L.A Noire | Xbox 360

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
درخواست توضیح داستان یه مرحله ( آخرین پرونده ی بخش جنایی ) :

بچه ها تو اون مرحله که قاتل یه نامه برا پلیس می نویسه و ... وقتی تو اون کلیساـه پیداش می کنیم یه سری حرف می زنن و اینا . من اونجا اصلا نفهمیدم چی به چی شد ! :d و اون یارو کی بود و اینا :d میشه یکی بگی چی شد و اصلا چی بود قضیه ؟ :d

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
درخواست توضیح داستان یه مرحله ( آخرین پرونده ی بخش جنایی ) :

بچه ها تو اون مرحله که قاتل یه نامه برا پلیس می نویسه و ... وقتی تو اون کلیساـه پیداش می کنیم یه سری حرف می زنن و اینا . من اونجا اصلا نفهمیدم چی به چی شد ! :d و اون یارو کی بود و اینا :d میشه یکی بگی چی شد و اصلا چی بود قضیه ؟ :d

جواب داستان:
اون پسره قاتل اصلی تمام اشخاصی بود که توی بخش جنایی پرونده هاشون رو انجام دادی و یه چنتا هم قبل از اومدن کول به بخش جنایی انجام داده بود
بعد از کشتن اون هم رئیس پلیس میاد و میگه که نی تونیم اعلام کنیم که این قاتل هست چون یکی از اشنا های کله گنده های شهر هست(یادم نمیاد ولی مثل اینکه گفت برادر ناتنی)
بعدش هم که گفت تمام اشخاصی که دستگیر کردیم هر کدوم به دلایلی مثل کمبود مدرک و شاهد و... بی سروصدا ازاد میشن

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان حتما کمک کنید! البته نمیدونم اینو تو دفترچه نوشته یا نه ولی بازم بگید ممنون میشم :
اونجایی که ما نقش جک رو داریم بعد پشت یک نقشه سبز از l.a میریم باید آدرس کورتنی رو پیدا کنیم! عدد چیه؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
عجب پایانی داشت! :">

توضیح داستان؟! :-/
یکی از دوستان لطفا در اقدامی خدا پسندانه ( :d ) بیاد یک توضیح کلی در مورد کل داستان بازی بده؟!

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
دوستان حتما کمک کنید! البته نمیدونم اینو تو دفترچه نوشته یا نه ولی بازم بگید ممنون میشم :
اونجایی که ما نقش جک رو داریم بعد پشت یک نقشه سبز از l.a میریم باید آدرس کورتنی رو پیدا کنیم! عدد چیه؟
LATITUDE:034'04'29
LONGITUDE:118'17'57

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
مرحله اخز
به نظر من بسیار زیبا بود و حال نمیداد که بعد از این همه درگیری کول زنده و سر حال برگرده سر زندگیش.به نظر من مرگش داستان بازی رو زیباتر تموم کرد

betocheakhe1

کاربر سایت
Nov 13, 2010
11
نام
making fire
هومنجایی که با مسئولش صحبت می کنی سمت راست میزش بود فکر کنم برید جلو سمت چپ یه در هست،همونجا توی همون سالنه!تقریبا میشه دیوار غربیه سالن(اگه شمال رو جهت حرکت توپ ها در نظر بگیرین!)

ممنون رد شد

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :
دوستان بعضی موقع ها یه امتیاز هایی دارید که مثلا جوال صحیح رو میگه تو بازجویی ها .

اونا رو چه جوری باید بدست آورد .

لطفا سری پاسخ بدین .ممنون

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام دوستان :
دوستان بعضی موقع ها یه امتیاز هایی دارید که مثلا جوال صحیح رو میگه تو بازجویی ها .

اونا رو چه جوری باید بدست آورد .

لطفا سری پاسخ بدین .ممنون
معمولاً هر بار که Level Up می‌شید، یه Intuition Point می‌ده که می‌تونید استفاده کنید از راهنمایی‌ها.
ـــــــ
ببینیم اگه تونستیم مشکلات رو پشت سر بگذاریم، شاید یه حرکتی واسه بازی و پرونده‌هاش و جوایزش زدیم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,039
نام
نـــــــویـــــــــد
این فیلم هارو کسی پیدا کرده تاحالا ؟ :d از چیزایی که تو بازی باید پیدا کنی این از همه سختتر هستش لامذهب !

:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
کسی نیست چند روزه بازی نکردم باید اولی رو میندا ختیم زندان ولی اشتباه کردم ودکمه B رو زدم حالا هیچی نیست باید چه کار کنم
عصبانی شدم و پرونده رو از اول کردم ;;)حلا رسیدم اون جا باید برای بازجویی چه کار کنم:wallbash::worthy:

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
این فیلم هارو کسی پیدا کرده تاحالا ؟ :d از چیزایی که تو بازی باید پیدا کنی این از همه سختتر هستش لامذهب !

:d

اره من یه دفعه بازی رو تموم کردم فقط یه دونه تونستم پیدا کنم =))
بیشتر اطراف لند مارک ها هستن
عصبانی شدم و پرونده رو از اول کردم ;;)حلا رسیدم اون جا باید برای بازجویی چه کار کنم:wallbash::worthy:
کدوم پرونده؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
چند تا مشکل من توی بازی داشتم
یکی انتخاب دیالگ ها هست .این سه تا گزینه که با وجود احتمالات زیادی که توی ذهن آدم مطرح میشه بعضا گنگ و گیج کننده می شن و در این بین صورت های اشخاص هم کمکی نمی کنن و حتی باعث می شن بیشتر آدم گیج بشه. کاش که به جای این ها از جمله استفاده می شد و آدم می فهمید که دقیقا چه صحبت هایی رد و بدل می شه و چه جوری قرار هست که یه ادعا رد و یا تثبیت بشه و با این آگاهی فرد اقدام به انتخاب یکی از چند گزینه می کرد
بخش سرنخ ها کمی سطحی کار شده. مثلا کبریت کلاب های مختلف که توی 3-4 تا کیس بود و یا جیب مرده ها که همیشه توشون کاغذ بود اونم کاغذ های مهمی که یه راست ما رو به فردی که میخواستیم مرتبط می کرد و گاها شواهدی که توی خونه مظنون پیدا می شد و آدم با دیدن اون سرنخ به عقل و شعور اون فرد شک می کرد!
رانندگی که افتضاح بود و حتی سیستم راهنمایی کمک راننده بدتر و عذاب آور ترش می کرد و بیشتر واسه پیدا کردن یه آدرس ساده آدم گیج می شد
من تا کیس 16 رفتم ولی تا اینجا برام شخصیت کول ناشناخته بود و دقیقا مشخص نشد

اون کار کول چه دلیلی داشت چون توی بازی اصلا از خانوادش و رابطه بین کول و اونها حرفی زده نمی شه و یهو کول رو می بینیم که به زنش خیانت می کنه. این برام کاملا بی معنا بود و اصلا نفهمیدم مشکل کول چی بود که این کار رو کرد. البته مشخصه که دلیلش چی بوده ولی توی بازی هیچ چیزی به بازیکننده نشون داده نمی شه الا چند صحنه که کول میره کلاب و مشغول تماشای السا می شه. یه جورایی آدم حس می کنه که یه سری از صحنه ها حذف شده و بازی در این بخش داستان ناقصه
بهرحال تجربه جالبی بود
ولی خوب تموم کردن بازی می مونه واسه تابستون

• Like
Reactions: Navid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر