L.A Noire | Xbox 360

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
بازم گیر کردم تو دیسک 2
تو مرحله moon بعد از اینکه او کاغذ ها رو بمیداری ساختمون نیمه کار خراب میشه و فرار میکنی .بعدش دیگه مرحله نمیده

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
بله دقيقا ..
منم بعد از اون كامنت باز كردم و ديدم كه چه اطلاعاتي از مراحل گفته شده !!!
دقيقا اين راهنما براي كجاي اچيومنت هاست؟؟
فكر كنم فقط به درد اچيومنتي ميخوره كه تمام مراحل رو با 5 ستاره تموم كني ..
يا چيز ديگه ايه م هست؟ :-/
سایت Cheatcc در واقع کمک می کنه شما بازی رو 100% تموم کنی. برای تمام Achievement هایی که توی Xbox این بازی داره راهنما گذاشته.

این لینک واسه اون روزنامه هایی که پیدا میشه کرد خوبه. تمام روزنامه ها با مکان دقیقشون رو نوشته
لینک 1

اینم راهنمای قدم به قدم بازی هست، برای تموم کردن بازی به صورت 100% و کل Achievement ها. واسه پیدا کردن جواب های درست و یا اینکه بفهمید کجا باید برید و چی کار باید بکنید کافیه اسم مرحله رو Search کنید. خیلی سایت مرتب و کاملیه این سایت. مرتبا هم آپدیت میشه اگر چیزی جا افتاده مطمئنا بعدا اضافه میشه.
لینک 2

• Like
Reactions: koorosh sh

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من اینجا گیر کردم

تو این مرحله که توی ساختمان که دارن بولینگ بازی میکنن بعد که با پیرزنه صحبت میکنیم چیکار بایدکرد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من اینجا گیر کردم

تو این مرحله که توی ساختمان که دارن بولینگ بازی میکنن بعد که با پیرزنه صحبت میکنیم چیکار بایدکرد
بعد باید دنبال اون یارو که از در پشتیه بولینگ داره فرار میکنه بدویی

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
آخر بازی Cole میمیره! آخه چرا باید اینقدر بد تموم شه؟ :((

واقعا که حد اقل قبلش بگو در مورد آخر بازیه این کارا زشته به خدا من بازی کردم اما نمیدونستم یکی میخواد آخر بازی رو بگه بازی رو برای بعضی ها مثل من هیچ کردی.)x

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
کمک کنید
ت
و دیسک 2 تو مرحله black که وارد یه سوله میشی که پر از لوازم خانگی (میز صندلی مبل) وبالاش با اون اهرم باید وسایل رو جا به جا کنی؟دقیقا باید چکار کنم؟چون هر کاری میکنم اتفاق خاصی نمیوفته؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من یه سری از این چیزایی که شما میگینو کلا ندیدم!!
مثلا :
ماموریت میوه فروشی تو دیسک 2 هست؟؟ من دیسک 3 ام ولی ندیدمش!
یا :
همین که mori923 تو پست بالایی میگه:|
آیا اینا ماموریست فرعیه؟

\][p

کاربر سایت
Feb 6, 2008
59
کمک کنید
ت
و دیسک 2 تو مرحله black که وارد یه سوله میشی که پر از لوازم خانگی (میز صندلی مبل) وبالاش با اون اهرم باید وسایل رو جا به جا کنی؟دقیقا باید چکار کنم؟چون هر کاری میکنم اتفاق خاصی نمیوفته؟

شما یک فریزر بزرگ میبینید که جلوی آن را کارتون گرفته است باید با جرثقیل کارتن ها را برداری و وارد شوی سپس با اسلحه یخ را بشکنی تا به مورفین برسی .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
اولین پرونده دیسک 2 اخرش باید باز جویی کنی من اون مرد زخمی که باید باز جویی میکردی رد کردم الان رسیدم به اون مرده که داشت کفش رو میسوزند که خونی بود من همهرو اشتباه زدم اومدم از اتاق بیرون ولی هیچی نیست:-/
کسی نیست چند روزه بازی نکردم باید اولی رو میندا ختیم زندان ولی اشتباه کردم ودکمه B رو زدم حالا هیچی نیست باید چه کار کنم

gaffari1361

کاربر سایت
Jun 4, 2006
28
نام
mahdi
کسی نیست چند روزه بازی نکردم باید اولی رو میندا ختیم زندان ولی اشتباه کردم ودکمه B رو زدم حالا هیچی نیست باید چه کار کنم
سلام
برو اتاق بازپرسی دوم از اون یکی مجرم بازجویی کن و بعدش بگرد به اتاق اولی یک سوال اضافه شده و در آخر میتونی یکشون ویا هردوشون بندازی زندان

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سایت Cheatcc در واقع کمک می کنه شما بازی رو 100% تموم کنی. برای تمام Achievement هایی که توی Xbox این بازی داره راهنما گذاشته.

این لینک واسه اون روزنامه هایی که پیدا میشه کرد خوبه. تمام روزنامه ها با مکان دقیقشون رو نوشته
لینک 1

اینم راهنمای قدم به قدم بازی هست، برای تموم کردن بازی به صورت 100% و کل Achievement ها. واسه پیدا کردن جواب های درست و یا اینکه بفهمید کجا باید برید و چی کار باید بکنید کافیه اسم مرحله رو Search کنید. خیلی سایت مرتب و کاملیه این سایت. مرتبا هم آپدیت میشه اگر چیزی جا افتاده مطمئنا بعدا اضافه میشه.
لینک 2

من که توصیه می کنم تا اومدن راهنمای WikiCheats صبر کنید چون هم تصویری هست هم کامل من RDR رو با همین 100 کردم

دوستان من یه سری از این چیزایی که شما میگینو کلا ندیدم!!
مثلا :
ماموریت میوه فروشی تو دیسک 2 هست؟؟ من دیسک 3 ام ولی ندیدمش!
یا :
همین که mori923 تو پست بالایی میگه:|
آیا اینا ماموریست فرعیه؟

نه ماموریت اصلی هست شاید به خاطر نحوه انجام پرونده باشه چون همونطور که قبلا هم دوستان گفتن سوال های غلط یا پیدا نکردن بعضی از مدارک روش انجام پرونده رو تغییر می ده

• Like
Reactions: Fenris Wolf

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
منم همین مشکلو دارم . ولی تمام درها (حتی درهای بیرون از بولینگ) رو گشتم هیچی نشد
هومنجایی که با مسئولش صحبت می کنی سمت راست میزش بود فکر کنم برید جلو سمت چپ یه در هست،همونجا توی همون سالنه!تقریبا میشه دیوار غربیه سالن(اگه شمال رو جهت حرکت توپ ها در نظر بگیرین!)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستانی که میخوان همه ماموریت ها را پنج ستاره تمام کنن به نکته زیر دقت کنن:

توی این بازی دو تا نکته خیلی مهمه:

1: پیدا کردن تمام سرنخ ها
2: جواب صحیح گرفتن از تمام بازحویی ها

اما چیزی که از اون دو تا نکته مهمتر هستش رفتن درست و به جا در محل ها هستش، این یعنی چی؟ الان براتون توضیح میدم

وقتی یه ماموریت به شما داده میشه اولین جا، صحنه جنایت یا همون Crime Scene هستش ولی بعد اون مسیرهای متفاوتی برای بازحویی پیدا میشه که باید صحیح انتخاب بشه تا شما را به هدف اصلیتون برسونه
برای این کار اولا خیلی خوب به جمله ها گوش بدین (اگر مشکل زبان دارین، زیرنویس را فعال کنین و بهد از یک محاوره استارت را بزنین و با انتخاب LOG تمام متن های رد و بدل شده را که گفته شده بخونین )
دوم اینکه با شریکتون مشورت کنین، برای این کار وقتی سوار ماشین میشین لوکیشن را انتخاب نکنین و با ماشین راه بیفتین و بعدش X را بزنین، شریکتون میگه بهترین گزینه برای محل بعدی کجاست ...

راستی زیاد هم خسارت به بار بیارین از تعداد ستاره هاتون کم میشه :D، پس رانندگی هاتون را تقویت کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر