Killzone Mercenary

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
سلام دوستان من بازی رو تا مرجله ی 6 رفتم و بعد دیگه برام مرجله باز نکرد الان هم دوباره رفتم سرش دیدم یک تو یک مرحله جدیده که داداشم رفته بود توش حالا مرجلو که از تمام مرجله های دیگه سخت تر بود رو تموم کردم و میبینم بعد از این هم یک مرحله ی دیگه باز شده مرحله ی 9 .حالا گیج شدم میخواستم بدونم این مراحل بوده از اول من دقت نکردم یا جدیدا اضافه شده؟
و گرافیک اتش هم در بازی خیلی پایینه مثل گرافیک اتیش توی انچارتدم بود که پیکسلاش معلوم بود.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من بازی رو تا مرجله ی 6 رفتم و بعد دیگه برام مرجله باز نکرد الان هم دوباره رفتم سرش دیدم یک تو یک مرحله جدیده که داداشم رفته بود توش حالا مرجلو که از تمام مرجله های دیگه سخت تر بود رو تموم کردم و میبینم بعد از این هم یک مرحله ی دیگه باز شده مرحله ی 9 .حالا گیج شدم میخواستم بدونم این مراحل بوده از اول من دقت نکردم یا جدیدا اضافه شده؟
و گرافیک اتش هم در بازی خیلی پایینه مثل گرافیک اتیش توی انچارتدم بود که پیکسلاش معلوم بود.
هر مرحله که از بازی تموم مبشه مرحله جدید باز میشه ... متوجه منظورت نمیشن دقیق. وقتی select mission رو بزنی مراحل رو نشون میده و اگر پس از پایان مرحله proceed رو بزنی مرحله بعدی میره
بازی هم 9 مرحله داره و هر مرحله هم 3 بخش contract داره .

گرافیک بازی هم که خیلی خوبه. افکتهای اتیش هم به خاطره رزولیشن و پردازش و aa اینا هست که اونطوری میشه. فعلا تا بازیهایی که اینده عرضه میشن باید دید این افکتها رو چطوری کنترل میکنن. افکتهای حجم دار برای سخت افزاریهای موبایل به نظرم خیلی بیش از حد سنگینن ... مخصوصا وقتی بازی پر از انفجار و ... هست D:

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
هر مرحله که از بازی تموم مبشه مرحله جدید باز میشه ... متوجه منظورت نمیشن دقیق. وقتی select mission رو بزنی مراحل رو نشون میده و اگر پس از پایان مرحله proceed رو بزنی مرحله بعدی میره
بازی هم 9 مرحله داره و هر مرحله هم 3 بخش contract داره .

گرافیک بازی هم که خیلی خوبه. افکتهای اتیش هم به خاطره رزولیشن و پردازش و aa اینا هست که اونطوری میشه. فعلا تا بازیهایی که اینده عرضه میشن باید دید این افکتها رو چطوری کنترل میکنن. افکتهای حجم دار برای سخت افزاریهای موبایل به نظرم خیلی بیش از حد سنگینن ... مخصوصا وقتی بازی پر از انفجار و ... هست D:

دوستان تو حالت داستانی بازی مگه هر وقت که بری از arms dealer اسفاده کنی و یا حتی بری توش و بیای بیرون بازی ذخیره نمیشه؟ (یادمه یکی از بچه ها گفته بودا)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان تو حالت داستانی بازی مگه هر وقت که بری از arms dealer اسفاده کنی و یا حتی بری توش و بیای بیرون بازی ذخیره نمیشه؟ (یادمه یکی از بچه ها گفته بودا)
حالت checkpoint مانند داره. save نمیشه. اگه از مرحله بری بیرون دوباره از اول میاد.
مرحلش رو 15-20 دقیقه ای هم میشه جمع کرد D: برای همین save نمیشه!

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
حالت checkpoint مانند داره. save نمیشه. اگه از مرحله بری بیرون دوباره از اول میاد.
مرحلش رو 15-20 دقیقه ای هم میشه جمع کرد D: برای همین save نمیشه!

برا خودم نپرسیدم
من که سیو و این چیزا تو کارم نیست یه تیک چنتا چپتر رو با هم میرم
چون واقعا لذت میبرم از این بازی رو ویتا راستی تو پرانتز(اولین بازی عمرمو از استور خریدم :D TWD)
میگم خوبه ها آدم وقت نداشته باشه بازی کنه که این 9 تا چپتر هی طول بکشه ها :)
بعد از اونور آنلاین و بگو به به

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برا خودم نپرسیدم
من که سیو و این چیزا تو کارم نیست یه تیک چنتا چپتر رو با هم میرم
چون واقعا لذت میبرم از این بازی رو ویتا راستی تو پرانتز(اولین بازی عمرمو از استور خریدم :D TWD)
میگم خوبه ها آدم وقت نداشته باشه بازی کنه که این 9 تا چپتر هی طول بکشه ها :)
بعد از اونور آنلاین و بگو به به
D:
طول نمیکشهD: یه sniper با نارجک انداز برداری با Porcupane کله مرحله 15-20 دقیقه جمع میشه D: محیط هم بسته بود فقط شاتگان D: راحت multikill میده ! لول ×_×

اره انلاینش خیلی خوبه D:
من خیلی منتظره امتحان کردم انلاین Shadowfall هستم. همین انلاین روان روی 60 فریم چی بشه D:

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
D:
طول نمیکشهD: یه sniper با نارجک انداز برداری با Porcupane کله مرحله 15-20 دقیقه جمع میشه D: محیط هم بسته بود فقط شاتگان D: راحت multikill میده ! لول ×_×

اره انلاینش خیلی خوبه D:
من خیلی منتظره امتحان کردن انلاین Shadowfall هستم. همین انلاین روان روی 60 فریم چی بشه D:

روی 60 با 30 چه فرق تخصصی میکنه دقیقا؟ :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
روی 60 با 30 چه فرق تخصصی میکنه دقیقا؟ :D
خیلی روان تره .
روانتر 60 فریم باعث میشه توی بخش مولتی خیلی همه چیز واقعتی به نظر برسه و کلا نشونه گیری و حمله توی gameplay در حد 60 فریم خیلی خوبه. یک سری 30 و 60 بازی COD رو ببنی دستت میاد D:
لول
اونم توی 1080 و با dx11 خیلی عالی میشه

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
خیلی روان تره .
روانتر 60 فریم باعث میشه توی بخش مولتی خیلی همه چیز واقعتی به نظر برسه و کلا نشونه گیری و حمله توی gameplay در حد 60 فریم خیلی خوبه. یک سری 30 و 60 بازی COD رو ببنی دستت میاد D:
لول
اونم توی 1080 و با dx11 خیلی عالی میشه

اینارو میدونستم :D ولی جفتشو با هم از نزدیک ندیدم
خواستم ببینم تفاوت های دیگه ای داره یا نه

خداییش کل کنسول های سونی رو شما رنده کردی به شخصه :D
بازی تا منتشر میشه رسیده دستت و چند ساعت بعد یه سری عکس و نقد و توضیح و دیگه باریکلا
الانم که منتظر shadowfall هستی
ps4 رو pre order کردی؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینارو میدونستم :D ولی جفتشو با هم از نزدیک ندیدم
خواستم ببینم تفاوت های دیگه ای داره یا نه

خداییش کل کنسول های سونی رو شما رنده کردی به شخصه :D
بازی تا منتشر میشه رسیده دستت و چند ساعت بعد یه سری عکس و نقد و توضیح و دیگه باریکلا
الانم که منتظر shadowfall هستی
ps4 رو pre order کردی؟
یه نمایش مقایسه gametrailers بین نسخه 30فریم DMC روی ps3 و pc روی 60 فریم گزاشته بود اما توی FPS به نظرم بسته به اینکه چه تیپ بازی هست خیلی تاثیر داره D:
من خودم 1080 رو خیلی برای FPS ترجیح میدن و دلیلش هم خیلی واضحه : مثلا همین Killzone MErcenary توی میپهای بزرگش دیدن دشمنان از دو سخته و ما بیشتر به واسطه رنگه ابی و قرمز هست که دشمنان رو میبینیم. اما توی 1080 وضوح جزییات توی دور خیلی بالا هست ( به اندازه کافی ) برای همین توی بازیهای fps مخصوصا بخش online خیلی راحتر هست D: ماشالا sniper های COD که هم camper . دیدنشون توی وضوح تصویر بالاتر خیلی راحتره D:

سونی عالیه D: با انیکه عاشقه PC هستم اما سالهاست با سونی خاطره دارم D: نمیشه ازش گزاشت واقعا ×_×
لول ×_×

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
یه نمایش مقایسه gametrailers بین نسخه 30فریم DMC روی ps3 و pc روی 60 فریم گزاشته بود اما توی FPS به نظرم بسته به اینکه چه تیپ بازی هست خیلی تاثیر داره D:
من خودم 1080 رو خیلی برای FPS ترجیح میدن و دلیلش هم خیلی واضحه : مثلا همین Killzone MErcenary توی میپهای بزرگش دیدن دشمنان از دو سخته و ما بیشتر به واسطه رنگه ابی و قرمز هست که دشمنان رو میبینیم. اما توی 1080 وضوح جزییات توی دور خیلی بالا هست ( به اندازه کافی ) برای همین توی بازیهای fps مخصوصا بخش online خیلی راحتر هست D: ماشالا sniper های COD که هم camper . دیدنشون توی وضوح تصویر بالاتر خیلی راحتره D:

سونی عالیه D: با انیکه عاشقه PC هستم اما سالهاست با سونی خاطره دارم D: نمیشه ازش گزاشت واقعا ×_×
لول ×_×

هرچی تو FPS وضوح بالاتر باشه میدان دید بیشتر میشه و واقعا رو 60 فریم بازی های FPS مخصوصا مولتیشون عالی میشه و خوش به حال دوستان که ps4 میخرن میشه،البته pc هم مقداری :D
منم عاشق سونی ام از بچگی خاطرات بسیار زیادی دارم باهاش :D یاد متال گیر PSone افتادم ،شیـــت 3> اینجا جاش نیست :D

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
میگن کسی که کیلزون رو تازه بخره یه چیزی حدود 4 گیگ اپدیت باید کرد ...
نهههههههههههههههههههههههههههههه راسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتته :| ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من تازه امشب تمومش کردم
واقعا خوب بود،راضی بودم
قثط این بقیه اینتل هاشو از کجا بگیرم؟
D:
باید مراحل رو دوباره بر و بگردی دیگه D:
بعضی هاش هم دسته اون سربازات که باید interrogate کنیشون D:

ولک کلش 1گیگه....
کلا دوبار اپدیت شده و روی هم 2 گیگ اپدیت کردم حدودا D: اما الان اگه بازی رو بخرین دیگه همین 1 گیگ رو دانلود میکنه . چون جدیده جایگزین قبلی میشه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر