Kingdoms of Amalur: Reckoning

Zakparamir

کاربر سایت
May 4, 2021
3

Screenshot_20210504-180134_Gallery.jpg

پادشاهی آمالور: رستاخیز

خب خب دوستان دیدم هیچ موضوعی درمورد این بازی در وبسایت موجود نیست و خودم دست به کار شدم، اول اینکه فردا اگه وقت داشتم یک بررسی و یک معرفی کوتاه از بازی قرار میدم

فک کنم خیلیاتون باهاش آشنا باشید و بازیش کرده باشید و من این تاپیکو باز کردم:

1.درمورد خود بازی نظراتتونو بشنوم
2.در مورد نحوه بازی کردن و بهترین انتخاب ها(پیشبرد داستان،اسپل ها، آرمور ها، سلاح ها و انواع دشمنان و نحوه مقابله با آنها و ....)
3.اخبار مربوط به خود بازی و نسخه های در دست ساخت رو به اشتراک بزاریم

و ......

این تاپیک اگه ببینم فعاله زود زود آپدیتش میکنم و شاید اصلا گسترشش دادیم و بازی های دیگرو هم بجز این بازی آوردیم ?

حالا اطلاعاتی درمورد خود بازی

ژانر:rpg
پلتفرم ها:box 360,xbox one,ps4,ps3,microsoft windows,linux,Nintendo switch
ناشر نسخه اصلی: ea
ناشر نسخه ریمستر و مالک فعلی: THQ Nordic
استدیو(ها) سازنده: Big Huge Games, 38 studios
سال انتشار نسخه اصلی:2012
سال انتشار نسخه ریمستر:2018

لطفا از فحاشی پرهیز کنید به همدیگه هم احترام بزارید مخلصتون هم هستم ❤

آپدیت:دوستان گیمفا یه بررسی خیلی کامل ازش داره که المان های بازی رو کامل توضیح میده میتونید اونم بخونید ولی خودمم یه معرفی میزارم ازش
لینک بررسی اگه بر خلاف قوانین نیست بزارم ؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
یکی ار بهترین بازی هایی که نسل قبل بازی کردم و یکی از بهترین گیم پلی هایی که تو عمر گیمریم دیدم.این بازی به هیچ وجه به حقش نرسید.

• Like
Reactions: Zakparamir

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
خیلی دوست دارم بازیش کنم و گرافیک و قدیمی بودن بازی ها هم زیاد برام مهم نیست.ولی شنیدم استایل ماموریتاش یه حالت mmo گونه داره و همین هروقت میخوام برم سمتش منو دچار تردید میکنه.

Zakparamir

کاربر سایت
May 4, 2021
3
خیلی دوست دارم بازیش کنم و گرافیک و قدیمی بودن بازی ها هم زیاد برام مهم نیست.ولی شنیدم استایل ماموریتاش یه حالت mmo گونه داره و همین هروقت میخوام برم سمتش منو دچار تردید میکنه.
نه داداش ماموریتاش شبیه کوئست های الدراسکرولز ۴ هستن و کلا مبارزات هک اند اسلش گونه داره که یه سر و گردن از تمام rpg ها بهتره و داستانشم خیلی جالبه و لوت کردن و ارتقا و .... هم خیلی خوبه
تنها مشکل بازی سیوه
چک پوینت نداره و باید همیشه حواست باشه جای درست سیو کنی

• Like
Reactions: saeedonly

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر