L.A Noire | Xbox 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یعنی دیسک بازی اپدیت جدید روش هست و نباید بزاریم روی دستگاه تا دوباره هک جدید عرضه بشه؟

هنوز رسما چیزی تایید نشده ولی به احتمال خیلی زیاد ( بالای 75% ) آپدیت جدید همراه بازیه و دوباره باید حدود یه ماهی منتظر بمونیم تا هک بشه :(

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
عجب بدبختی شده خدا کنه مشکل درست نکنه این update جدید.
تو این وضعیت که psn هم قطعه چشم امیدمون فقط به این بازیه

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
البته یه خوبی داره این مسئله.اینکه بازی را می اندازیم تو تابستون بازی می کنیم.اینجوری که بوش میاد بازی بشدت خانمان سوزه و خرداد فشار میاره.از خرداد هم که بگذریم,بازی ممی مونه تو بحران تابستون.پارسال من تو خرداد AW و S:C و POP:FS(سه بازیی که خیل منتظرشون بودم)زرتی تو خرداد تموم کردم تو تابستون هیچی برام نموند

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
البته یه خوبی داره این مسئله.اینکه بازی را می اندازیم تو تابستون بازی می کنیم.اینجوری که بوش میاد بازی بشدت خانمان سوزه و خرداد فشار میاره.از خرداد هم که بگذریم,بازی ممی مونه تو بحران تابستون.پارسال من تو خرداد AW و S:C و POP:FS(سه بازیی که خیل منتظرشون بودم)زرتی تو خرداد تموم کردم تو تابستون هیچی برام نموند
50% تایید میشه......
ولی 3 تا DVD که ممکنه توشون چقدر بازی از نظر گرافیک و داستان و........ زیبا باشه چی؟؟؟)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x
=((=((=((=((=((=((:(:(:(:(:(:((:((:((:((:((:((:((:((:((

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
هنوز رسما چیزی تایید نشده ولی به احتمال خیلی زیاد ( بالای 75% ) آپدیت جدید همراه بازیه و دوباره باید حدود یه ماهی منتظر بمونیم تا هک بشه :(

علی اینقدر تو دل بچه هارو خالی نکن! :d
بعید در این فاصله تا تاریخ عرضه ......

• Like
Reactions: Dante Never Cry

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
هنوز که خبری نشده

یعنی جدی می خوای 3 دیسکو دانلود کنی؟:-o
خیلی نیست که جمعا 20گیگ شاید بشه که اونم با عرض پوزش از یوزران محترم اینترنتشون واسه چند ساعت یه دلیل تعمیرات جهت افزایش کیفیت قطعه >:)
دوست گرامی m0jtaba اینقدر خوش خیال نباش ازین ماکرو کثیف چیزی جز این انتظار نمیرفت مدتها قبل با دوستام بحثش بود که ماکرو واسه این و گیرز3 بازی در میاره سرمون
ولی بازم خدارو چه دیدی کاش حرف شما درست باشه

آخرین ویرایش:

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,625
نام
محسن
خدا ما رو از شر این آپدیت جدید مایکروسافت نجات بده
دوستان میشه امیدواربود که این بار هم هکرا یه راهی واسه دور زدن این آپدیت پیدا کنن
اگه هک کردنش زیاد طول بکشه من مجبورم برم یه ps3 بگیرم.:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر