Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III

ko8w_kingdom_hearts_iii_logo-kingdom-hearts-3-play-as-donald-goofy-riku-or-lea-png-199122.jpg

اطلاعات منتشر شده

۱.پرسیدن چه بازه ی زمانی از 2018 بازی ریلیز میشه که نومورا گفته لطفا منتظر خبرهای بعدی باشین .

۲.نومورا دنیای Toy Story رو از زمان KH 2 میخواسته و برای وجود این دنیا تو نسخه ی ۳ مذاکرات متعدد شده چون یکی از الزامات بوده .

۳.دنیای Toy Story در این نسخه ، بعد از قسمت دوم انیمیشنه و دنیای موازی با سری اصلی محسوب نمیشه و اتفاقات KH 3 درواقع جزئی از داستان اصلی Toy Story ـه .

۴.سازنده های Toy Story از کیفیت ساخت کاراکترا تو KH 3 سوپرایز شدن .

۵.نومورا از همون اوایل ساخت بازی به تیمش گفته که سواری و مبارزه رو با Mech ( ربات عظیم الجثه و ... ) در بازی میخواد و یه مکانیزم متفاوت برای وقتی که به طبقه ای دیگه از Galaxy Toys میرین داره آماده میشه .

۶.دنیای Big Hero 6 هم داره به خوبی پیش میره ولی خبرای مربوط به اون رو باید منتظرش بمونین .

۷.درحالی که تعداد دنیاهای دیزنی در این نسخه نسبت به نسخه ی ۲ کمتره ولی محتوای هرکدوم بیشتره که شامل گیم پلی هم میشه این موضوع .

8-اشاره کردن که مردم هی میگن نومورا خیلی کار رو طول میده و ... که نومورا در جواب گفته تصمیم اینکه موتور بازی سازیشون رو ۱ سال بعد از شروع ساخت بازی به UE 4 تغییر بدن تو رده ی بالاتری از اون گرفته شد که باعث تاخیر زیادی شد و همچنین چالش هایی که از نظر زمان بندی و منابع در Square باهاشون مواجه بودن هم تاثیر داشته .

9-ادامه میده که دلیل این تاخیرها مشکل در تیم ساخت بازی و پروسه ی ساخت اون نبوده بلکه بعضی از تصمیم های کمپانی باعث شده که نتونن طبق زمانبندی مورد نظر پیش برن که از کنترل نومورا خارج بوده .

10-در ادامه در رابطه با دنیاهای دیزنی و سوپرایز نگه داشتنشون توضیح میده که قصد ندارن تا زمان انتشار بازی دنیایی رو مخفی نگه دارن و هدفشون اینه که این دنیاها رو تا زمان انتشار بازی معرفی بکنن همچنین اشاره میکنه به وجود DLC ها در زمان حال و اینکه میتونن با استفاده از اون ها بعد از انتشار بازی محتوا اضافه بکنن بنابراین دلیلی برای سوپرایز نگه داشتن نمیبینه .

11-درمورد DLC ازش سوال شده و اینکه آیا بازی قراره DLC داشته باشه که توضیح داده در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و نمیتونه وارد جزئیات بشه اما به تیم گفته که در صورت نیاز به ساخت DLC آمادگیش رو داشته باشن . ادامه داده که نمیتونن یک دفعه سیستمی راه بندازن که در اون DLC بسازن برای همین به تیم گفته آمادگی برای این مورد داشته باشن و این نه به معنای تائید وجود DLC و نه به معنای رد اونه .

تشکر از Anonymous M3 بابت ترجمه

-نومورا گفته داستان kingdom hearts 3 تاریکتر و عمیق تر از نسخه های قبلی
-مشکلات چهره شخصیت ها درست میشه و اعضای سابق Organization XIII هم هستن تو بازی
-اون دنیا که Eraqus و Xehanort تو تریلر e3 2013 بودن دنیا اورجیناله
-دنیا Big Hero 6 اخرین دنیا بوده که واسه بازی تصمیم گرفتن و بخاطر همین بخاطر درخواستی که شده بوده تونستن تو 2015 فقط یه ارت اماده کنن
-نومورا گفته به غیر ff vii remake و KH 3 بازی دیگه ای رو کارگردانی نمیکنه ولی درگیر یه چند تا پروژه دیگه هم هست
-در مورد کایری هم گفته که تو یه محیط داره تمرین میکنه برای مبارزه های که پیش رو
-گفته که برای انتخاب دنیا های دیزنی تو بازی اول به چیزهایی نگاه میکنن که فن ها ازش لذت میبرن
-صحنه زمنس و سورا تو تریلر قبلی یه کمی بلندتره
-تنوع زیادی تو گیم پلی بازی هست و اون بخش مکا تو TOY STORY فقط یکی از بخش ها بود

ناشر: Square Enix
استدیو: osaka team
تهیه کننده: Rie Nishi
کارگردان ها: Tetsuya Nomura و Tai Yasue
پلتفرم: ps4,obox one
تاریخ انتشار: 29 ژانویه 2019​

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
مرسی داداش
فقط میدونین خط داستانی بازی حدودا چقدر طول میکشه.
منظورم اینه نمیخوام زود تموم بشه. اگه کوتاهه زیاد کشش بدم تا بیشتر لذت ببرم
نسخه های اخیر میانگین ۳۰،۳۵ ساعت بود . نسخه سوم هم تو یه نقد گفتن همین حدوده اما فقط بخش داستانی بازی ، با کشف کردن تمام راز و رمزای بازی باید بالای ۵۰ ساعت طول بکشه احتمالا .
البته بخش gummi ship که خیلی هم تو این نسخه جذابتر شد میتونه خیلی تایم بازی بالاتر ببره .
بازی امکان اینکه بیشتر کشش بدی در اختیارت میزاره .

اساتید و فن های بازی
داداش راهنماییی چیزی برا ما که اولین نسخه رو تو سری بازی میکنیم دارین بگین
توی بخش ایتما potion به اندازه کافی بزار .گاهی خیلی لازمه .
کی بلیدی که فکر میکنی خوبه پاور اپ کن .
برای گوفی و دونالد هم ایتم بخر مثل سپر برای گوفی .
قبل از ورود به هر ورلد بتل رنک اون ورلد رو نگاه کن ببین اگر بتل رنکش از لولت بالاتر نرو و برگرد به ورلد قبلیت و لول اپ کن .
اسکیلارو به دقت بخون بعضیاشون زیاد کاربردی نیستن بعضیاشونم هستن شدیدا حتی یه اسکیل منفی هست وقتی بزاری لول اپ نمیشی !

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
مرسی داداش
فقط میدونین خط داستانی بازی حدودا چقدر طول میکشه.
منظورم اینه نمیخوام زود تموم بشه. اگه کوتاهه زیاد کشش بدم تا بیشتر لذت ببرم
حدود 30-35 ساعت حداقل گیم پلی داره مثل اینکه.
How long is Kingdom Hearts III?

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
کوتاکو یه چندتا Tip نوشت
از بازی که بعضیاش جالبه و تجربه تون رو بهتر میکنه مهماش دیدم اینا بود :

Check Your In-Game Phone

Grinding Even A Tiny Bit Makes You God

Increase the camera movement speed

Don’t Be Too Reliant On Lock-On

Watch The In-Game Lore Explaine

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,498
نام
محمد
بعد از بازی کردن کل سری با اطمینان میتونم بگم دنیای فروزن یکی از اشغال ترین و بورینگ ترین دنیای های کل سری بود!
خوشبختانه هر دو تا مشکل KH1 که شامل گیج کننده بودن مپ و باس روی مخ رو کامل داره.

• Like
Reactions: Capitan_shepard

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
اخ اخ اخ. ۳ ساعتی دیشب بازی کردم تا ۶ صبح. اولین تجربم‌از سری‌هست. دوتا از دوستان تو همین تاپیک با توجه به تجربیات قبلیم گفتن بازی به دردم نمیخوره احتمالا. ولی ریسک کردم و خریدم دیجیتالی با کد تخفیف ۲۰ درصدی.
شروع بازی فوق العاده بود. چه از نظر موزیک و چه از نظر دیالوگ. دیالوگ ها اونقد قشنگ بود که مجبورم کرد ۲ ساعت مقاله بخونم در رابطه با داستان سری های قبلی. فقط میتونم‌ بگم داستان فوق العادس.
چیزی که شدیدااااا حالمو خوب کرد، طنز بی نظیر و خنده داره توی بازی بود. اتفاقاتی که توی بازی میفته هم به نوعی سیاه هستن و هم پر از طنز با جنبه های کمدی قوی.
هرگز فکر‌ نمیکردم با چنین گیم پلی و سبک مبارزه ای طرف باشم. سبک‌مبارزه شدیدا روون و زیباس. هیچوقت احساس خستگی‌نمیکنین ازش.
زیباترین قسمت‌ مبارزش هم تعامل با اعضای گروهت و انجام magic های گروهی و یا انجام grand magic هاس. اونقد روی magic ها فوق العاده کار شده که گاهی برگاتون میریزه. به شخصه از تجربه ی این بازی دارم لذت میبرم.
توصیه میکنم هرچه زودتر این‌بازیو تهیه کنین. حتی اگه اولین بار هست چنین سبکی رو بازی میکنین ، بازم ریسک کنین و بخرین و قطعا طرفدار این‌ سبک‌ میشین.

تا اینجا ۹.۵ از ۱۰ میدم به بازی .

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,962
نام
امین پاشاپور
اخ اخ اخ. ۳ ساعتی دیشب بازی کردم تا ۶ صبح. اولین تجربم‌از سری‌هست. دوتا از دوستان تو همین تاپیک با توجه به تجربیات قبلیم گفتن بازی به دردم نمیخوره احتمالا. ولی ریسک کردم و خریدم دیجیتالی با کد تخفیف ۲۰ درصدی.
شروع بازی فوق العاده بود. چه از نظر موزیک و چه از نظر دیالوگ. دیالوگ ها اونقد قشنگ بود که مجبورم کرد ۲ ساعت مقاله بخونم در رابطه با داستان سری های قبلی. فقط میتونم‌ بگم داستان فوق العادس.
چیزی که شدیدااااا حالمو خوب کرد، طنز بی نظیر و خنده داره توی بازی بود. اتفاقاتی که توی بازی میفته هم به نوعی سیاه هستن و هم پر از طنز با جنبه های کمدی قوی.
هرگز فکر‌ نمیکردم با چنین گیم پلی و سبک مبارزه ای طرف باشم. سبک‌مبارزه شدیدا روون و زیباس. هیچوقت احساس خستگی‌نمیکنین ازش.
زیباترین قسمت‌ مبارزش هم تعامل با اعضای گروهت و انجام magic های گروهی و یا انجام grand magic هاس. اونقد روی magic ها فوق العاده کار شده که گاهی برگاتون میریزه. به شخصه از تجربه ی این بازی دارم لذت میبرم.
توصیه میکنم هرچه زودتر این‌بازیو تهیه کنین. حتی اگه اولین بار هست چنین سبکی رو بازی میکنین ، بازم ریسک کنین و بخرین و قطعا طرفدار این‌ سبک‌ میشین.

تا اینجا ۹.۵ از ۱۰ میدم به بازی .
دقیقا من هم اولین تجربم از سری بود و با همه صحبت های شما موافقم
فقط با نبودن مپ تو بازی مشکل دارم. (مینی مپ رو نمیگم.)

• Like
Reactions: The Pale King

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,710
تو بازی سیستم کمبو زنی نداریم؟ یعنی همش باید X X X X بزنی تا یک جادو فعال بشه؟
محاسبش نمیدونم به چه شکله ، با باز شدن abilityهاش کارای جالبی میشه انجام داد ، برا اوایل بازی شاید معمولی بنظر بیاد ولی با پیشرفتی که من در مراحل بعد دیدم با محیط هم تعامل خوبی داشت ، مثلا چرخیدن دور ستونو اینگونه موارد .

اگه بازی میکردم بیشتر از گیم پلی صحبت میکردم ولی درگیر پلات ایول 2 و دو تا بازی دیگه ام ، هنوز تصمیمم قطعی نیس برای خریدش ولی دو هفته دیگه سرم خلوتتر بشه بهش فکر میکنم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali Venom

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,098
نام
نـــــــویـــــــــد
تو بازی سیستم کمبو زنی نداریم؟ یعنی همش باید X X X X بزنی تا یک جادو فعال بشه؟

شاید کمبو به این معنایی که مد نظرت هست و مثل اکثر بازی‌ها نداشته باشه و دائم X.X.X.X.X بزنی اما یه چیزایی داره که واقعا دلم نمیخواد بگم چی هستن حتی تو اسپویلر :D
یعنی من تضمین میکنم تنها چیزی که امکان نداره ازش خسته بشی همین کامبت سیستم بازی هستش. علاوه بر اینکه با هر کدوم از هم‌ تیمی‌هات میتونی یه Special Move خاص بزنی، هر Keyblade هم چیزای مخصوص خودش رو داره که با اتک زدن شارژ میشن و میتونی ازشون استفاده کنی که داخل بازی با KeyBlade Formchanging معرفی شده که حتی ممکنه شکل سلاحت یا حتی اسکین سورا تغییر کنه. قابلیتی به اسم گرندمجیک هستش که با استفاده از مجیک فعال میشه.
از همه اینا بهتر و جذابتر که وحشتناک خوبه Formchange Command هستش که چیزای عجیب و غریبی خواهی دید و من دقیقا عین بچه‌ها خرکیف شده بودم :D
یه قابلیت جدید هم واسم باز شده به اسم Link که اینم یه دنیاییه واسه خودش
کامبت سیستم بازی به شکل عجیبی عمیق و غنی و متنوع هستش. تازه شما تصور کن من اول بازی. دنیای اول رو کامل کردم و خیلییییی راه مونده!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,962
نام
امین پاشاپور
داداش مربه
اشتباه نکن ، باید :Square::Square::Square::Square: بزنی :D ، کمبو داره ، محاسبش نمیدونم به چه شکله ، با باز شدن abilityهاش کارای جالبی میشه انجام داد ، برا اوایل بازی شاید معمولی بنظر بیاد ولی با پیشرفتی که من در مراحل بعد دیدم با محیط هم تعامل خوبی داشت ، مثلا چرخیدن دور ستونو اینگونه موارد .

اگه بازی میکردم بیشتر از گیم پلی صحبت میکردم ولی درگیر پلات ایول 2 و دو تا بازی دیگه ام ، هنوز تصمیمم قطعی نیس برای خریدش ولی دو هفته دیگه سرم خلوتتر بشه بهش فکر میکنم .
داداش مربع دفاع هست همون ضربدر کمبو میزنه

• Like
Reactions: .Amirone

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,239
نام
محمد
بچه ها من بازی رو دو سه روز دیگه میخوام شروع کنم . امروز یه تایپک تو ریست ارا دیدم که نوشته بود بازی فوق العاده آسونه و برای همین خیلی نا امید کننده بوده برای خیلی ها . تو رو خدا بگید دروغ میگن :D مگه درجه سختی نداره ؟ به نظرتون رو سخت شروع کنم با این اوصاف ؟
این تاپیکه : Kingdom Hearts 3 is so easy that it is actively hurting my enjoyment of the game (No Spoilers)
اگه اینجوری باشه قلبم میشکنه . ملت نوشتن انقدر آسونه که اصلا آپگرید نمیکنن تا بازی سخت تر بشه بهشون یه ذره مزه بده حداقل . من سر همین مسله و بالانس نبودنش Gow 2018 رو خیلی با گیم پلیش مشکل داشتم اونم آسون بود و مقدار xp و آپگرید ها از سطح سختی بازی خیلی بیشتر بود و لذت بازیو میگرفت ....

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,710
بچه ها من بازی رو دو سه روز دیگه میخوام شروع کنم . امروز یه تایپک تو ریست ارا دیدم که نوشته بود بازی فوق العاده آسونه و برای همین خیلی نا امید کننده بوده برای خیلی ها . تو رو خدا بگید دروغ میگن :D مگه درجه سختی نداره ؟ به نظرتون رو سخت شروع کنم با این اوصاف ؟
این تاپیکه : Kingdom Hearts 3 is so easy that it is actively hurting my enjoyment of the game (No Spoilers)
اگه اینجوری باشه قلبم میشکنه . ملت نوشتن انقدر آسونه که اصلا آپگرید نمیکنن تا بازی سخت تر بشه بهشون یه ذره مزه بده حداقل . من سر همین مسله و بالانس نبودنش Gow 2018 رو خیلی با گیم پلیش مشکل داشتم اونم آسون بود و مقدار xp و آپگرید ها از سطح سختی بازی خیلی بیشتر بود و لذت بازیو میگرفت ....
اینا میگن از نی نو ۲ هم آسونتره که :| . خیلی داغونه اگه اینطور باشه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر