L.A Noire | Xbox 360

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
این براد هکر نمیخواد از خواب بیدار شه؟

اخه الانم موقعه خواب یه دنیا رو گذاشته سره کار نامرد ...

آخه عزیز دل شما از مردم طلب داری؟
ایشون از خواب یک شبش زده واسه من و شما الان برگشتی بهش میگی نامرد ؟
به جای دستت درد نکنه هست؟
اگر ناراحتی می تونید همون دیسک 1 رو هم دانلود نکنید.

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
این براد هکر نمیخواد از خواب بیدار شه؟

اخه الانم موقعه خواب یه دنیا رو گذاشته سره کار نامرد ...
با این سرعتی که این دوستمون داشت تو Upload کردن احتمالا دیسک دومش فردا ظهر حاضر میشه
واسه دیسک سومم که خدا به خیر کنه ....

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
آخه عزیز دل شما از مردم طلب داری؟
ایشون از خواب یک شبش زده واسه من و شما الان برگشتی بهش میگی نامرد ؟
به جای دستت درد نکنه هست؟
اگر ناراحتی می تونید همون دیسک 1 رو هم دانلود نکنید.

نه طلب ندارم ولی خوب وقتی ادم یه کاریو میکنه باید کامل انجامش بده نه نصفه کاره الان که دیسک 1 رو داده به نظرم اگه نمیداد لینکاشو بهتر بود چون بد جوری همه رو تشنه کرده

بهتر بود یه خورده ملایم تر صحبت میکردی

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
نه طلب ندارم ولی خوب وقتی ادم یه کاریو میکنه باید کامل انجامش بده نه نصفه کاره الان که دیسک 1 رو داده به نظرم اگه نمیداد لینکاشو بهتر بود چون بد جوری همه رو تشنه کرده

بهتر بود یه خورده ملایم تر صحبت میکردی

اولا اصلا ایشون آپلودر بازی 360 نیستند. دوما شما دیسک یک رو که تموم کردی اون موقع بیا بگو تشنه شدی.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقعا آدم نمیدونه چی بگه طرف وقت خودش رو گذاشته یه شب کامل کلی جون داده هزارتا توهین شنیده و 8 گیگ آپلود کرده حالا هم بجای دستت دردنکنه باید توهین بشنوه من که اگه جاش بودم دیگه اصلا بقیه اش رو نمیزاشتم

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
اولا اصلا ایشون آپلودر بازی 360 نیستند. دوما شما دیسک یک رو که تموم کردی اون موقع بیا بگو تشنه شدی.

با وضع اینترنت ایران بخوام دیسک 1 دانلود کنم احتمالا 3 تا دیسک اومده... دوما شما جایی میشناسی بازی ها رو ناقص بفروشن من برم یه دیسک بازی رو بخرم تو دهات ما که نیست تو شهر شما رو نمیدونم

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
با وضع اینترنت ایران بخوام دیسک 1 دانلود کنم احتمالا 3 تا دیسک اومده... دوما شما جایی میشناسی بازی ها رو ناقص بفروشن من برم یه دیسک بازی رو بخرم تو دهات ما که نیست تو شهر شما رو نمیدونم

دهات شما کجاست تا بگم می فروشند یا نه ؟:))
دوست عزیز من دقیقا نمی دونم دیسک 2 و 3 یی وجود داره یا نه.(منظورم اینه که ایشون دارنش که آپلود کنند یا نه)
ولی ایشون اگر آدم عاقلی باشند و قصد آپلود بقیه دیسک ها رو داشته باشند احتمال بالا گذاشتن آپلود بشه و رفتن خوابیدن و وقتی بیدار شدند لینک هاشو تحویل میدن.

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
همین که آپدیت لعنتی! رو نداره من خیلی خوشحالم حالا بازی چند روز دیگه هم کاملش در دسترس قرار بگیره بازم جای خوشحالی داره، دست این بنده خدا آپلودر دیسک اول هم درد نکنه که خیال ما رو راحت کرد >:d<
البته امیدوارم دقیقه نود ضدحال نخوریم! :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دهات شما کجاست تا بگم می فروشند یا نه ؟:))
دوست عزیز من دقیقا نمی دونم دیسک 2 و 3 یی وجود داره یا نه.(منظورم اینه که ایشون دارنش که آپلود کنند یا نه)
ولی ایشون اگر آدم عاقلی باشند و قصد آپلود بقیه دیسک ها رو داشته باشند احتمال بالا گذاشتن آپلود بشه و رفتن خوابیدن و وقتی بیدار شدند لینک هاشو تحویل میدن.

البته اون شخصی که این لینک ها رو اول از همه اپلود کرده و درواقع صاحب اصلی بازیه ( با اونیکه رفت بخوابه فرق داره ) اعلام کرده که Disk 2 ,3 رونمیزاره که احتمالا بخاطر برخورد User ها با ایشون بود که از دیشب هی میگفتن فیکه و بیخودی سر کاریم و از این حرف ها

اونی هم که رفته بخوابه در واقع خودش بازی رو نداره و لینکهای همون طرفی که بهتون گفتم قرار نیست دیگه بزاره رو توی سرور های دیگه آپلود کرده در کل فکر کنم برای اومدن Disk 2 و 3 باید یه چند روز دیگه صبر کنیم تا خود بازی عرضه بشه

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
دانلود بازی تموم شد !
فقط میتونم بگم استثنایی !:d
از دیدن چهره ها و صحبت کردن و حرکت صورت کرک و پرم ریخت !:d
یه مقدار کم نیاز به بلد بودن زبان هست !

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
دانلود بازی تموم شد !
فقط میتونم بگم استثنایی !:d
از دیدن چهره ها و صحبت کردن و حرکت صورت کرک و پرم ریخت !:d
یه مقدار کم نیاز به بلد بودن زبان هست !

دروووووووود بر U !!
چقدر دانلودش طول کشید؟؟(حتما rate دانلودت بالا بوده شیطون:d)

gameplayچطوره ؟
امیدوارم تو این چند روز بدستم برسه >:d<

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
دروووووووود بر U !!
چقدر دانلودش طول کشید؟؟(حتما rate دانلودت بالا بوده شیطون:d)

gameplayچطوره ؟
امیدوارم تو این چند روز بدستم برسه >:d<
>:d<
اره امروزو فردا پر میشه همه جا !
گیم پلی من راضی بودم ! ولی خب چون سعی کردن طبیعی باشه یه مقدار دویدن رو اعصابه !
ماشین سواری هم در حد جی تی ای نیست
در کل نمیشه از این بازی ایراد به خصوصی گرفت;) !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر