Killzone Mercenary

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
به نظرم ایده داستان سینگل خیلی خوب بود!
از بس این تو این بازی ها امریکایی ها رو فرشته جلوه دادن و دشمنارو مثل شیطان و حیون صفت دیدم دیگه حالم به هم میخوره
به نظرم خیلی جالب بود که با هلگاست ها هم همکاری کنی تویه چند مرحله اما بیشتر دوست داشتم با هلگاست ها صلح کنه و به اونا کمک کنه! اما زد همه رو ترکوند:d
کلا ایده داستان خوب بود بنظرم ارزش یه بار تموم کردن رو داشت:)

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
يكي بياد بگه اين contract ها رو چجوري برم اصلا معلوم نيست بايد چيكار كنم!!!!!~x(
فكر كنم سر پلات اين بازي اخرش ويتام رو اتيش بزنم)x
گفته ...destory speaker معنيش كردم ميشد بزن تابلو هاي تبليغاتي رو بتركون :-/ كل مرحلو گشتم پيدا نكردم با rpg افتام به جون در و ديوار بعد ديدم زده 8/0 :|
يه دونه ديگم گفته بودachiv back space اينم خودم رو كشتم نتونستم بفهمم اين دشمنا رو چجوري بكشم كه اينو بهم بده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
يكي بياد بگه اين contract ها رو چجوري برم اصلا معلوم نيست بايد چيكار كنم!!!!!~x(
گفته ...destory speaker معنيش كردم ميشد بزن تابلو هاي تبليغاتي رو بتركون :-/ كل مرحلو گشتم پيدا نكردم با rpg افتام به جون در و ديوار بعد ديدم زده 8/0 :|
يه دونه ديگم گفته بودachiv back space اينم خودم رو كشتم نتونستم بفهمم اين دشمنا رو چجوري بكشم كه اينو بهم بده
Destroy Speaker که میشه از بین بردن بلندگوها ! Speaker ! !
کدوم مرحله و کدوم contract هستی دقیقا ؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
Destroy Speaker که میشه از بین بردن بلندگوها ! Speaker ! !
کدوم مرحله و کدوم contract هستی دقیقا ؟
نه speaker ه خالي كه نبود معنيش ميشد اسپيكر هاي تبليغاتي:-/
همشون به غير از اولين مرحله و دومين بغيرو همرو نصفه رفتم/:)
اسمشو نميدونم ولي هموني كه اولش با اون پسره از قايق پياده ميشيم و از اين گل و گياه هاي عجيب رو ديواره كه يه تروفي هم گفته همه ي گياهارو بتركونيم همونجا ام كه بعدش سوار يه اسانسور ميشيم ميريم بالا

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
داستانش خیلی بد نیست. اما کم کاری داره و خب مقداری توی نحوه روایتش مشکل داره
بخشه single هم اره باید چند مرحله به نظرم بیشتر میزاشتن .اما همه مراحل انصافا تنوع خوبی داره و جالبه contract های دیگه بازی هم بازی کنی .

دقیقا الان سر کار که میرم دیگه ملت رو میزارم کار کنن خودم میچسبم به پی اس تا الان دوبار تموم کردم دارم contract ]اش رو میرم

- - -ویرایش - - -

به نظرم خیلی جالب بود که با هلگاست ها هم همکاری کنی تویه چند مرحله اما بیشتر دوست داشتم با هلگاست ها صلح کنه و به اونا کمک کنه! اما زد همه رو ترکوند:d
کلا ایده داستان خوب بود بنظرم ارزش یه بار تموم کردن رو داشت:)
آره دقیقا خیلی کیف داد دیگه داشتم از اینکه اینقدر این هلگاست ها رو میکشتم خسته میشدم یهو دیدم دارم چشم خاموشا رو میکشم:d ینی جیگرم حال اومدااااا انگار میگی یه روح تازه به بازی دادن;;)

- - -ویرایش - - -

اسم مرحشلو بهم بگو تا ببینم چیه خفتش کنیم:D

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
دقیقا الان سر کار که میرم دیگه ملت رو میزارم کار کنن خودم میچسبم به پی اس تا الان دوبار تموم کردم دارم contract ]اش رو میرم

- - -ویرایش - - -

آره دقیقا خیلی کیف داد دیگه داشتم از اینکه اینقدر این هلگاست ها رو میکشتم خسته میشدم یهو دیدم دارم چشم خاموشا رو میکشم:d ینی جیگرم حال اومدااااا انگار میگی یه روح تازه به بازی دادن;;)

- - -ویرایش - - -

اسم مرحشلو بهم بگو تا ببینم چیه خفتش کنیم:D

پست بالایم رو بخون اونجا توضیح دادم که کدوم مرحلم

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
یعنی بازیش با اپدیتش تو یه مموری 4 جا میشه؟
نه باید 8 گیگ داشته باشی من امتحام کردم نشد!
من دیگه ازش زده شدم زیادم بازیش نکردم ولی همون چند روز اول باحاش حال کردم الان دیگه واسم جذابیت نداره!
راستی دی ال سی چیزی واسه این بازی نمیاد؟!

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
نه باید 8 گیگ داشته باشی من امتحام کردم نشد!
من دیگه ازش زده شدم زیادم بازیش نکردم ولی همون چند روز اول باحاش حال کردم الان دیگه واسم جذابیت نداره!
راستی دی ال سی چیزی واسه این بازی نمیاد؟!

من الان یه سایت رو نگاه کردم به تاریخ 1 دسامبر 2013 نوشته بود که یه DLC داده که توش دوتا map free برای بازی multiplayer داده که فک کنم توی همون 331 مگا بایت آپدیتش اومده و احتمالا که DLC های بعدیش هم مپ برای مولتی پلیر بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر