L.A.Noire | PS3

MGamer

کاربر سایت
Aug 20, 2011
12
یه سوال از دوستان داشتم می خواستم ببینم مشکل از PS3 بنده هست یا از بازی:
1. وقتی با سرعت تو خیابون میرم شاهد ساخته شدن تک تک ساختمان ها و ... در دوردست ها هستم البته همیشه نه. اما بیشتر اوقات به جای اینکه رفته رفته ساختمان ها دیده بشن ساخته میشن.
2. من تو خیابون های خیلی شلوغ افت فریم رو احساس می کنم مخصوصا ماشین خیلی زیاد باشه و نور پردازی هم بیشتر باشه(روز باشه).

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
1. وقتی با سرعت تو خیابون میرم شاهد ساخته شدن تک تک ساختمان ها و ... در دوردست ها هستم البته همیشه نه. اما بیشتر اوقات به جای اینکه رفته رفته ساختمان ها دیده بشن ساخته میشن.
2. من تو خیابون های خیلی شلوغ افت فریم رو احساس می کنم مخصوصا ماشین خیلی زیاد باشه و نور پردازی هم بیشتر باشه(روز باشه).
من اتفاقا فت دارم بازی رو هم تا اواسطش رفتم گذاشتم بقیشو بعدا برم هیچ کدوم از مشکلایی که شما میگی ندیدم !(نسخه اورجینال)

MGamer

کاربر سایت
Aug 20, 2011
12
من اتفاقا فت دارم بازی رو هم تا اواسطش رفتم گذاشتم بقیشو بعدا برم هیچ کدوم از مشکلایی که شما میگی ندیدم !(نسخه اورجینال)
من الان چند تا تریلر هم از IGN و ... دیدم تو انا این مسائل هم کاملا پیداست. فکر کنم شما مثل من به اینگونه مسائل حساس نیستین.

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
هر دو موردی که اشاره کردی صحیح هست.draw distance بازی مطلوب نیست که البته به سبب محدودیت های سخت افزاری پلی استیشن 3 به ویژه RAM پایین دستگاه نمیشه ایرادی رو متوجه سازنده ها کرد.همچنین افت فاحش تعداد فریم در صحنه های شلوغ بازی به چشم میخوره که گاهی اوقات باعث میشه بازی تا حد بسیار کمی حالت اسلوموشن پیدا کنه.

MGamer

کاربر سایت
Aug 20, 2011
12
هر دو موردی که اشاره کردی صحیح هست.draw distance بازی مطلوب نیست که البته به سبب محدودیت های سخت افزاری پلی استیشن 3 به ویژه RAM پایین دستگاه نمیشه ایرادی رو متوجه سازنده ها کرد.همچنین افت فاحش تعداد فریم در صحنه های شلوغ بازی به چشم میخوره که گاهی اوقات باعث میشه بازی تا حد بسیار کمی حالت اسلوموشن پیدا کنه.
ای کاش سازنده ها راه حلی برای این موضوع پیدا کنن چون من تو Uncharted 2 و God of War 3 شاهد صحنه های خیلی شلوغ تر و پرگرافیک تری نسبت به این بازی هستم که اصلا افت فریم ندارن. مثلا تو جنگ کریتوس با هرکول که یکی از شلوغ ترین صحنه های بازی هست افت فریم اصلا محسوس نیست. به خاطر همین فک می کنم سازنده ها هم باید قدرت کنسول ها رو در نظر بگیرن.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
ای کاش سازنده ها راه حلی برای این موضوع پیدا کنن چون من تو Uncharted 2 و God of War 3 شاهد صحنه های خیلی شلوغ تر و پرگرافیک تری نسبت به این بازی هستم که اصلا افت فریم ندارن. مثلا تو جنگ کریتوس با هرکول که یکی از شلوغ ترین صحنه های بازی هست افت فریم اصلا محسوس نیست. به خاطر همین فک می کنم سازنده ها هم باید قدرت کنسول ها رو در نظر بگیرن.

مساله این جاست که توی این بازی وسعت محیط خیلی بیشتر از بازیهایی مثل GOW3 هست و همین باعث میشه که از نظر سخت افزاری محدودیت وجود داشته باشه ، تو این مورد خاص RAM ه پایین PS3 مشکل ساز هست .

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
دوستان با توجه به بار گذاری بافت ها در هنگام بازی و اینکه با وسیله نقلیه در یک محیط در حال گردش هستیم خوب طبیعتا با توجه به محدودیت رم مربوط به پردازنده گرافیکی نباید توقع داشت اشیاءمثل GOWIII که باسرعت کمتری در حال پیشرفت هستیم جایگزین بشن.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان من ریجن کنسولم 3.50 هستش میخواستم بدونم برای اینکه نسخه ارجینالش رو اجرا کنم باید به ورژن بالا تر آپدیت کنم یا 3.50 جواب میده چون کنسول کپی خور هستش و نمیتونم آپدیتش کنم . ممنون .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان من ریجن کنسولم 3.50 هستش میخواستم بدونم برای اینکه نسخه ارجینالش رو اجرا کنم باید به ورژن بالا تر آپدیت کنم یا 3.50 جواب میده چون کنسول کپی خور هستش و نمیتونم آپدیتش کنم . ممنون .
خواهشا یکی جواب ما رو بده بد جور تو دو راهی موندم . مر30

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
عزیز، بزار یه نمودار برات رسم کنم:
میخوای آنلاین بازی کنی --> باید ورژن فریمور دستگات آپدیت آپدیت باشه --> فریمور آپدیت جلوتر از فریمور هک هست --> پس با هک نمیتونی آنلاین بزنی --> پس باید آپدیت کنی --> دیگه نمیتونی یه بازی هک هم بازی کنی و دیگه هم نمیتونی دانگرید کنی، تا دوباره هک کنی (یعنی یه روز خیلی خوشحال آنلاین بزنی فردا دوباره هک بزنی)

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
نه دوست عزیز نمیخوام آنلاین بازی کنم فقط میخوام بدونم که بازی اریج روی فریمور 3.50 اجرا میشه یا نه اصلا هم آنلاین بازی نمیکنم همین فقط اجرا شدن بازی مد نظرم هست . ممنون .

---------- نوشته 29-08-2011 در 12:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 28-08-2011 در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

HELP ME :-/ PLEASE

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
نه دوست عزیز نمیخوام آنلاین بازی کنم فقط میخوام بدونم که بازی اریج روی فریمور 3.50 اجرا میشه یا نه اصلا هم آنلاین بازی نمیکنم همین فقط اجرا شدن بازی مد نظرم هست . ممنون .

---------- نوشته 29-08-2011 در 12:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 28-08-2011 در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

HELP ME :-/ PLEASE
احتمالا نمیشه احتمالش زیاده که آپدیت اجباری 3.6 تو دیسک بازی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر