Killzone Mercenary

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
ارمان من هرجوری شدهه میخوام بازی رو پیش خرید کنم اما الان که بازی برا اروپا اومد ه اما هنوز تو store امریکا پیش فروشش نیومده ؟؟؟ نکنه تموم شده وقت پیش خریدش:((

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
ارمان من هرجوری شدهه میخوام بازی رو پیش خرید کنم اما الان که بازی برا اروپا اومد ه اما هنوز تو store امریکا پیش فروشش نیومده ؟؟؟ نکنه تموم شده وقت پیش خریدش:((

دوست عزیز بازی منتشر شده دیگه چی رو می خواید پیش خرید کنید Killzone Shadow Fall ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
بالاخره پچ یک گیگی رو هم گرفتیم و انلاین بازی رو هم تست کردیم بسیار جذاب و بالانس بود و مطمئنا مدت ها سرگرمتون خواهد کرد سرورها هم که اوضاعش خوب بود و کم پیش میاد که قطع بشه ارتباطتون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
مرتضی ، مپای دیگه رو تست کردی؟ چجورین؟ چقدر نسبت به مپ بتا بهترن؟ بتا تموم شد؟ پاکش کنم دیگه؟

بتا تموم شد پاکش کن دیگه:d
من بتا بازی نکردم که مقایسه کنم ولی مپاش به نسبت بزرگ هستن و متنوع اند 6 تا مپ داره کلا

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
ارمان اگه کاری کردی که من بازی رو پیش خرید کنم که هیچی ولی اگه مهلتش تموم بشه و من نخرم اندازه 100 گرم ماست باز نمی ارزی:d:|

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان اگه کاری کردی که من بازی رو پیش خرید کنم که هیچی ولی اگه مهلتش تموم بشه و من نخرم اندازه 100 گرم ماست باز نمی ارزی:d:|
لول ×_×
دیگه اگر نیست خودت دیر مشتاقه خریدش شدی |-)
چی کنم من ! زنگ بزن سونی بگم برات یکی بزاره کناره ؟ :d

البته اینم بگم از توی ps vita نمیشه پیش خرید کردا ! الکی وقت رو تلف نکن. حتما باید از توی ps3 بری بخش pre order ها رو ببینی.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
لول ×_×

البته اینم بگم از توی ps vita نمیشه پیش خرید کردا ! الکی وقت رو تلف نکن. حتما باید از توی ps3 بری بخش pre order ها رو ببینی.

من از اول تابستون دنبال پیش خریدش بودممممممم)x
ارمان پس واقعا اندازه 100 گرم ماست بازه ترشیده ی کپک زده هم نمی ارزی:|:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بچه هايى که بازى کردن بخش مولتى ad hoc داره يا نه؟
مد هاى آنلاينو بگين چجورياس.
ميشه برا مولتى زدن رووم رو از عمومى بودن در بياريم خصوصى کنيم؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
لول ×_×

بابا از توی ویتا هم میشه پیش خرید کرد. سرچ باید بکنید اسم بازی رو البته امریکا رو خبر ندارم این برای اروپا بود که الان ریلیز شده دیگه
مولتی پلیر خصوصی هم میتونید بازی کنید با استفاده از برنامه پارتی چت ویتا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بابا از توی ویتا هم میشه پیش خرید کرد. سرچ باید بکنید اسم بازی رو البته امریکا رو خبر ندارم این برای اروپا بود که الان ریلیز شده دیگه
مولتی پلیر خصوصی هم میتونید بازی کنید با استفاده از برنامه پارتی چت ویتا
من از تو ویتا اصلا نمیتونم پیش خرید کنم برای همین شاید گفتم باید از Ps3 ببینه ! شایدم استوره من اینطوره
منم از Us خبر ندارم ×_× اما اصولا تا قبل از عرضه باید پیش خریدا باشن.

بچه هايى که بازى کردن بخش مولتى ad hoc داره يا نه؟
مد هاى آنلاينو بگين چجورياس.
ميشه برا مولتى زدن رووم رو از عمومى بودن در بياريم خصوصى کنيم؟
ad hoc نداره
اما تو Party میشه private match ساخت
مدهای انلاین مثل deathmatch - team deathmatch هست یکی هم به صورت Objective هست که همونه که توی Beta بود که از همه بهتره و طولانیتر بود

نه باید بری توی private اونطوری خصوصی کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر