L.A Noire | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
هی وای من:D
البته الان دیگه کسی نمیتونه نصفشو قبل و بقیشو بعد امتحانا بره چون بازی تازه 17 May تو آمریکا ریلیز میشه بعد تا بیاد ایران میشه 1یا2 خرداد:(
خدا کنه بشه دیسک 2 و 3 بازی رو ریخت رو هارد بعد با دیسک 1 بازی رو تا آخرش بری!
مثل Forza Motorsport3 که دیسک 2 رو میریختی با 1 بازی رو میرفتی:x

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
مثل Forza Motorsport3 که دیسک 2 رو میریختی با 1 بازی رو میرفتی

شدنش که میشه ریخت اما اگه نریزیم هم بازم میطونیم بازی کنیم

تا حالا این همه بازی بیشتر از یه دیسک عرضه شده هیچ کدومش هم برای کسی مشکل ایجاد نکرد
حالا چرا سر این یکی که رسید انقدر حساس شدین؟

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
هی وای من:D
البته الان دیگه کسی نمیتونه نصفشو قبل و بقیشو بعد امتحانا بره چون بازی تازه 17 May تو آمریکا ریلیز میشه بعد تا بیاد ایران میشه 1یا2 خرداد:(
مثل Forza Motorsport3 که دیسک 2 رو میریختی با 1 بازی رو میرفتی:x

با سلام خدمت دوستان :
راجع به تاریخ ریلیز بازی باید عرض کنم که همیشه بازی های معروف چند روز قبل از تاریخ اصلی ریلیز دزدیده میشند و حدود 4 5 روز زود تر داخل اینترنت میاد.در مورد LA.Noire باید عرض کنم که تاریخ اصلی ریلیز بازی 17 می هست که با توجه به نوشته بنده حدودا 12 الی 14 یا 15 می بازی منتشر میشه که باید بگم نگران نباشید بازی زود تر از اون چیزی که فکر می کنید میاد مثل Mortal Kombat و خیلی های دیگه.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
با سلام خدمت دوستان :
راجع به تاریخ ریلیز بازی باید عرض کنم که همیشه بازی های معروف چند روز قبل از تاریخ اصلی ریلیز دزدیده میشند و حدود 4 5 روز زود تر داخل اینترنت میاد.در مورد LA.Noire باید عرض کنم که تاریخ اصلی ریلیز بازی 17 می هست که با توجه به نوشته بنده حدودا 12 الی 14 یا 15 می بازی منتشر میشه که باید بگم نگران نباشید بازی زود تر از اون چیزی که فکر می کنید میاد مثل Mortal Kombat و خیلی های دیگه.
کاملا تایید میشه.....
البته یه نموره به شانس هم بستگی داره!ولی اکثرا همینجوری هستن که ایشون گفتن و راجع به رسیدنش به ایران هم نگران نباشید!!!باور کنید تو ایران زودتر از همه ی جاها میاد!:p=))=))=)):)):)):)):))

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
با سلام خدمت دوستان :

طبق تجربه تا روز عرضه که هیچی تا دو روز بعد از عرضه در دسترسه . Rock استاره دیگه.
دلتونم صابون نزنید از قفل جدید مایکروسافت داره که حداقل یه هفته باید واسه پچ نرم افزاری صبر کنید. که شاید تو لایوم تابلو شین. تا فرم ویر جدیدم 2 ماه طول میده.
راستی قفل 11 هم می میاد. اولین بازی هم که قفلو داره همینه.

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
طبق تجربه تا روز عرضه که هیچی تا دو روز بعد از عرضه در دسترسه . Rock استاره دیگه.
دلتونم صابون نزنید از قفل جدید مایکروسافت داره که حداقل یه هفته باید واسه پچ نرم افزاری صبر کنید. که شاید تو لایوم تابلو شین. تا فرم ویر جدیدم 2 ماه طول میده.

شاید راک ستار اینجوری باشه که البته اطلاعی ندارم احتمال داره Rock Star این کار و کنه.
معلوم نیست ما که شانس نداریم نه رو Xbox360 میتونیم بازی کنیم نه رو PS3 البته انشالله این طوری نباشه. ممنون میشم در مورد قفل نرم افزاری جدید ماکروسافت بیشتر توضیح بدید.

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار

با تشکر از این همه قوت قلب:d

من که درایوم هیتاچیه و پچ و قفل و اینا حالیش نیست>:)

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
شاید راک ستار اینجوری باشه که البته اطلاعی ندارم احتمال داره Rock Star این کار و کنه.
معلوم نیست ما که شانس نداریم نه رو Xbox360 میتونیم بازی کنیم نه رو PS3 البته انشالله این طوری نباشه. ممنون میشم در مورد قفل نرم افزاری جدید ماکروسافت بیشتر توضیح بدید.

اول اینکه قبلا 1 گیگ واسه قفل نرم افزاری بوده و مایکر این قفاو بهبود بخشیده. الان بازیها به جای 6.8 گیگ 7.8 گیگ میتونن حجم داشته باشن. فرم ویر دستگاهت با آپدیت جدید خود به خود عوض میشه و بازیهای قدیمی هم شاید نتونی اجرا کنی. باز باید منتظر فرم ویر باشی. تازه همه اینا مال بتا بوده نسخه اصلی 11 م میاد.

با تشکر از این همه قوت قلب:d

من که درایوم هیتاچیه و پچ و قفل و اینا حالیش نیست>:)

مرسی زحمتی نبود. ولی گفتم که بچه ها الکی انتظار نکشن.
مطمین نیستم ولی فکر کنم نسخه بتای آپدیت ورژن هیتاچی هم عوض میکرد. :-)

آخرین ویرایش:

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
اول اینکه قبلا 1 گیگ واسه قفل نرم افزاری بوده و مایکر این قفاو بهبود بخشیده. الان بازیها به جای 6.8 گیگ 7.8 گیگ میتونن حجم داشته باشن. فرم ویر دستگاهت با آپدیت جدید خود به خود عوض میشه و بازیهای قدیمی هم شاید نتونی اجرا کنی. باز باید منتظر فرم ویر باشی. تازه همه اینا مال بتا بوده نسخه اصلی 11 م میاد.

والا در مورد همه ی این حرفات بگم که الان یه چند وقتی هست که چند بازی معروف هماومدن ولی هیچکودوم AP25 رو نداشتن حالا نمیدونم شما برای این حرفت منبع داری یا نه.....

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
L.A. Noireدر ایکس باکس 360 3 DVD خواهد شد و در PS3 در دیسک 1 لایه استاندارد 25 گیابایت خواهد شد.
la-noire-3_disc_header.jpg

و بیش از400 صورت اشخاص مختلف در این بازی خواهد بود.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

ممنون بابت اطلاعات ،ولی منبع ؟:-/

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

احتمال اپدیت جدید برای این بازی تا تاریخ 17 می که ریلیزشه خیلی ضعیفه!
هنوز به صورت رسمی رو لایو قرار نگرفته تا بخواد رو دیسکا بذاره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر