L.A Noire | Xbox 360

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
امشب 3 دیسک کامل رو من میگریم تو رشت #:-s

من با این که دارم جون میدم تا بخرمش، ولی تا آخر امتحانا نمیخرم، معلم ریاضیم تهدیدم کرده =))

تنها سوالی که برای من پیش اومده اینه (البته کسایی که حداقل 8 ساعت بازی کردن بگن)؛ بازی تکراری، زننده و یا کسل کننده نمیشه؟ همین یک مورد نباشه شاید بشه بهش یکی از بهترین بازی های سال گفت! :D

تنها نکته ای که توش مشاهده نمیشه اینه .... من نفهمیدم فیلم هستش یا بازی :d کلا انقدر توی فک میری بازی بعد از حل کردن مسله یه حسی خاصی پیدا میکنی ... عمرا برای من خسته کننده نبود ... :x Just Noire :x

Last edited by a moderator:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سوال من رو اشتباه متوجه شدید برادر
میدونم قفل نداره
دارم میپرسم گیریم هم که قفل داشته باشه.. مگه با LT+ نمیشه با خیال راحت بازیش کرد؟
ینی دوستان LT+ ندارن؟ پس چطور بازی های جدید رو اجرا میکنن؟ :d
قرار بود مایکروسافت یه آبدیت و به قولی یک قفل جدید منتشر کنه.که خدا رو شکر رو این بازی نذاشته.;)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من با این که دارم جون میدم تا بخرمش، ولی تا آخر امتحانا نمیخرم، معلم ریاضیم تهدیدم کرده =))
امان از دست امتحانا. سال گذشته RDR این موقع اومد اونو به زور تونستم تحملش کنم بعد امتحانا رفتم ولی اینو که خیلی وقته منتظرشم رو نمیدونم چطوری این یه ماه رو صبر کنم. اگه سال گذشته بود بازیش میکردم ولی چون امسال نهاییه امتحانام نمیشه بازیش کرد.:d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان زبان انگلیسی در چه حدی می خواد !؟ با سطحی که heavy rain و Red dead بازی کردیم و مشکلی نداشتیم، جواب می ده یا فراتر از اون !؟

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
دوستان زبان انگلیسی در چه حدی می خواد !؟ با سطحی که heavy rain و Red dead بازی کردیم و مشکلی نداشتیم، جواب می ده یا فراتر از اون !؟
نه زیاد مشکلی نداره ... اما اگه زبان بلدی باشی به معنایی ، لذت کامل بازی رو میبری ... چون واقعا موشن - اسکن فوق العاده عمل کرده :((

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
دوستان اهوازی می تونن بازی رو تا شب تهیه کنند ;)

یه سوال میکنم
ایا میشه بازی رو روی هارد کپی کنی و با یه دیسک بازی رو اجرا کنی ؟ :-/

آخرین ویرایش:

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دوستان واقعا ممنون از اينكه اسپويل نكرديد و نخواهيد كرد:d
تا 25 خرداد من چند بار سكته مي كنم ، امروز مشاوره مدرسمون خودشو كشت گفت بازي نكن گفتم چشم .
دوستان ماشين ها چه طورن ؟ بازي تعقيب و گريز همراه با دريفت داره ؟
مي تونيم لباس يا ماشين بخريم ؟
پول تو بازي چه شكلي به دست مي ياد ؟
پيشاپيش ممنون

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
دوستان واقعا ممنون از اينكه اسپويل نكرديد و نخواهيد كرد:d
تا 25 خرداد من چند بار سكته مي كنم ، امروز مشاوره مدرسمون خودشو كشت گفت بازي نكن گفتم چشم .
دوستان ماشين ها چه طورن ؟ بازي تعقيب و گريز همراه با دريفت داره ؟
مي تونيم لباس يا ماشين بخريم ؟
پول تو بازي چه شكلي به دست مي ياد ؟
پيشاپيش ممنون
هرچی بیشتر بدونی بیشتر وسوسه میشی بازی کنی!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر