L.A Noire | Xbox 360

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
راستش اینجا اینقدر از بازی تعریف می کنند ادم میترسه چند تا انتقاد از بازی کنه
اما نکات مثبت بازی را همه گفتند منم میخوام چند تا نکته منفی که به نظرم اومد بگم . به نظر من گرافیک بازی با اینکه بالاست اما در حد rdr نیست .تو صحنه های اکشن بازی کمی افت فریم دیده میشه. بازی با این وسعت نقشه و بزرگی بسیار کوتاهه من دیسک اول را تو 4 ساعت تموم کردم البته فقط بازی اصلی را رفتم و ماموریت فرعی انجام ندادم اما به گفته خود ign هم بازی 12 تا 20 ساعت برای تموم شدن نیاز داره. یکم ماموریت ها تکراری میشه و بعضی وقتها ادم را خسته میکنه البته اگه زبان قوی داشته باشید تا حدی این مسئله از بین میره
نتیجه گیری کلی اینکه به طور حتم این بازی goty نخواهد شد .:d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
راستش اینجا اینقدر از بازی تعریف می کنند ادم میترسه چند تا انتقاد از بازی کنه
اما نکات مثبت بازی را همه گفتند منم میخوام چند تا نکته منفی که به نظرم اومد بگم . به نظر من گرافیک بازی با اینکه بالاست اما در حد rdr نیست .تو صحنه های اکشن بازی کمی افت فریم دیده میشه. بازی با این وسعت نقشه و بزرگی بسیار کوتاهه من دیسک اول را تو 4 ساعت تموم کردم البته فقط بازی اصلی را رفتم و ماموریت فرعی انجام ندادم اما به گفته خود ign هم بازی 12 تا 20 ساعت برای تموم شدن نیاز داره. یکم ماموریت ها تکراری میشه و بعضی وقتها ادم را خسته میکنه البته اگه زبان قوی داشته باشید تا حدی این مسئله از بین میره
نتیجه گیری کلی اینکه به طور حتم این بازی goty نخواهد شد .:d
منم با حرفات موافقم و تمام ایرادهایی که میگیری را قبول دارم :D
بازی در حد خودش خیلی بی نظیر هستش اما به نظر منم نمیتونه GOTY بشه

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
پس طبیعتا در حین کار نمیشه تشخیص داد چیزی رو از دست دادیم یا نه !
در آخر ماموریت هر سر نخی که از دست میدیم چه اتفاقی می افته ؟
عزیز برای اینکه مطمعن بشی تمام سر نخ های یه محلی رو جمع کردی یا نه به دفترچت تو بخش لوکیشنز برو اگه اون محلی که درش قرار داری خط خورده بود یعنی که همه ی سرنخ ها و...رو بدست آوردی و باید بری مکان بعدی ولی اگه خط نخورده بود یعنی یه چیزایی رو هنوز پیدا نکردی.....>:)

موفقیت!!!!:p

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
بچه ها کمک یه جا توی دیسک 2 گیر کردم
اون مرحله ای که دو تا مرد سیاهپویست کشته شدند و وقتی میری برای جمع آوری سرنخ ها در دیگر محل ها با یه رادیو و یه دستگاه شانس روبرو میشی.چی جوری باید رادیو و دستگاه شانس رو تنظیم کنیم تا بهمون سرنخ بده؟
ممنون میشم کمک کنید

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
زبانم زیاد خوب نیست ، طبیعتا کل داستان رو متوجه نمیشم اما با همین زبان دست و پا شکسته ای هم که بلدم چیزه خاصی تو سناریو GTA ندیدم و به نظرم نمیشه با یه همچین بازی مقایسش کرد ! البته این فقط یک نظر شخصی بود.
بهتره بحث بازی GTA رو تو این تاپیک ادامه ندیم. ;)

برادر من شما زبانت رو ok کن متوجه میشی کامل.اینو اوونم نداره.
اگه دست و پا شکستست واسه اوون مشکل داشتی چطور میگی اوون سطحی هستو این عمقی؟:d

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
Brenden Mcnamara رئیس شرکت Team Bondi در مصاحبه با سایت گیم اسپات گفت که در حین ساخت بازی "نوآر لس آنجلس"، آنها به حجم داده ای معادل 5 یا 6 دیسک رسیده بودند. اما ظاهرا اطلاعات این بازی به شدت فشرده سازی شده که در 3 دیسک عرضه می شود.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
سلام .

پرونده ها واقعا جالبه خصوصا داستان و دیالوگ ها که خیلی راحت میگم 60% لذت بازی واسه من سرنخ ها و دیالوگ هاست .
مثلا یه تیکه تو دیسک 1 میری با یه دخترِ که شاهد قتل بوده صحبت کنی طرف یکم پیاز داغشو زیاد میکنه ، بعد که میفهمه میدونی راست قضیه رو نگفته میگه میخواستم چشمها رو بسمت خودم جلب کنم و تو صفحه اول روزنامه ها باشم و اینا :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
من هم تو باز جویی مشکل دارم وگیر افتادم اون بازجویی رو که اشتباه میکنی مرده میاییم بیرون داد میزنه چه طودی میشه رد کرد

Dire Wolf

کاربر سایت
May 28, 2010
135
نام
شـــهاب
من هم تو باز جویی مشکل دارم وگیر افتادم اون بازجویی رو که اشتباه میکنی مرده میاییم بیرون داد میزنه چه طودی میشه رد کرد
اولش رو بايد Lie بزني و مدركش هم صحبت هاي پير مرد در مورد اسلحه طرف و دومي رو Doubt ...فكر كنم ...

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
یه راهنمای خوب در مورد بازی رو میتونید اینجا ببینید! البته هنوز کاملش نکردن ولی نسبت به راهنمای گیم‌اسپات بهتره این،مشکلی در مورد پیدا کردن مدراک و بازجویی داشتید از این میتونید استفاده کنید http://mycheats.1up.com/view/superguide/3175016/l_a__noire/xbox_360

بچه ها توی بازجویی دکمه ی X که میزنیم چه اتفاقی میفته !؟

Doubt که یعنی شک و تردید! اگه مدرکی برای دروغ گفتن متهم نداری حرفش هم باور نمیکنی اینو بزن!
انتخابها و سوالهای بازجویی کاملا بستگی به مدارکی داره که پیدا می‌کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر