Killzone Mercenary

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
من هر چقدر گشتم نفهمیدم چجوری باید اسلحه هامو update کنم مثلا بهشون دوربین یا صدا خفه کن ببندم؟؟؟ اصلا ییه همچین قابلیتی :|داره؟؟:-/ تو پیش نمایش ها که گفته بودند داره
اینطور که معلومه پلات بازی بیش حد انتظار من راحته درست بر عکس kz های قبلی

• Like
Reactions: Sega_genesis

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من هر چقدر گشتم نفهمیدم چجوری باید اسلحه هامو update کنم مثلا بهشون دوربین یا صدا خفه کن ببندم؟؟؟ اصلا ییه همچین قابلیتی :|داره؟؟:-/ تو پیش نمایش ها که گفته بودند داره
اینطور که معلومه پلات بازی بیش حد انتظار من راحته درست بر عکس kz های قبلی
سلاحها همه به صورت پیش فرض همونطوری هستن که هستن :)

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
دوستانی که بازی رو تموم کردن
من اونجا هم که اون یارو کچله که شیلد داره و از اون اسنایپر ها که تیر های سبز میزنه داره میاد بعدش چند تا از اون کپسول ابی ها از تو همون ماشین گنده هه که روشیم میاد بیرون بعدش میگه اون هارو بترکون هرچقدر هم میزنم دوباره میاد صبر میکنم تا اون مرد کچله باد سمت اونا بعد بزنم اما بازم فایده نداره خیلی سخت من رو vetran ام
دو دقیقه بعد از این نوشته بازی رو تموم کردم:d

- - -ویرایش - - -

دوستان خواهش میکنم یه نفر trophy guide بازی رو بذاره:bighug:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چند ساعت گیم پلی داره؟ مدت زمانش طولانی هست ؟
کلا 9 مرحله داره
4- 5 ساعته تکمیل میشه اما اگر بخوای contract های همه مراحل رو کامل کنی شاید 9 ساعت ( contract ها مثلا کامل کردن هر مرحله هست منتها به نحوی که بازی ازت میخواد و با سلاحهای پیش فرض انتخاب شده )

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
ارمان یه trophy guide درست و حسابی بذار نه مثل pvz :|:d
راستی این مراحلی که میگی بازی ازت میخواد چجوری بری یا یه اسلحه پیش فرض بهت میدرو از کجا انتخاب کنم؟؟؟ تروفیش رو گفته حتمی باید رو vetran بری؟؟:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان یه trophy guide درست و حسابی بذار نه مثل pvz :|:d
راستی این مراحلی که میگی بازی ازت میخواد چجوری بری یا یه اسلحه پیش فرض بهت میدرو از کجا انتخاب کنم؟؟؟ تروفیش رو گفته حتمی باید رو vetran بری؟؟:|
افا ما اون pvz گفتیم دوستان همکاری کنن خوبش کنیم که نکردن لول D: ... میتونم اما یک trophy guid بده میتونم ترجمش کنم بزارم ..

هر مرحله رو تموم میکنی میری بخش mission select بعد روی اون مراحلی که تموم کردی میزنی یک صفحه باز میشکه که 3 تا contract قابل انتخاب covert, demolition و یکی دیگه اسمش الان ذهنم نیست میاد که میتونی انتخاب کنی
بعضیاشون یک سری سلاح یا تجهیزات رو پیش فرض انتخاب شده داره ( البته بهت نمیده باید بری پول بریزی تو جیب blac jack بخری ) تا بتونی اون مراحلی که requirement دارن رو بری .... به نظرم برو. خوبه ! حال میده D: همه رو هم veteran برو . زیاد سخت نیست .

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
افا ما اون pvz گفتیم دوستان همکاری کنن خوبش کنیم که نکردن لول D: ... میتونم اما یک trophy guid بده میتونم ترجمش کنم بزارم ..

هر مرحله رو تموم میکنی میری بخش mission select بعد روی اون مراحلی که تموم کردی میزنی یک صفحه باز میشکه که 3 تا contract قابل انتخاب covert, demolition و یکی دیگه اسمش الان ذهنم نیست میاد که میتونی انتخاب کنی
بعضیاشون یک سری سلاح یا تجهیزات رو پیش فرض انتخاب شده داره ( البته بهت نمیده باید بری پول بریزی تو جیب blac jack بخری ) تا بتونی اون مراحلی که requirement دارن رو بری .... به نظرم برو. خوبه ! حال میده D: همه رو هم veteran برو . زیاد سخت نیست .

دستت درد نکنه تو سایت ps3trophies.com هستش
من که تمام خرت وپرت های blackjak رو خریدم تروفی هم داد ؟؟؟ راستش من اون مراحل رو میخوام برا تروفی برم :> اخه اون مراحل اخرش ه رو vetran یکم سخت بود برا جم کردن intel هم که باید رو easy برم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دستت درد نکنه تو سایت ps3trophies.com هستش
من که تمام خرت وپرت های blackjak رو خریدم تروفی هم داد ؟؟؟ راستش من اون مراحل رو میخوام برا تروفی برم :> اخه اون مراحل اخرش ه رو vetran یکم سخت بود برا جم کردن intel هم که باید رو easy برم
اره باید تروفی بده ! من هنوز همه چی رو نخریدم ... یه سری از اون van guard مونده D:
3 تا مرحله اخرش از همه روی veteran سختره !
به نظرم به نسبت COD و Resistance حالت سختیش خیلی مطلوبتره

metaler-soad

کاربر سایت
Jul 30, 2011
174
نام
Dani
آقا کیل زون رسید ریجن 2 (توپخونه فروشگاه تماشا 170) (پایتخت فروشگاه مدیا 200)

من اگه شانس داشتم اینجا نبودم
من ریجن 1 استفاده میکنم (حالا باید منتظر بشینیم ریجن 1 بیاد) :(

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
من امروز kilzone خریدم فقط ریجن 1 گیرم نیومدبه جاش 2 گرفتم با توجه به اینکه online pass نداره امکانش هست رو اکانتم که ریجن 1 هست online بازی کنم ؟ اخه زد برا انلاین باید 1gb اپدیت دانلود کنم .نمی خوام الکی دانلود کنم بعد نشه انلاین بازی کنم :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر