L.A Noire | Xbox 360

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راجب آخر بازی :
:(( راستی مم تمومش کردم و دیسک 3 رو کلا 5 ستاره کردم:D ولی چرا کول بدبخت آخرش اونجوری مرد:((
حالا واقعا مرده یا نه؟جنازهش تو اون تابوته بود یا نه؟ بعد تیتراژ اونا بهم چی میگفتن؟اصلا چرا تو جنگ کول تیر خورد و مرد؟:D
------------------------------
کاش 120 مایل بود!
194.7:d من خودمو تا حالا کشتم فقط 150 تا شده :(( این یکی جدا طولانیه

دارم وسوسه می شم اچیومنت گایدش رو بنویسم:d
یکی قبل از شما نوشته:D
من شانسی گرفتم اچیوشو:D از اداره پلیس تا ته ال. ای رو بکوب رفتم=))

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
راجب آخر بازی :
:(( راستی مم تمومش کردم و دیسک 3 رو کلا 5 ستاره کردم:D ولی چرا کول بدبخت آخرش اونجوری مرد:((
حالا واقعا مرده یا نه؟جنازهش تو اون تابوته بود یا نه؟ بعد تیتراژ اونا بهم چی میگفتن؟اصلا چرا تو جنگ کول تیر خورد و مرد؟:D

اسپویل خفن در مورد اخر بازی:
واقعا مردش شوخی نداره دیگه :d
اون اخر هم اون ها همه از هم قطارای:dکول بودند که در حال برگشت به خونه بودند و توی روزنامه در مورد موفقیت های کول می خوندند و کورتنی هم اونجا داشت بقیه رو وسوسه می کرد تا مورفین های توی کشتی که داستان بازی هم در موردش بود رو بدزدن.

اما در مورد تیر خوردن کول:
کول که مسئول بود, فرمان حمله به یک غاری رو داد و فکر می کرد اونجا پر از دشمنه در صورتی که اونجا یک بیمارستان بود و پر از مجروح اما چون که خبر نداشت دستور اتش زدن اونجا رو داد
اون کسی هم که اونجا رو اتیش زد دچار مشکلات روحی شد و دست به اتش افروزی زد و همون کسی بود که تمام اتش سوزی های قسمت آرسون رو انجام داد و توی اون تونل های زیر زمینی هم به دست جک کشته شد

:|:|
یکی قبل از شما نوشته
من شانسی گرفتم اچیوشو از اداره پلیس تا ته ال. ای رو بکوب رفتم

تا دیروز هیچ خبری نبود ها
الکی با احساسات ادم بازی میشه

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
راجب آخر بازی :

این راک استار هم که داره قهرماناشو شهید میکنه.:(:((
جان مارستون هم همین راک استار کشتش،فکر کنم کول هم چون راک استار ناشر بازیشه باید اینجوری میشد

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
منم نیز تمومش کردم با تقریبا 80 درصد بازی، پرونده های خیابونی رو کمو بیش حل کردم با روزنامه ها ولی اصلا فیلمهارو پیدا نکردم.آخرش بد....

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
کمک
تو دیسک دو گیر کردم . اونجا که به یک پارک میریم و چند تا کاغذ پیدا میکنیم . دیگه مرحله نمیده باید کجا رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
کمک
تو دیسک دو گیر کردم . اونجا که به یک پارک میریم و چند تا کاغذ پیدا میکنیم . دیگه مرحله نمیده باید کجا رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون
باید با استفاده از راهنمایی های توی نامه جای بعدی رو از نقشه پیدا کنی این هم مکان ها به ترتیب:
Pershing Square .1
Hall of Records. 2
LA Public Library .3
Westlake Tar Pits .4
LA County Art Museum .5
"Intolerance" Set .6
Christ Crown of Thorns .7

"H@MID"

کاربر سایت
Jul 7, 2009
107
دوستان من آرکید دارم.
بدون نصب بازی رو تا دیسک 2 رفتم ولی اینقدر هنگ کرد مجبور شدم یه فلش 16 بگیرم.
حالا دیسک 2 رو نصب می کنم بعد با دیسک 2 می خوام بازی کنم ارور میده!
فیفا رو هم نصب کردم خواستم بازی کنم ارور داد!
چیکار کنم؟

Last edited by a moderator:

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم...

دیسک یک رو تموم کردم...

اصلا بازی خوبی نیست...همین انتظار رو هم داشتم...یعنی بازی خوب درمیومد تعجب میکردم...

من موندم چرا تو اکثر نقدها از تکرارپذیری بازی تعریف کردن ؟؟؟!!! من که با اکراه و از روی اجبار دارم میرم سراغ دیسک دو و سه، حالا چه برسه تکرار بازی !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,042
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظر منم بازی اصلا ارزش تکرار نداره من که اصلا نتونستم حتی نصف یه پرونده رو تکرار کنم !

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام علیکم...

دیسک یک رو تموم کردم...

اصلا بازی خوبی نیست...همین انتظار رو هم داشتم...یعنی بازی خوب درمیومد تعجب میکردم...

من موندم چرا تو اکثر نقدها از تکرارپذیری بازی تعریف کردن ؟؟؟!!! من که با اکراه و از روی اجبار دارم میرم سراغ دیسک دو و سه، حالا چه برسه تکرار بازی !
الان با این حرفت کل کاربر ای این تاپیک 75 صفحه ای رو بردی زیره سوال!!!!!
چرا بازی بده؟؟؟؟ چند تا بدیشو بگو خب.......

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
منم قبلا گفتم بازی از ضعف طراحی مراحل رنج میبره.همش انجام کارهای بیهوده و تکراری.
من شاید فقط به خاطر بعضی اچیومنتها یه بار دیگه بعضی پرونده ها رو برم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر