L.A Noire | Xbox 360

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
منم بازی رو یه 3 ساعتی بازی کردم...دیسک اول تموم شد...چندتا نکته:

1-جزییات بازی و شهر اصلا جالب نیست...
2-طراحی کاراکتر ها و ماشین ها خیلی بچه بازیه و ریزه پیزس...زیاد بع واقعیت شباهت نداره
3-بازی کم کم داره تکراری میشه
4-از همه بدتر رانندگی بازی هست...رانندگی تو بازی واقعا افتضاحه و من اصلا رانندکی نمیکنم و ماشین رو میدم دست همراه(واقعا رانندگی واقعی رو فقط تو بازیه مافیا میشه تجربه کرد)

ولی بازی از لحاظ داستانی فوق العادس و گیم پلی بازی هم یه دنیایی هست برا خودش(ما که انگیلیسیمون خوب نیست)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
منم بازی رو یه 3 ساعتی بازی کردم...دیسک اول تموم شد...چندتا نکته:

1-جزییات بازی و شهر اصلا جالب نیست...
2-طراحی کاراکتر ها و ماشین ها خیلی بچه بازیه و ریزه پیزس...زیاد بع واقعیت شباهت نداره
3-بازی کم کم داره تکراری میشه
4-از همه بدتر رانندگی بازی هست...رانندگی تو بازی واقعا افتضاحه و من اصلا رانندکی نمیکنم و ماشین رو میدم دست همراه(واقعا رانندگی واقعی رو فقط تو بازیه مافیا میشه تجربه کرد)

ولی بازی از لحاظ داستانی فوق العادس و گیم پلی بازی هم یه دنیایی هست برا خودش(ما که انگیلیسیمون خوب نیست)

میدونی دوست عزیز ، به نظر من تو این بازی خیلی چیزا فدای نکات جدید و نوآوری های این بازی شده. به چند موردش هم همینایی که شما گفتید. منم موافقم که رانندگی تو این بازی اصلا خوب کار نشده اما واقعا هدف این بازی رانندگی نبوده یجورایی خواسته یه چیزای جدیدی رو ارائه کنه که انصافا هم خوب این کار رو کرده.

-----------------------------------------------------------------------

راستی دوستان این راهنمای قدم به قدم چی شد ؟ به شدت منتظریم به خدا !
واقعا بینهایت سپاسگذار میشیم از شخصی که لطف کنه و آمادش کنه.

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان
میشه زمان لازم برای تمام کردن هر کدوم از دیسک ها را بگید
هر دیسک چقدر طول میکشه؟

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
بازی مشکل خاصی داره ؟؟؟!!!
یکی از دوستان گفته بودن که پرونده 1 و2 سیدی 2 رو جلو خانواده بازی نکنیم . چرا ؟؟؟

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
اولين روز كه دسك اول اين بازي اومد همه ميومدن ميگفتم عجب بازيه شاخيه چه گرافيكي داره و ... ديسك دو و سوم هم به همين منوار خيليها هم از دست IGN به خاطر نمره كه به اين بازي داده ناراحت بودن حالا كه چند روز گذشته دوستان : بازي اصلا گرافيك نداره ,كلي باگ داره , همش افت فريم داره , دست يار من همش تو درو ديوار گير ميكنه :d بازي در حدي نيست كه GOTY بشه
ايشالا تا چند روز ديگه داستانش هم توزرد از آب در مياد !!:|

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
دوستان لطفا کمکم کنید:
یه جاییی تو پرونده ی دوم(فکر کنم) تو دیسک دو هست که دو تا مرد سیاه پوست رو دستگیر میکنیم بعدش باید مدرک پیدا کنیم من هم کبریت رو پیدا کردم و هم جعبه ی بطری هارو و هم لباس خونی ولی هنوز تو لوکیشنز خط نخورده!!!!
کمک لطفا!
نیست کسی جواب مارو بده؟؟!!:((:((:((:((:((:((:((:((

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
اولين روز كه دسك اول اين بازي اومد همه ميومدن ميگفتم عجب بازيه شاخيه چه گرافيكي داره و ... ديسك دو و سوم هم به همين منوار خيليها هم از دست IGN به خاطر نمره كه به اين بازي داده ناراحت بودن حالا كه چند روز گذشته دوستان : بازي اصلا گرافيك نداره ,كلي باگ داره , همش افت فريم داره , دست يار من همش تو درو ديوار گير ميكنه بازي در حدي نيست كه GOTY بشه
ايشالا تا چند روز ديگه داستانش هم توزرد از آب در مياد !!
ما باید تو تاپیک هر بازیه معروفی از این پستا ببینیم دیگه.عادی شده نه؟؟
عزیز من هر کی یه نظری داره.یکی بازیو 2 ساعت بازی میکنه در اثر جوگیری از بازی خیلی تعریف میکنه بعد از بازی کردن زیاد یواش یواش مشکلات بازی براش نمایان میشه و نقاط ضعفشو میگه .یکی دیسک اول رو تموم میکنه نظراتشو میگه و بعضیا کلا تموم میکنن و نظرشونو میگن که بهترین و حرفه ای ترین کاره.بعضیا هم با این بازیا مشکل دارن و می خوان بازیو بکوبونن که اون قضیه اش فرق میکنه.
نمره IGN بستگی به منقدش داره که یا سختگیر بوده یا برای همین مشکلات جزئی نمره زیادی کم کرده و در ضمن از کی تا حالا 8.5 ضعیف شده.. ولی این سایت در کل یکم خوشحال می زنه. .ولی در کل امتیازاتش از سایت ها و مجلات معروف و معتبر و سختگیر عالی یوده.بنظر من تا بازی رو تموم نکنی و دقیق بازی نکردی نباید هیچ نظری بدی مخصوصا رو این بازیایه معروف و بزرگ و پر خرج که شاید پایان بازی کاملا غافلگیرت کنه و نظر کلیت تغییر کنه.
شک نکن تو TOP 10 امساله این بازی.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اولين روز كه دسك اول اين بازي اومد همه ميومدن ميگفتم عجب بازيه شاخيه چه گرافيكي داره و ... ديسك دو و سوم هم به همين منوار خيليها هم از دست IGN به خاطر نمره كه به اين بازي داده ناراحت بودن حالا كه چند روز گذشته دوستان : بازي اصلا گرافيك نداره ,كلي باگ داره , همش افت فريم داره , دست يار من همش تو درو ديوار گير ميكنه :d بازي در حدي نيست كه GOTY بشه
ايشالا تا چند روز ديگه داستانش هم توزرد از آب در مياد !!:|
همینه
وقتی بازی میاد همون اول بعلت علاقه شدید به بازی و انتظار بیش از حد نمیتونی معایب بازی را ببینی و ذهنت به تو اینجوری تلقین میکنه که بازی (یا حالا هر چیز دیگه ای ) خداست
اما بعد 2-3 روز که موضوع عادی میشه، یکسری نکات مشخص میشه ...
بعد فکر کنم خودت هنوز بازی نکردی، چون تمام این نکاتی که ذکر کردی توی بازی به چشم میخوره

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
الان من نمیدونم مشکل چی هست یک سری خوشی زد زیر دلشون !!!!!!!!!!!!!!
دیگه از یک بازی چه انتظاری دارید همه سایت ها هم که بهش نمره بالا دادند

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
الان من نمیدونم مشکل چی هست یک سری خوشی زد زیر دلشون !!!!!!!!!!!!!!
دیگه از یک بازی چه انتظاری دارید همه سایت ها هم که بهش نمره بالا دادند
الزاما حالا چون بازی مال R* هستش باید همه بگن به به و چه چه؟
نه اینطور نیست
بازی خیلی خوبه ولی بی عیب هم نیست و بیشتر منتقدا گفتن که افت فریم داره (مخصوصا تو درگیری ها) و بعضی وقتها باگهایی گرافیکی خفنی داره ...

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
همینه
وقتی بازی میاد همون اول بعلت علاقه شدید به بازی و انتظار بیش از حد نمیتونی معایب بازی را ببینی و ذهنت به تو اینجوری تلقین میکنه که بازی (یا حالا هر چیز دیگه ای ) خداست
اما بعد 2-3 روز که موضوع عادی میشه، یکسری نکات مشخص میشه ...
همینه :d

ما باید تو تاپیک هر بازیه معروفی از این پستا ببینیم دیگه.عادی بعضیا هم با این بازیا مشکل دارن و می خوان بازیو بکوبونن که اون قضیه اش فرق میکنه.

دوست عزیز این بازی mpf هست دلیلی ندازه کسی بخواد بکوبش!!!!

نمره IGN بستگی به منقدش داره که یا سختگیر بوده یا برای همین مشکلات جزئی نمره زیادی کم کرده و در ضمن از کی تا حالا 8.5 ضعیف شده.. ولی این سایت در کل یکم خوشحال می زنه
اتفاقا من جدیدا به ign و gamespot ایمان آوردم ...
این چند وقت خیلی دقت کردم وقتی یه بازی میاد و از اکثر سایت ها امتیاز بالایی میگره بعد IGN و gamespot میان بهش امتیاز پایینی میدن دوستان میگن:

باز اینا خواستن بگن ما هم هستم ....
یاز خواستن عرضه اندام کنن ...
شیرین میزنن .....
هیچی نیستن ...:d
اینحاست که فرقه IGN یا game spot با سایت های دیگه مشخص میشه...
واقعیت اینکه این ign نیست که جوگیر شده یا شیرین میزنه بلکه سایت های دیگه هستن که جوگیر میشن ، شدن و خواهند شد :d
اگه دقت کنید معمولا وقتی یه بازی عرضه میشه که یه خاطر یسری ابداعات و نوآوری های جدید مورد استقبال برخی سایت ها قرارا میگیره و به خاطره همون نوآوری (شایدم جوگیری) از بعضی سایت ها امتیاز بالایی میگیره ، سایت ign و game spot در کمال خونسردی و آرامش ، خیلی متین و با وقار:d میان با در نظر گرفتن ایرادات و حسن های بازی امتیازی که واقعا حق اون بازی هست بهش میدن.
در کل اگه برگردیم و به بازی هایی که تو این چند وقته هایپ و تبلیغات زیاد داشتن نگاه کنیم میبینیم منصفانه ترین نمره ها رو همین ign و گیم اسپات دادن.

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
نیست کسی جواب مارو بده؟؟!!:((:((:((:((:((:((:((:((

دوست عزیز شما باید این کار هارو انجام بدی :

وقتی خونشون رو گشتی و لباس خونی رو که گفتی پیدا کردی بیا تو راه پله و در همه خونه های اون طبقه رو بزن و ازشون سوالاتی بپرس . بعدش باید بری میوه فروشی و اونجا با یارو صحبت میکنی و بعدش سمت چپت یه در سبز هست درو بشکون برو تو اونجا رو بگرد . رو میز چاقو هستش و بعش یارو فرار میکنه صاحب مغازه و باید با ماشین بری دنبالش و دنبالش برو و طوری برو بغلش که دوستت به چرخاش تیر بزنه ( دیگه خودت استادی ) بعدش یارو گیر میفته و این پرونده به پایان میرسه .
دوستان تا اینجا هرکی سوال داشت بپرسه در حد توانم من و دوستان کمک میکنیم

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Top Gear Stig

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
من واقعا با بازي حال كردم
فعلا اولاشم