L.A Noire | Xbox 360

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
بالاخره دیسک 1 بازی رو تموم کردم.خیلی باحال جالبه.
لباس نمیشه خرید و به مرور بهتون میده.مثل رد دد هم نمیشه رفت ماموریت گرفت و خودش میده.
دیسک 1 حدود 7 ساعت هستش
مراحش جذابه؟؟
بازجویش جالبه؟؟
کنترل ماشینا وئ سرعتشون چطوره چون من خیلی کوتاه تو خونه رفیقم ازی کردم؟؟
کی دیسک دوم و سومش میاد؟؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
L.A. Noire is different. It's not like most video games developed by Rockstar. You don't play the outlaw running wild, free to kill, steal, and cause destruction. You're a cop. A good cop at that, determined to restore order to the violent streets of 1940s Los Angeles.
این جمله از IGN برا من کافیه تا عاشق این بازی بشم چون از gta متنفر بودم . ولی IGN نامردی کرده 9 رو باید میداد شاید به خاطر متفاوت بودنش این امتیاز رو گرفتheavy rain هم 8.5 گرفته بود .

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
مراحش جذابه؟؟
بازجویش جالبه؟؟
کنترل ماشینا وئ سرعتشون چطوره چون من خیلی کوتاه تو خونه رفیقم ازی کردم؟؟
کی دیسک دوم و سومش میاد؟؟
بازجویی خیلی جالبه و باید تشخیص بدی راست میگه یا دروغ یا شک کنی بهش.
ماشین ها طراحی جالبی دارن و وقتی موقع تصادف وقتی شیشه هاشون میشکنه به شدت کیف میکنی.البته فرمون ماشین ها یه کم تیز هستش که دوستان در صفحه های قبل گفتن ماشین های اون زمان همینجوری بوده.
دیسک 3 و 2 اومده.من الان 2 رو دارم و فردا 3 رو هم میگیرم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
انصافا تخریب پذیریش خارق العاده ست , از درو کردن تیر چراغ برق گرفته تا کنده شدن پلاک ماشین در اثر اصابت گلوله !!!:-o
البته کمی هم زیاده روی توش دیده میشه
با ماشین که شاخ به شاخ بشی، ماشین طرف منفجر میشه ولی ماشین تو فقط چراغش میشکنه ...
یا به تیز چراغ راهنمایی میخوری کنده میشه 100 متر اونورتر میفته :|

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
میانگین 8 سایتی که در گیم اسپات تا حالا اسمشون اومده 9.3 هستش که واقعا عالیه البته بعضی بازی ها هستن که مثل الماس میمونن و نمیشه براشون قیمت یا همون نمره گذاشت

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اکثر بچه های سایت که بازی رو دانلود کردن از تورنت گرفتن یا اکانت سایتهای پولی رو داشتن.من اکانت سایت راپیدباز داشتم.دوسه بار در حین دانلود قطع و وصل شد تا اینکه موقع اکسترکت ارور داد.فکرشو کنی 4 گیگ دانلود کنی بعد ارور بده

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
میدونم ممکنه این سوال الان زود باشه
ولی میخوام بدونم آیا مثله heavy rain تصمیمات و کارامون تو رونده بازی دخیل هست یا
داستان خطی و یکسانه؟

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
میدونم ممکنه این سوال الان زود باشه
ولی میخوام بدونم آیا مثله heavy rain تصمیمات و کارامون تو رونده بازی دخیل هست یا
داستان خطی و یکسانه؟

هم بلی هم خیر . بر فرض مثال تو تحقیقات و بازپرسی هایی که از افراد عادی و یا شاهدان میکنید اگه بتونید جوابهاتونو صادقانه دریافت بکنید (بر حسب قضاوتتون) میتونید زودتر راز اون جنایت یا اتفاق رو حل کنید ولی از طرفی دیگه موقعی که با مظنونین بازپرسی میکنید اگه نتونید درست قضاوت بکنید و جواب درست رو ازشون نگیرید دوباره بازی و replay میشه (از قسمت بازپرسی) و شما دوباره باید سعی بکنید که ازش اعتراف بگیرید (سوال ها هم بر حسب سرنخ هایی که از محل جرم خودتون پیدا کردید طرح میشه ) در کل بینظیره :d

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
خب من هم بالاخره بازی رو گرفتم جدا بی نظیره و همه باید امتاحانش کنن

امتیاز 9 از gs گرفته بازیش در سطح مافیا2 هستش بازی کنیم؟

خداییش حیف این بازی نیست با مافیا مقایسش کنی بخر حتما بخر

L.A. Noire is different. It's not like most video games developed by Rockstar. You don't play the outlaw running wild, free to kill, steal, and cause destruction. You're a cop. A good cop at that, determined to restore order to the violent streets of 1940s Los Angeles

من دقیقا دیشب داشتم به این موضوع فکر می کردم. اولین بازی R*هست که شخصیت اولش ادمیزاده

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
:((

خداییش انسان به بد شانسی من تو دنیا وجود نداره:(

امروز رفتم کنسولو روشن کنم بشینم سر بازی بعد از 9 ماه یادش افتاد که باید سه چراغ بده:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر