Kinect Dragon ball

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
درود

Dragon-Ball-Z-Kinect-Box-Art.jpg

خب طبق صحبت های Namco bandai این عنوان هم تایید شد برای اکتبر

بعد از آخرین عنوان عرضه شده یعنی Ultimate tenkaichi که که متاسفانه اونطور که باید انتظار هارو براورده نکرد
این نسخه برای اولین بار اول شخص خواهد بود,سازنده این عنوان مثل همیشه Spike هست
این عنوان انحصاری Xbox360 هست و فقط با کینکت قابل بازی است.
اولین عکس های منتشر شده از بازی
و اولین تریلر از گیم پلی بازی
http://www.gamespot.com/dragon-ball...n-ball-z-for-kinect-official-trailer-6372036/

774a3afba1ae8496eb484ec45986b746.jpg
144359454c80994f9303ae1defe55ee5.jpg
متاسفانه spike آنچنان که باید رو بازی کار نکرده و در نگاه اول همون نسخه ی Ultimate tenkaichi رو میبینیم که فقط اول شخص شده و قابلیت استفاده از کینکت و داراست.
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اول شخص؟
چرا مث kong fu high impact 2dنکردنش :| ؟ بنظرم اونطوری خیلی باحال میشد! ( بعدشم ایده میومد دست کپکام و یه عنوان از سری مارول و DC رو رو کینکت میداد:D)

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
شروین شوخی می کنی؟:D Kunf fu که خیلی مسخره بود!
2D خوب نمیشه
نمیدونم چه فکری میکنن اینا! spike به هیچ وجه پتانسیل ساخت یه Dragon ball خوب و نداره
یه جای اینکه یه عنوان بسازن مثل Budukai 3 باشه هی ایده های مسخره میدن تا آخر متای بازی برسه به 10!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تریلرش رو دیدم بدک نبود. ایده های نسبتا جالبی داشت. یعنی من شخصا حاضرم 60 دلار بدم فقط به عشق اینکه خودم KAMEHAMEHA بزنم. منتها به شرطی که سنسورهاش درست کار کنن مثل خیلی از بازیهای نرن رو اعصاب. تا الان من فقط و فقط با بازی هایی که Microsoft پشتشون بوده مثل Kinect Adventure یا Kinect Sport احساس راحتی کردم و اعصابم آرامش داشته! اینم پتانسیل اینه که خیلی بد بشه رو داره از یه طرف هم اگه درست بسازن چیز جالبی میتونه در بیاد.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
تریلرش رو دیدم بدک نبود. ایده های نسبتا جالبی داشت. یعنی من شخصا حاضرم 60 دلار بدم فقط به عشق اینکه خودم KAMEHAMEHA بزنم. منتها به شرطی که سنسورهاش درست کار کنن مثل خیلی از بازیهای نرن رو اعصاب. تا الان من فقط و فقط با بازی هایی که Microsoft پشتشون بوده مثل Kinect Adventure یا Kinect Sport احساس راحتی کردم و اعصابم آرامش داشته! اینم پتانسیل اینه که خیلی بد بشه رو داره از یه طرف هم اگه درست بسازن چیز جالبی میتونه در بیاد.
خب منم حاضرم این و اریج بگیرم:D
خیلی حال میده وقتی هم خودت میتونی قدرت بگیری هم مشت و لگد بزنی هم Kamehameha
شهاب Ultimate tenkaichi رو بازی کردی؟! این همه چیش مثل اونه! حتی مدل و استایل شخصیت هاشم همونه اصلا انگار رو این چیزاش کار نشده فقط اول شخص شده و قابلیت کینکت داره!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب حالا من بجای تو یه چی دیگه میگم :D!
Raging Blast 2 بازی کردی؟ Ultimate Teikachi همش همونه.
Raging Blast بازی کردی؟ Raging Blast 2 همش همونه.
:D

ولی واقعا نمیتونم صبر کنم تصور اینکه بشه Kamehameha توی خونه زد هم برای من کافیه. فقط نیاز به این داره که حرکات رو خوب اسکن کنه همین کافیه واسه من.

• Like
Reactions: Destro

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
کجای Ultimate tenkaichi همون raging blast 2 ؟:D
نمیگم خوبه اما اصلا شبیه هم نیستن از گیم پلی و گرافیک بگیر تا طراحی شخصیت ها که Ultimate tenkaichi یه نظر خاصی داره قیافه هاشون:D
Raging blast 1 ام شخصیت هاش کارتونی مانند بودن که RB 2 اصلا اونطوری نبود حتی گیم پلی اشم پسرفت کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر