L.A Noire | Xbox 360

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها یکی آخر مرحله The Quarter Moon Murders یه توضیح مختصر میده چه دیالوگ های ردبدل شد آخر آخرش
بعد کسی script بازی داره
مرسی:>

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
خوب سایت WikiCheats راهنمای خودش رو کامل کرده حتما یه سر بهش بزنید تمام سوالات بازجویی و جواب ها و مدارک مورد نیاز رو گفته و لند مارک ها و فیلم ها رو هم توضیح داده راحت می تونید بازی رو 100 درصد کنید

سایت

این جریمه شدن ها خیلی اهمیت داره؟
اگر مرحله رو ریستارت کنی جریمه ات از اول اون قسمت تا جایی که رفتی پاک می شه؟
اره خیلی اهمیت داره اگه زیاد باشه از ستاره هات کم می کنه
با ریستارت اون هم صفر می شه

بچه ها یکی آخر مرحله The Quarter Moon Murders یه توضیح مختصر میده چه دیالوگ های ردبدل شد آخر آخرش
بعد کسی script بازی داره
مرسی:>

اون پسره قاتل اصلی تمام اشخاصی بود که توی بخش جنایی پرونده هاشون رو انجام دادی و یه چنتا هم قبل از اومدن کول به بخش جنایی انجام داده بود
بعد از کشتن اون هم رئیس پلیس میاد و میگه که نی تونیم اعلام کنیم که این قاتل هست چون یکی از اشنا های کله گنده های شهر هست(یادم نمیاد ولی مثل اینکه گفت برادر ناتنی)
بعدش هم که گفت تمام اشخاصی که دستگیر کردیم هر کدوم به دلایلی مثل کمبود مدرک و شاهد و... بی سروصدا ازاد میشن

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
خوب سایت WikiCheats راهنمای خودش رو کامل کرده حتما یه سر بهش بزنید تمام سوالات بازجویی و جواب ها و مدارک مورد نیاز رو گفته و لند مارک ها و فیلم ها رو هم توضیح داده راحت می تونید بازی رو 100 درصد کنید

سایت

اره خیلی اهمیت داره اگه زیاد باشه از ستاره هات کم می کنه
با ریستارت اون هم صفر می شه

اون پسره قاتل اصلی تمام اشخاصی بود که توی بخش جنایی پرونده هاشون رو انجام دادی و یه چنتا هم قبل از اومدن کول به بخش جنایی انجام داده بود
بعد از کشتن اون هم رئیس پلیس میاد و میگه که نی تونیم اعلام کنیم که این قاتل هست چون یکی از اشنا های کله گنده های شهر هست(یادم نمیاد ولی مثل اینکه گفت برادر ناتنی)
بعدش هم که گفت تمام اشخاصی که دستگیر کردیم هر کدوم به دلایلی مثل کمبود مدرک و شاهد و... بی سروصدا ازاد میشن

سلام

جناب ایا شما می تونید با همکاری تعدادی دیگه از افراد حرفه ای بازی سنتر داستان این بازی رو به این فورم ای که گذاشتید بزارید

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
دوستان من اینجا موندم:
disk2
another naked woman
دوتا کلاه و یه کفش و یه کلید و یه کاغذ پیدا کردم و جسد را بررسی کردم ، دیگه چی مونده؟

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام

جناب ایا شما می تونید با همکاری تعدادی دیگه از افراد حرفه ای بازی سنتر داستان این بازی رو به این فورم ای که گذاشتید بزارید

فکر نمی کنم مشکلی باشه تا ببینیم کیا داوطلب میشن من هم تا اونجایی که بتونم کمک می کنم

دوستان من اینجا موندم:
اگه درست فهمیده باشم
باید بری پشت بوم اونجا هم یه دونه رد خون و یه نصفه کارت هست

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
این جریمه شدن ها خیلی اهمیت داره؟
اگر مرحله رو ریستارت کنی جریمه ات از اول اون قسمت تا جایی که رفتی پاک می شه؟

Anarchist literature---Lie--------- Ryan's anarchist papers
InstaHeat Model 70------ Lie ------Rasic's statement
Suburban Redevelopment---- Doubt---- N/A

Attempted murder charge---- Lie -----Ryan's criminal record

مرسی داداش گلم

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام دوستان :

کمک کمک کمک

تو مرحله the gas man اونجا که میری تو اداره پلیس باید بازجویی کنی از دو نفر .

نفر اول رو بازجوییش رو درست انجام میدم ولی نفر دوم رو میدونم همش میشه lie ولی نمیدونم باید کدوم مدرکو انتخاب کنم . لطفا کمک کنید . ممنون

جواب سوال دوستمون که تو قسمت اچیومنت بازی پرسیده بود

o1oip41gvklztqyr907k.png

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
جواب سوال دوستمون که تو قسمت اچیومنت بازی پرسیده بود

o1oip41gvklztqyr907k.png

داداش دمت گرم . دوباره مرحله بعد اینجاش گیر کردم :

میری یه جای بزرگ هست که تعداد زیادی خونه سوخته . هیچ کار نمیشه کرد . چیکار کنم .؟؟

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
داداش دمت گرم . دوباره مرحله بعد اینجاش گیر کردم :

میری یه جای بزرگ هست که تعداد زیادی خونه سوخته . هیچ کار نمیشه کرد . چیکار کنم .؟؟

همون اولین خونه بعد از کتک کاری با اون اراذل روی دیوار بیرونی خونه یه مدرک وجود داره

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
دوستان من اینجا موندم:
اون یارو mcafery را زدم ولی موقع پخش فیلم کلید را زدم رفت نفهمیدم چی شد ، دست گیر شد ؟ نشد؟
رفتم کلوپ بولینگ زنه گفت برو اون ته ، رفتم هیچکس نبود - اومدم بیرون و رفتم ایستگاه پلیس اونجا هم خبری نبود....دوباره برگشتم به بولینگ ولی درهاش بسته است...الان دو روزه میرم اونجا ولی باز نیست...:(
خواهشا کمک کنید...

آخرین ویرایش:

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
دوستان من اینجا موندم:
اون یارو mcafery را زدم ولی موقع پخش فیلم کلید را زدم رفت نفهمیدم چی شد ، دست گیر شد ؟ نشد؟
رفتم کلوپ بولینگ زنه گفت برو اون ته ، رفتم هیچکس نبود - اومدم بیرون و رفتم ایستگاه پلیس اونجا هم خبری نبود....دوباره برگشتم به بولینگ ولی درهاش بسته است...الان دو روزه میرم اونجا ولی باز نیست...:(
خواهشا کمک کنید...
شما باید بری ته سالن،اونجا یه در هست،وقتی واردش میشی یه نفر داره تمیز کاری میکنه و ادامه ماجرا...
به نظرم بهتره مرحله رو کلا ریست کنی و از اول بری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر