Kingdoms of Amalur: Reckoning ~ Xbox360

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان من میج بازی میکنم و نو صفحه ارتقا (Sorcery) یه گزینه به اسم Summon Faer Gorta داریم که باهاش میشه یه اسکلت رو آورد تو مبارزه. اما من نمیدونم این اسپل از کجا فعال میشه
اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان من میج بازی میکنم و نو صفحه ارتقا (Sorcery) یه گزینه به اسم Summon Faer Gorta داریم که باهاش میشه یه اسکلت رو آورد تو مبارزه. اما من نمیدونم این اسپل از کجا فعال میشه
اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

اگه ازادش کردی برو تو صفحه abilities انتخابش کن بعد با یکی از تواناییهایی که داری جایگزین کن ...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان هیچ کس نیست تقلب رو تو این بازی یاده ما بده؟
خستم کرد از بس باید اینور اونور بدویی و یه ذره یه ذره xp جمع کنی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من الان یه مشکل دارم :D
من بازی و تو Level پایین تموم کردم(24) ، ظاهراً همهٔ مناطق بازی هم رو همونLEvel قفل شدن،الان هر کجا میرم همهٔ دشمنا خیلی‌ از من ضعیف تر هستن به خاطر اون هم اصلا EXP نمید، راه حل‌ای سراغ ندارین؟:D

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
من بازی و تو Level پایین تموم کردم(24) ، ظاهراً همهٔ مناطق بازی هم رو همونLEvel قفل شدن،الان هر کجا میرم همهٔ دشمنا خیلی‌ از من ضعیف تر هستن به خاطر اون هم اصلا EXP نمید، راه حل‌ای سراغ ندارین؟:D
برو 5 کوییستی که مربوط به 5 گروه مختلف هستند رو تکمیل کن

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
هانتر جان دادا چند تا مین کوئست بازی کلا داره و چند ساعت طول کشید برات.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هانتر جان دادا چند تا مین کوئست بازی کلا داره و چند ساعت طول کشید برات.
  • Into the Light
  • The Hunters Hunted
  • Old Friends New Foes
  • The Coming Storm
  • The Great General
  • Enemies in High Places
  • An Old Friend
  • Breaking the Siege
  • Silence Falls
  • Echoes of the Past
  • Pride Before a Fall
  • Taking Vengeance
  • Reckoning
واسه من23 hours کلا طول کشید برم،البته من ماموریت فرعی دیگه‌ای نرفتم فقط هر جا ماموریت میدیدم می‌گرفتم بعدا برم. از Fast travel هم استفاده نکردم. کلا اگه بدون توجه به ماموریت‌های دیگه و یه ضرب برین تا آخر بازی19-20 hours اینا طول میکشه فکر کنم.داستان آصلی نسبتا طولانی‌‌ای داره

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان یه سوال مهم فقط تو کویستهای اصلی میشه اچیومنت گرفت اونی که پایین منو کویستها هست چی اون هم جز کویستهای اصلی حساب میشه.. نه ساید کویست اون وسطیه..

بعد چیکار کنم از این بازی اچیومنت زیادتر بگیرم ..اخه میخوام پوزه این دوستمو بزنم:d

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
خيلی بازی جذابيه :x فکر ميکنم کنترل بازی خيلی تأثير داره رو اين موضوع ، واقعاً لذت ميبرم از اين بازی:> فقط من نميدونم چجوری رويه اسلحه ها اون جم ها رو اضافه کنم؟ الان لول 14 هستم يبار شانسی رويه يکی از شمشير هام آتيش اضافه کردم اما نميدونم چجوری کسی ميتونه بگه؟ :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر