d:d
تو مرحله The Studio Secretary Murder اونجایی که میری داخل Mensche's Bar من از همه سوال میپرسم ولی بازم رو اسم منطقه خط نمیخوره!!:|کار خاصی باید انجام بدم اونجا!!

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام خدمت دوستان.یه سوال داشتم!!:d:d
تو مرحله The Studio Secretary Murder اونجایی که میری داخل Mensche's Bar من از همه سوال میپرسم ولی بازم رو اسم منطقه خط نمیخوره!!:|کار خاصی باید انجام بدم اونجا!!
چیز مهمی نیست در اصل کار اصلی رو انجام دادی ولی داخل بار اون پشت مشتها یه تلفن هست که باید بری نگاهش کنی که البته خیلی مهم نیست ولی باعث میشه محیط خط بخوره.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
مرحله ی Golden Butterfly(ماموریت اول دی وی دی 2
همون اول که می رم سر صحنه ی جرم.جنازه رو می گردم.یه رد پا رو بدنه,یه جای حلقه و جای طناب رو گردن.رو زمین هم یه کیف پول و یه رد پا هست.همه رو انجا دادم ولی هنوز می گه یه سرنخ یگه هست.چیکار کنم؟
پ.ن:یه علامت زرد(A)چسبیده به جنازه هست.اونجا صدا می ده ولی وقتی می زنم دوباره می ره سر جنازه و دیگه جایی رو جنازه نمونده.
پ.ن2:ماموریت نام برده همونیه که یه زنه در ماشینو قفل میک نه بعد یه مرد میاد می زنه تو سرش...

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
مرحله ی Golden Butterfly(ماموریت اول دی وی دی 2
همون اول که می رم سر صحنه ی جرم.جنازه رو می گردم.یه رد پا رو بدنه,یه جای حلقه و جای طناب رو گردن.رو زمین هم یه کیف پول و یه رد پا هست.همه رو انجا دادم ولی هنوز می گه یه سرنخ یگه هست.چیکار کنم؟
پ.ن:یه علامت زرد(A)چسبیده به جنازه هست.اونجا صدا می ده ولی وقتی می زنم دوباره می ره سر جنازه و دیگه جایی رو جنازه نمونده.
پ.ن2:ماموریت نام برده همونیه که یه زنه در ماشینو قفل میک نه بعد یه مرد میاد می زنه تو سرش...
اسم خانومه تو کیفش هست که باید پیدا کنی.جنازه رو هم خوب بگرد مخصوصا گردنش رو.یه رد پا هم نزدیک جسد هست.اگر هم Intuition Point داری ازش استفاده کن تا همه سرنخها رو پیدا کنی.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
چیز مهمی نیست در اصل کار اصلی رو انجام دادی ولی داخل بار اون پشت مشتها یه تلفن هست که باید بری نگاهش کنی که البته خیلی مهم نیست ولی باعث میشه محیط خط بخوره.
مطمئنی که درست گفتی!!یه تلفن رو دیوار کنار اون میز اخری هستش ولی میرم طرفش کاری نمیکنه!!:-/:-/

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من همین الان بازی را تموم کردم میتونم بگم به عنوان اولین بازی اینجوری با این ابهت خوب بود یعنی عالی بود و اما در مورد داستان
به نظرم اگر حداقل این آدم ها به سزای عملشون برسن بهتر بود و حالا اونم میمرد امیدوارم Dlc داشته باشه چون پایانش به نظرم بعد از اینهمه تلاش بدون ثمر بمونه اصلا خوب نیست
چندتا مشکلی که داشت یکی اینکه با حضور این همه ماشین اصلا خود بازی بهتون مراحلی برای استفاده از این ماشین ها را نمیدهد و کلا همش با ماشین خودمون هستیم مگر اینکه خودت بری ماشین ها را ور داری که اصلا با واقعیت جور در نمیاد و کلا اسلحه هاش هم همینطور و اینجور چیزا اینقدر زحمت کشیدن ولی در اصل هیچ لزومی به استفاده از ماشین های دیگر حس نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر