Killzone Mercenary

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
مگه امارات نبودی مرتضی ؟ امارات بدون تخفیف پلاس شده 17.99 دلار اما تخفیف پلاسم خورده شده 16.19 دلار هنوزم ادامه داره (فکر کنم تا یه هفته):

76925134291559101219.jpg

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
برا چه ریجنی؟

برای ریجن2 بود این تخفیف که الان مهلتش تموم شده البته

- - -ویرایش - - -

مگه امارات نبودی مرتضی ؟ امارات بدون تخفیفم میده 17.99 دلار اما تخفیف خورده شده 16.19 دلار هنوزم ادامه داره (فکر کنم تا یه هفته):

76925134291559101219.jpg

نه اون 17 دلاری که زده همون قیمت با تخفیفه و علاوه بر اون برای اعضا پلاس تخفیف اضافه هم داره 10 درصد! قیمت اصلیش که 35 دلاره

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
منم بازی رو البته نسخه فیزیکیش رو خریدم ! بخش داستانی بازی به کل تعطیله ولی بخش آنلاین خیلی خوبه منتظر باشید منم بیام ( من میلاد رو شکست دادم + سهیل رو اونم بدجور :d )
آقا میلاد دیگه اینجا عکس نذار اون عکس های باختت رو نشون بدم آبروت میره :d

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
منم بازی رو البته نسخه فیزیکیش رو خریدم ! بخش داستانی بازی به کل تعطیله ولی بخش آنلاین خیلی خوبه منتظر باشید منم بیام ( من میلاد رو شکست دادم + سهیل رو اونم بدجور :d )

اون عکس مال روز اول و یک ربع بعد از زمانی بود که من تازه بازی رو دانلود کرده بودم :|ولی تو قبل از من گرفته بودی و تمرین کرده بودی :|
من اگه الان هم با یک بچه 2 ساله بازی کنم باز هم معلوم نیست بتونم ببرم چون باید اول دستم گرم بشه
اون موقع باهات بازی کردم دست اول بود و گرم نبودم
اگه خواستی بیای بگو من یک 10-20 دقیقه قبلش تمرین کن اونوقت بیا :d

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
منو میلاد که همیشه هستیم :dمخ رامتین ام زدم رفتیم توپخونه killzone خرید (فحش ندیا :d) ارمان ام که هر موقع بودم ندیدم بازی کنه :-/ بقیه ایدی psn شونو بذارن بریم پارتی ایدی من soheilkittyz هست :>

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott

به کل تعطیل؟! ویتام و انداختم دور!:D

• Like
Reactions: Sega_genesis

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
به کل تعطیل؟! ویتام و انداختم دور!:D

توی تاپیک امیتاز به عناوین ویتا توضیح دادم هر گونه شکایت یا مشکل رو همونجا اعلام کنید :d
بخش آنلاین بازی دیروز شروع کردم بسیار عالی بوده درعوض

نقد من توی زیر هم فقط برای بخش تک نفره بود مطمینا با بخش چند نفره امتیاز بالاتری می دادم :http://forum.bazicenter.com/thread58599/page3/
هر کس هم الکی اعتراض کنه به نمره ای که دادم نیم تا نیم تا کم می کنم

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
ميلاد اگه خواستي بازي كني مارو هم خبر كن :|
اون دفعه هم كه بهت گفتم بيا گفتي گرم نيستم
اگه خواستي بياي به محمد هم بگو بياد :>
فقط كاش الان امتحانا نبود منم بعد از امتحانا ميام همتونو هدشات ميكنم:d البته با snipe b-)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
توی تاپیک امیتاز به عناوین ویتا توضیح دادم هر گونه شکایت یا مشکل رو همونجا اعلام کنید :d
بخش آنلاین بازی دیروز شروع کردم بسیار عالی بوده درعوض

نقد من توی زیر هم فقط برای بخش تک نفره بود مطمینا با بخش چند نفره امتیاز بالاتری می دادم :http://forum.bazicenter.com/thread58599/page3/
هر کس هم الکی اعتراض کنه به نمره ای که دادم نیم تا نیم تا کم می کنم
=))
اعتراضی نیست به نقده الکی ( لول )

این بازی امروز همش داره خطای matchmaking failed , internal error رو می ده کسی همچین مشکلی رو داره ؟
مشکل نته خودست هست
internal error هم بازی رو ریست کن .

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
=))
اعتراضی نیست به نقده الکی ( لول )

مشکل نته خودست هست
internal error هم بازی رو ریست کن .

خیلی شیک و مجلسی اعلام کردم اگر مشکلی دارید همونجا اعلام کنید توی تاپیک که اینجا بحث درست نشه - نقد به هیچ وجه هم الکی نیست Gamespot هم به بازی نمره 7 داده همونطور که گفتم با در نظر گرفتن بخش آنلاین نمره من هم به 7 تا 7.5 می رسه . یا Killzone 2 3 رو بازی نکردی یا یادت نمیان چه جوری بودن ارمان که می گی الکی
yahoo_3.gif
البته اینم بگم تو هر چی بازی میکنی خوشت میاد انتظار دیگه هم نمیشه داشت !

مشکل از نت من نیست دوستان چون دارم COD رو آنلاین میزنم مشکلی نداره و اولین بار هم وصل شد راحت ولی دیروز اصلا وصل نمیشد حالا امروزم چک نکردم وقت ندارم

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خیلی شیک و مجلسی اعلام کردم اگر مشکلی دارید همونجا اعلام کنید توی تاپیک که اینجا بحث درست نشه - نقد به هیچ وجه هم الکی نیست Gamespot هم به بازی نمره 7 داده همونطور که گفتم با در نظر گرفتن بخش آنلاین نمره من هم به 7 تا 7.5 می رسه . یا Killzone 2 3 رو بازی نکردی یا یادت نمیان چه جوری بودن ارمان که می گی الکی ;) البته اینم بگم تو هر چی بازی میکنی خوشت میاد انتظار دیگه هم نمیشه داشت !

مشکل از نت من نیست دوستان چون دارم COD رو آنلاین میزنم مشکلی نداره و اولین بار هم وصل شد راحت ولی دیروز اصلا وصل نمیشد حالا امروزم چک نکردم وقت ندارم

منم چند وقت کلا همینطور شدم...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی شیک و مجلسی اعلام کردم اگر مشکلی دارید همونجا اعلام کنید توی تاپیک که اینجا بحث درست نشه - نقد به هیچ وجه هم الکی نیست Gamespot هم به بازی نمره 7 داده همونطور که گفتم با در نظر گرفتن بخش آنلاین نمره من هم به 7 تا 7.5 می رسه . یا Killzone 2 3 رو بازی نکردی یا یادت نمیان چه جوری بودن ارمان که می گی الکی ;) البته اینم بگم تو هر چی بازی میکنی خوشت میاد انتظار دیگه هم نمیشه داشت !

SPOILER]اصلا بحثی ندارم کلا لول ×______× ( خوبه لول گزاشتم ! ) جدی نگیر !
![/SPOILER]
اون تاپیک هم بخودی با بحثه شلوغ نشه بهتره . تاپیک امتیازات هست نه بخث .بازی خودش تاپیک داره بحثی بود مطرح کنید!

NAT Type چی هست ؟ بهتره open کنی. اینا تاثیر داره. من کلا دیروز و امروز هم زدم مشکلی نبود. پرتها هم باید باز باشن.

با بازی دیگه مقایسه نکن . البته خیلیا با جوین شدن توی killzone مشکل دارن .نهایتا باید منتظر بچه بعدی بمونید !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر