L.A Noire | Xbox 360

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
منظروم یه جای دیگست
از اونجا که رد کردم.منظورم اونجا گه نمایشگاه نقاشی هستش؟
پر از تابلوهای نقاشی قدیمیه؟

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
منظروم یه جای دیگست
از اونجا که رد کردم.منظورم اونجا گه نمایشگاه نقاشی هستش؟
پر از تابلوهای نقاشی قدیمیه؟

اصلا به موزه کاری نداشته باش از موزه بیا بیرون برو به سمت محوطه پشت موزه به قسمت ماز میرسی وسط ماز رد بعدی وجود داره

اقا بازی چه جوریه خوبه یا عالیه؟
لعنتی 3 تا دیسکه یعنی چقدره!!!

با کل ماموریت های جانبی یه چیزی حدود 20 تا 25 ساعت
تا حالا که هیچ کس از بازی بدش نیومده

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
وارد دیسک 3 شدیم و اولین پرونده رو حل کردیم الان دنبال این پدرسوخته دوست دختر کش هستیم.
داشتم بازی میکردم که توی دفتر هتل دار به یه چیز جالب برخوردم، تو هتل نوشته بود که همفری بوگارت و هدلی لامار و اینگرید برگمن و کلی بازیگر معروف دیگه تو لیست بود.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من در مورد راهنماي گيم اسپات اطلاعات دقيقي ندارم
اما توصيه ميكنم از راهنماي ign به هيچ وجه استفاه نكنيد..
مملو از اطلاعات غلط و پاسخ هاي اشتباهه ;)

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
در واقع gamespot کاملا راهنمایی نکرده. فقط یه اطلاعات کلی داده در مورد هر مرحله. به طور جزئی و دقیق اشاره نمی کنه که کدوم گزینه ها رو استفاده کنید.
برای راهنمای دقیق دقیق باید به سایت Cheatcc.com برید. محشره و تمام مراحل رو درست و دقیق نوشته که چی کار باید کرد. اما من پیشنهاد می کنم بعد از تموم کردن بازی و فقط واسه گرفتن Achievement ها از این سایت استفاده کنید. مزه بازی میره اگه همه جاشو بدونید باید چی کار کنید!

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
در واقع gamespot کاملا راهنمایی نکرده. فقط یه اطلاعات کلی داده در مورد هر مرحله. به طور جزئی و دقیق اشاره نمی کنه که کدوم گزینه ها رو استفاده کنید.
برای راهنمای دقیق دقیق باید به سایت Cheatcc.com برید. محشره و تمام مراحل رو درست و دقیق نوشته که چی کار باید کرد. اما من پیشنهاد می کنم بعد از تموم کردن بازی و فقط واسه گرفتن Achievement ها از این سایت استفاده کنید. مزه بازی میره اگه همه جاشو بدونید باید چی کار کنید!

بله دقيقا ..
منم بعد از اون كامنت باز كردم و ديدم كه چه اطلاعاتي از مراحل گفته شده !!!
دقيقا اين راهنما براي كجاي اچيومنت هاست؟؟
فكر كنم فقط به درد اچيومنتي ميخوره كه تمام مراحل رو با 5 ستاره تموم كني ..
يا چيز ديگه ايه م هست؟ :-/

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
و از نکات و ester egg های جالب بازی اسم خانم مونرو در لیست یکی از هتل های بازیه!
اینم عکسش :
راستی این لیستو تو ماموریت اول دیسک 3 میبینید صفحه دومش هم هست!

این هم عکس اون یارو که میگفتید:D
البته نمیدونم کسی قبلا اینو گذاشته یا نه!

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
میشه دقیقا لینک صفحه ای که راهنما توش هست رو بزاری؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من تو دیسک 3 گیر کردم:
تو پرونده دوم از Arson وقتی از خونه سوخته بازدید میکنی که جسد 4 نفرن بعد از همسایه 3 تا سوال میپرسه بعد دیگه همکارت میره اونور خیابون نمیدونم دنباله چی خودتم که هر چی من گشتم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم یکی بگه باید چیکار کنم اینجارو..
همونجاییو میگی که یه چیز آبی از رو زمین پیدا میکنی اتیشنشونه میگه regular inbound یا یه چی تو همین مایه ها! زنه رو بعد از صحبت باهاش بهت یه دمو نشون میده آتشنشونه باهات صحبت میکنه بعد باید بری اونور خیابون دنبال یارو بدویی تا بگیریش

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
و از نکات و ester egg های جالب بازی اسم خانم مونرو در لیست یکی از هتل های بازیه!
اینم عکسش :
راستی این لیستو تو ماموریت اول دیسک 3 میبینید صفحه دومش هم هست!

این هم عکس اون یارو که میگفتید:D
البته نمیدونم کسی قبلا اینو گذاشته یا نه!
من هنوز به اون لیست نرسیدم ولی تقریبآ همه آدم های لیست معروف هستن ! :D از کلارک گیبل و هارپو مارکس و ویوین لی تا وینستون چرچیل و همفری بوگارت و باب هوپ !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من هنوز به اون لیست نرسیدم ولی تقریبآ همه آدم های لیست معروف هستن ! :D از کلارک گیبل و هارپو مارکس و ویوین لی تا وینستون چرچیل و همفری بوگارت و باب هوپ !
:D
آره منم خیلی تعجب کردم...
و یک سوپرباگ :
در قسمتی کاراکترا با هم تو دمو حرف میزدند ولی نه صداشون میومد نه دهنشون تکون میخورد!!1!فقط سرشون تکون میخورد که بعد از reset بازی درست شد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر