L.A Noire | Xbox 360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یخبر دارم جایی لو نده،بازی تکثیر و اماده فروشه تا چند رو دیگه روی نت هم لیک میشه(انشا... که اپ داشته باشه روش:D)

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
یخبر دارم جایی لو نده،بازی تکثیر و اماده فروشه تا چند رو دیگه روی نت هم لیک میشه(انشا... که اپ داشته باشه روش:D)

خواهشا از اين شوخي هاي خفن با ما نكنيد:-s
ما همين جوريش به اندازه كافي درباره اين بازي نگراني داريم حالا اين مسئله اپديت كه جاي خود دارد.دوستان فقط من يذره در مورد بافت هاي گرافيكي بازي مشكل دارم.فكر ميكنم به اندازه كافي روشون كار نشده باشه!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ما همين جوريش به اندازه كافي درباره اين بازي نگراني داريم حالا اين مسئله اپديت كه جاي خود دارد.دوستان فقط من يذره در مورد بافت هاي گرافيكي بازي مشكل دارم.فكر ميكنم به اندازه كافي روشون كار نشده باشه!

در مورد آپدیت فقط آخرین مسئله رو بگم (بابک این یه تیکه رو نادیده بگیر :D ) ، حتی اگه آپدیت الان روی بازی هم نباشه امکانش هست مایکروسافت همون کاری رو که با Halo Reach و COD انجام داد رو دوباره برای این بازی تکرار کنه و بعد از اومدن آپدیت قفل جدید رو برای بازی فعال کنه =(( :(:-s

در مورد گرافیک هم نمیدونم چرا دوستان بهش گیر میدن ولی به نظر من که بافت های گرافیکی کاملا مناسبه یه عنوان Open World هست و مشکل خاصی نداره

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin

بافت ها برای کنسول های این نسل منطقیه برای مثال عنوان قبلیه راک استار ردد رو مرور کنید خواهید دید که در یک صحنه چقدر جزییات وجود داره به همین دلیله که بافت های این جور بازی ها کمی ضعیف تر (آخه این کنسول های بیچاره به رم خاصی دارن pc که نیست کیلویی بهش اضافه کنیم) ولی اگه یه بازی مثل آنچارتد و یا کیلزون رو ببینی چون محیط ها کوچیکتر بافت ها قویتره حساب دو دو تا چهار تاس انشا الله بافت های قوی رو توی چنین بازی هایی رویه wii2 ببینیم

فقط یاخدا نداشته باشه خب ما آپ نمیکنیم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
گرفیکش از نظر من داغونه:| (از نظر من ها!)
تنها نکته مثبتش حرکات لبهاست که فک کنم بخاطر همون حجم بازی زیاد شده!
ساختموناش که خیلی داغونن!
چشمای کاراکترا هم انگار با مداد طراحی کردی!اصلا برجستگی ندارند!( تو دمو که اینجوری بود!)
میترسم ارزش 3 دیسکو نداشته باشه:( (و از آپدیتشم میترسم!)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود

از سخت افزار ضعیف کنسول بیشتر از این توقع نمیره! :>
ارزش نسخه پی سی اینجا معلوم میشه!
به نظر من این عنوان می تونست گرافیک خیلی بهتری داشته باشه که بخاطر سیاست های Rبازیکنان ازش محروم هستن! :(

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
به نظر من این عنوان می تونست گرافیک خیلی بهتری داشته باشه که بخاطر سیاست های Rبازیکنان ازش محروم هستن! :(
اگه سخت افزار کنسول ضعیفه پس چطور RDR اونقدر وسیع و خفن بود؟
کرایسیس - هیلو- گیرز! (انحصاری بودنشو کاری ندارم!)
اصلا میگیم 360 ضغیف چرا رو PS3 همینجوریه؟
خوب دیگه بخاطر کم کاریه دیگه!
حالا بحثو عوض نکنین!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
چشمای کاراکترا هم انگار با مداد طراحی کردی!اصلا برجستگی ندارند!( تو دمو که اینجوری بود!)
میترسم ارزش 3 دیسکو نداشته باشه:( (و از آپدیتشم میترسم!)

داداش دمت گرم این چه حرفیه که میزنی از بچه های کرج بعیده.
می خواستی ساختموناش چی کار کنن واست.
یه سوال تخصصی هم از اعضای دپارتمان چشم پزشکی عضو در بازی سنتر داشتم چشم کدوم آدمی برجستگی داره؟؟؟/:)

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین

کلا شما دور موتور RAGE رو واسه PC خط بکش.
از اول واسه کنسول نوشته بود.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به نظرم میاد بعد از عرضه شاهکار RDR این بازی یه جورایی حرکت به عقبه.یعنی این بازی اون ظرافت و دلچسبی و حتی گرافیک RDR رو نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر