Killzone Mercenary

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان نمیشه 15 دقیقه ای بازیو اگه راش ام بکنی رد کنیا اونم رو حالت veteranl :d مثلا مرحله 3 اش خیلی طولانی بود l-)
چرا میشه راه داره
یک سری از اون contract هست که مثلا میگه مرحله رو توی 15 یا 20 دقیقه تموم کنی D:
اونا رو روی veteran هم با armor سنگینه و نارنجک اندازه و ... میشه رفت D: ... سخته ! اعصاب خود کنم میشه اما میشه ! لول ! D:
امتحان کن . حال میده D:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من بازی رو گرفتم
گرافیکش تا اینجا که رفتم عالیه
صداگذاری هم عالی
برای یه کنسول دستی فوق العاده ست بازیش:)
از تمام بازی های پلتفرم های قابل حمل یه سر و گردن بالاتر هستش..حداقل در سبک خودش که اینجوریه!
آنلاینش رو تست نکردم هنوز...ولی خب کسانی که میگن ویتا بازی نداره کیلزون رو حتما بگیرن که بازیش در حد نسخه ی کنسولی کال هستش :d
امسال هم به نظرم بهترین بازی قابل حمل همین کیلزون بشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
سلام دوستان بلخره کیلو بزونو گرفتم الانم ازز تو تاکسی اومدم نت که بپرسمدقبل از شروع نکته ی خاستی هست که بدونم و اینکه انکه انلاین بازی مثل ال استار میمونه که باید حتما با دوستات بازی کنی یا مثل استریت فایتر تری دی اس وقتی انلاین شی با هرکی انلاین باشه در سراسر جهان میتونی بازی کنید.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سلام دوستان بلخره کیلو بزونو گرفتم الانم ازز تو تاکسی اومدم نت که بپرسمدقبل از شروع نکته ی خاستی هست که بدونم و اینکه انکه انلاین بازی مثل ال استار میمونه که باید حتما با دوستات بازی کنی یا مثل استریت فایتر تری دی اس وقتی انلاین شی با هرکی انلاین باشه در سراسر جهان میتونی بازی کنید.

باید بری تو بخش multyplayer بعد ام public اگه می خوای با کسا ئی که انلاین هستن بازی کنی . با دوستاتم میتونی بازی کنی . چند تا mode مختلف داره

- - -ویرایش - - -

نمیدونم اینترنت من داغون هست یا سروره.یه دست درست و حسابی نتونستم بازی کنم.

اینترنت شما :d من دیروز چند ساعتی بازی کردم کلا 2 بار kick شدم اونم میدونم از نت هست سرورا بازی اصلا مشکلی نداره . نت من از شرکت pishgaman هست اگه نمی تونی بازی کنی شرکت isp تو عوض کن

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
بچه وقتی من یک مرحلرو میرم اون پایین زیر عکس مرحله در بخش انخاب معموریت جای چهارتا مدال هست و فقدر یکیشو میتونم بگیرم اون سه تای دیگرو چطوری بگیرم؟
و اینکه مراحل داستانی چند مد داره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان قسمتی به نام bot zone درش تابیه شده؟

مثل نسخه کنسولی بات نداره. فکر نکنم بهش اضافه کنن...

بچه وقتی من یک مرحلرو میرم اون پایین زیر عکس مرحله در بخش انخاب معموریت جای چهارتا مدال هست و فقدر یکیشو میتونم بگیرم اون سه تای دیگرو چطوری بگیرم؟
و اینکه مراحل داستانی چند مد داره؟

باید بری توی mission select و مرحله ای که تموم کردی رو کلیک کنی بعدش 3 تا مرحله جانبی داره که باید توش مرحله رو با انجام دادن یک سری کارای خاص به پایان برسون. هر کدوم رو که تموم کنی مدال رو میده بسته به درجه سختی.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
نشونه گیری این بازی مثل آنچارتد با شتاب سنج ویتا امکان پذیره یا اینکه نه مثل Unit13 فقط باید با آنالوگ ها نشونه گیری کرد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نشونه گیری این بازی مثل آنچارتد با شتاب سنج ویتا امکان پذیره یا اینکه نه مثل Unit13 فقط باید با آنالوگ ها نشونه گیری کرد؟
انالوگ
نشونه گیریش راحته
فکر نکنم اصلا جور در بیاد بازی fps رو با gyroscope تنظیم کنن ! همه اکشن بازی میریزه به هم D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر