"KING OF HDTV 2011" انتخاب بهترین TV سال 2011

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
@ramin cybran
من خونه هم ال ای دی دارم هم پلاسما v20 من که کاملا راضیم از پلاسما.
اون g10 و s10 لاسماهای مدل متوسط ماله سه ساله پیشه دیگه درست نیست با یه مدل های اند 2011 مقایسه کنی.

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
@ramin cybran
من خونه هم ال ای دی دارم هم پلاسما v20 من که کاملا راضیم از پلاسما.
اون g10 و s10 لاسماهای مدل متوسط ماله سه ساله پیشه دیگه درست نیست با یه مدل های اند 2011 مقایسه کنی.

اول از همه دوست من من با همه پلاسما ها حتی Z1 جز VT30 قیاس داشتم (مطمئنم اینقدر تفاوت ها کمه که برای خیلی ها حتی قابل تشخیص هم نیست)

منم ناراضی نبودم رفیق از پلاسماها :D اتفاقا بسیار هم راضی بودم .یک تجربه جدید میخواستم و به نظرم این تجربه رو هرگز با VT30 نمیگرفتم .از لحاظ بازتولید رنگ مشکی HX92 فوقولادست و توی نور زیاد ازش چیزی کم که نمیشه زیاد هم میشه بر عکس پلاسما .کلا به نتیجه که الان ادیتور ها گرفتن نگاه کنی میبینی همه نمره های این hx92 روی 7 میچرخه و تو نرخ کنتراست چقد به پلاسمای پانا نزدیکه بازتولید رنگ مشکیش با اینکه اینجا خوب امتیاز نگرفته نسبت به رقیب اما از نظر کاتزمایر با VT30 جفتن و من انصافا لذت میبرم.

طراحی پنل HX92 به حدی زیباست که اگر بدترین TV سال هم بود انصافا بازم روانیت میکرد :D

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
عکسای ST30:
اتاق تاریک:

3le9uvwvfhqhbbrqs2s.jpg

اتاق روشن فلاش دوربینم خورده روش:
1w70qyb18w5sluf1k50.jpg

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
عکسای ST30:
اتاق تاریک:
اتاق روشن فلاش دوربینم خورده روش:

مرسی عزیز دیدم اینارو توی انجمن p3world گذاشته بودی دیده بودم عزیز :D همه عکس هایی که گذاشته بودی رو دیدم .نکته مهم اینه که با یک دوربین خوب رفیقم 3 سال پیش با سامسونگش چنان عکس هایی میگرفت که پایونیر کیورو رو باد میداد و عمق مشکیش بینهایت نشون میداد.از روی عکس به قول یکی از رفقا اصلا چیزی میشخص نیست.

من از نزدیک ST30 رو دیدم عمق مشکیش روانی کننده بود و در رده خودش در PQ رقیبی نداره و به نظرم راحت میتونست با VT20 رقابت کنه و حتی جلو هم بزنه.اما تجربه HX925 کلا یک چیز دیگست و باید تست کنید من خودم دورانی بشدت پلاسما فن بودم برای همین از قسمت مشاوران P0WORLD بیرون رفتم(بیش از 2 سال پیش چون سامسونگ و شارپ فن ها منو روانی کرده بودن) اون زمان مقاله روش های Crosstalk reduction رو برای 3d دادم که چجوری با کاهش decay time و . (یادش بخیر فک کنم تو اویل کامنت های بخش Tv p30 موجود باشه :D )

خلاصه die die جان من هیچ موقع نمیگم پلاسماها ضعف دارن اتفاقا خارقلاده ان اما تصاویرش دیگه برای من پلاسما باز عادی شده و تصاویر high end led ای شاخ بسیار بیشتر بهم لذت میده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر