Killzone Mercenary

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
خیلی دوست دارم این مپ های جدید رو بازی کنم :d
یعنی اون یکی چه شکلی هست؟:d
1385494500-kzm-map2-b.jpg

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من با رم 4 گیگ همه بازی های رمم رو حذف کردم اما موقع انتقال بازی میگفت 100 مگابایت و خورده ای باید خالی کنی؟!
درصورتی که فقط برنامه های خود کنسول بود روش اونا رو که نمیشه حذف کرد!!!!
تو الان با 4 گیگ داری بازی میکنی؟!
فعلا که رم 16 گیگ یکی از دوستان دستم هست ولی فردا امتحان میکنم بعدش خبر میدم در ضمن منکه گفتم حجم نصب شده ی بازی با اپدیت 3450 هست

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
فعلا که رم 16 گیگ یکی از دوستان دستم هست ولی فردا امتحان میکنم بعدش خبر میدم در ضمن منکه گفتم حجم نصب شده ی بازی با اپدیت 3450 هست
مطمعنم نمیشه مگر اینکه همه برنامه ها رو خالی کنی!!! که اینم شدنی نیست
اگه بری تو استور توی توضیحاتم گفته باید رم 8 گیگ داشته باشید:|

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
منم بازی رو دانلود کردم با اپدیتش شد ۳گیگ و ۳۰۰ مگ کلا رم ویتام ۵ گیگ بیشترم خالی نداشت راجبه خوده بازیم اصلا فکر نمیکردم به این خوبی باشه گرافیکشم خیلی عالیه مولیتی رو هم چند دست بازی کردم من رو یاده کیلزون ۲ انداخت بنظرم به اندازه کافی خوب هست که برای چند مدت بشینیم پاش این بازی نشون میده ویتا پتانسیل زیادی داره برای ساختن بازیهای از این مدل

• Like
Reactions: Sega_genesis

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم بازی رو دانلود کردم با اپدیتش شد ۳گیگ و ۳۰۰ مگ کلا رم ویتام ۵ گیگ بیشترم خالی نداشت راجبه خوده بازیم اصلا فکر نمیکردم به این خوبی باشه گرافیکشم خیلی عالیه مولیتی رو هم چند دست بازی کردم من رو یاده کیلزون ۲ انداخت بنظرم به اندازه کافی خوب هست که برای چند مدت بشینیم پاش این بازی نشون میده ویتا پتانسیل زیادی داره برای ساختن بازیهای از این مدل
به نظره منم خیلی شبیه KZ های قدیمی هست ! مخصوصا رنگ امزیش و اینا کلا از Killzone 3 و Shadowfall کمتر رنگ و وارنگ هست و به KZ نزدیک تره . من حداقل با اینکه به KZ2 نزدیک هست خیلی خیلی حال کردم !!!!! کاشکی single رو مقداری طولانی تر و سنگینتر و سختر میساختن ...

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دوستان چرا این کیلزون انقدر فوق العاده است ... از لحظه اول بازی تا چ÷تر 3 همش نسبت به همه چیز بازی مخصوصا ویژوال بازی wow بودم ... چه گرافیکی ... چه گیم پلی روونی ... فوق العاده است ... نشون هر کی هم دادم شگفت زده شده ...

دیگه کم کم دارم اعتقادم رو به متا برای بازی های ویتا از دست میدم ... شاهکارن بازی هاش

تازه اگه این بازی ها رو .. بازی های اول نسل ویتا به حساب بیاریم ... بازی های با کیفیت بهتری هم حتما شاهد خواهیم بود

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان چرا این کیلزون انقدر فوق العاده است ... از لحظه اول بازی تا چ÷تر 3 همش نسبت به همه چیز بازی مخصوصا ویژوال بازی wow بودم ... چه گرافیکی ... چه گیم پلی روونی ... فوق العاده است ... نشون هر کی هم دادم شگفت زده شده ...

دیگه کم کم دارم اعتقادم رو به متا برای بازی های ویتا از دست میدم ... شاهکارن بازی هاش

تازه اگه این بازی ها رو .. بازی های اول نسل ویتا به حساب بیاریم ... بازی های با کیفیت بهتری هم حتما شاهد خواهیم بود

آره نکته مثبت کیل زون آنلاینش هست من معمولا بازی که میخرم تموم میشه میفروشم و اکثر اوقات کارکرده میخرم که ضرر نکنم ولی اینو آک خریدم 170 کلی پول دادم و خیلی وقته دارمش ولی اصلا قصد فروشش رو ندارم چون آنلاینش فوق العاده است واقعا خسته نمیشی خیلی جذاب و مفرحه چون یه حالت رقابتی داره گاهی هم بچه های اینجا رو پیدا میکنم با اونا با هم آن میزنیم خیلی خوبه...هر دفعه که آن میشی اگه یه نفر چند بار تو رو بکشه حالتو بگیره اسمش رو حفظ میکنی میری تو کار انتقام کلی حال میده:)

• Like
Reactions: Sega_genesis

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
map هاش free یا پولیه :-/:|:d

Free با آپدیت بعدی میاد :d
البته اگه آپدیت 4 همین باشه که فکر کنم هست , چون آپدیت 4 برای مشکلات آنلاین بود که این آپدیت هم توی توضیحاتش نوشته بود مال مشکلات آنلاین و ... هست که در نتیجه ( #:-s خسته شدم رشته کلام از دستم در رفت :d ) آپدیت بعدی که 5 هست دارای 2 تا مپ free میشه :|:d

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من نمیدونم چرا نمیتونم انلاین بازی کنم ... همش کانکت فیل میده یا اینترنال ارور

منم هی پرت میشم بیرون سروراش افتضاحه:|

سرور بازی مشکلی ندارن و خیلی ام خوبن شما احتمالا ping بالا یی دارید یه تست بگیرید
Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test
بهتره با لندن تست بگیری اگه ping شما زیر 300 باشه به راحتی میشه بازی کرد
مثلا برای من از 10 شب به بعد ping ام بالا میره به کم سخت join میشه اما قبل این ساعت اصلا مشکلی ندارم

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
سرور بازی مشکلی ندارن و خیلی ام خوبن شما احتمالا ping بالا یی دارید یه تست بگیرید
Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test
بهتره با لندن تست بگیری اگه ping شما زیر 300 باشه به راحتی میشه بازی کرد
مثلا برای من از 10 شب به بعد ping ام بالا میره به کم سخت join میشه اما قبل این ساعت اصلا مشکلی ندارم

نه بابا پینگ کجا بود من اتفاقا پینگم خوبه ... ولی سرعت دانلودم پایینه ... من بقیه بازی ها رو به راحتی بازی میکنم ... فقط کیلزون اینطوریه ... البته خونه دوستم راحت بدون مشکل وارد میشدیم بازی میکرد ... کلا اصلا روی این یکی رمم که کیلزون هست رو میزارم ... وصل شده به psn خیلی سخت میشه و هی ارور میده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر