Killzone Mercenary

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خسته نباشی:d
کلی خوشحال شده بودم بازی زود تر میاد:|:d
لول

خدا کنه.....من که یه جا قدرت پردازش ویتا و پی اس3 رو دیدم کلا نا امید شدم ویتا خیلی کمتر بود....رزلوشن بازی های پی اس 3 تو 1280*720 هست و ویتا تو 960*544 که خیلی اختلاف زیادی ندارن...رم هم که واقعا تعجب کردم سونی 1 گیگ نذاشت الان دیگه گوشی های مید رنج هم یک گیگ رم دارن...چون ویتا مولتی تسکینگ داره میگم....به هر حال امیدوارم دیگه بازی های ضایع رو ویتا نبینیم:(
OS موبایلها بیشتر فضای رم اشغال میکنه تا os که روی یک سخت افزار بازی میشینه برای همین همیشه رم و cpu و gpu هاشون کاستوم و سفارشی هستن که تا جایی که میشه با بازی کردن مطابقت کنن به نظرم زیاد نمیشه قدرت سخت افزاری موبایل رو با کنسول مقایسه کرد.
مثلا nvidia بلند میشه میاد میگه چیپ جدیدشون از ps3 قویتره ... خب باشه ؟ که چی !! انگاری کسی میاد بازی در حده tlou رو android بسازه که اونقدر قوی هست لول.
به نظرم optimzie و اشنایی سازنده هم خیلی تاثییر داره. وقتی اشنایی داشته باشن بازیهایی مثل uncharted golden abyss و doa 5 و چندتا دیگه واقعا هم گرافیک خوبی دارن هم performance بالایی دارن .
killzone هم از من میپرسی ! نگران نباشه :) هم گرافیکش عالی میزنه ( هرچی باشه موتور killzone موتور قوی هست توی بازیهای نسل حاضر ) هم performance عالی هست هم قدرت ویتا رو به نمایش میزاره. کیفیت این بازی خوب باشه خیلی دلیل میشه سازنده های دیگه به فکر طراحی fps برای vita بیفتن. متاسفانه cod و resistance پنانسیل ویتا رو اونقدرها هم نشون ندادن. خیلی سطیح بودن.
به نظر gameplay این بازی خیلی خوب میزنه که هیچ به ظاهر مراحلش ارزش تکرار کردن هم دارن از اونجایی که به بازیباز مقداری ازادی در استفاده تاکتیکها هم داده.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خدا کنه.....من که یه جا قدرت پردازش ویتا و پی اس3 رو دیدم کلا نا امید شدم ویتا خیلی کمتر بود....رزلوشن بازی های پی اس 3 تو 1280*720 هست و ویتا تو 960*544 که خیلی اختلاف زیادی ندارن...رم هم که واقعا تعجب کردم سونی 1 گیگ نذاشت الان دیگه گوشی های مید رنج هم یک گیگ رم دارن...چون ویتا مولتی تسکینگ داره میگم....به هر حال امیدوارم دیگه بازی های ضایع رو ویتا نبینیم:(

حاجی نگو :D چرا فکر میکنید ویتا باید اندازه ps3 قدرت داشته باشه؟ درسته قدرتش خیلی از بازی هایی که روش میان بیشترم حتی جواب میده نمونش همین Killzone اما PS3 ازون Xbox هم قویتره بهتره چه برسه ویتا

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
حاجی نگو :D چرا فکر میکنید ویتا باید اندازه ps3 قدرت داشته باشه؟ درسته قدرتش خیلی از بازی هایی که روش میان بیشترم حتی جواب میده نمونش همین Killzone اما PS3 ازون Xbox هم قویتره بهتره چه برسه ویتا

نه کسی انتظار نداره اندازه پی اس 3 قوی باشه... کم کاری های سونی در کنار کم کاری های ساپورت گیم...از طرفی عدم ساپورت نرم افزاری باعث میشه این کنسول این طور بی توجه باقی بمونه...الان میدونی چقدر برنامه خوب میشه رو ویتا زد هنوز بوک ریدر هم نداره...پی اس پی برنامه کمیک خوندن داشت این نداره...کلا app خیلی رو ویتا جای کار داره ولی سونی هیچ کاری نمیکنه....جدا از این مطالب به نظر من بهترین بازی که واسه ویتا در راهه بازی freedom wars ساخت japan studios هست...به نظر عالی میاد...کاش زودتر ریلیز بشه....

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه کسی انتظار نداره اندازه پی اس 3 قوی باشه... کم کاری های سونی در کنار کم کاری های ساپورت گیم...از طرفی عدم ساپورت نرم افزاری باعث میشه این کنسول این طور بی توجه باقی بمونه...الان میدونی چقدر برنامه خوب میشه رو ویتا زد هنوز بوک ریدر هم نداره...پی اس پی برنامه کمیک خوندن داشت این نداره...کلا app خیلی رو ویتا جای کار داره ولی سونی هیچ کاری نمیکنه....جدا از این مطالب به نظر من بهترین بازی که واسه ویتا در راهه بازی freedom wars ساخت japan studios هست...به نظر عالی میاد...کاش زودتر ریلیز بشه....
اره کم کاری سونی رو قبول دارم
باز ساپورتش توی indie خیلی جالب بود
اما بازیهای AAA رو باید بیشتر تمرکز کنه
البته بازار کنسولهای دستی ( رقیبش D: ) واقعا خیلی به ساپورت سونی و فروش دستگاه و بازیهای first party aaa تاثیر داره
به نظرم killzone mercenary میتونه یک کلید باشه برای سونی. در صورتی که امتیازهای بالایی رو بگیره به نظرم باعث فروش ویتا توی بازارهای غربی میشه و همچنین باعث میشه به سازنده ها نشون بده که ویتا پتانسیل بازیهای کنسولی رو واقعا داره ( FPS )

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستانی که از HUD بازی ایراد میگیرن باید بگم که من چون یک پیشنمایش از بازی رو دارم روش کار می کنم باید بهتون اطلاع بدم که سازنده ها اعلام کردن که تمامی آیتمی هایی که توی اون عکس مشاهده کردید رو می تونید به دلخواه حذف یا اضافه کنید پس اصلا نگران شلوغ یا خلوت بودن صفحه نباشید و یه امر کاملا اختیاری هست.

بخش داستانی هم چند هفته بعد از شروع Killzone 1 اتفاق میفته و تا اواسط وقایع Killzone 2 ادامه داره. هر مرحله هم بین 45 دقیقه تا 1 ساعت طول میکشه و در مجموع هم 9 مرحله وجود داره که بخش داستانی رو باعث میشه دست کم 8 ساعتی طول بکشه و بعد از اون هم هر مرحله رو تو دو مود دیگه باید برید که در نوع خودش می تونه جالب باشه.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
76002774053225132864.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تریلر رو دیدم ، مال مولتیه ، خیلی جالبه دشمنتو میکشی کارت ازش میمونه ، مثل پلاک تو بتل 3 ،ولی فریم ریت ثابت نیستش ... مولتیش خیلی فانه لامصب:D از اوناست که روز اول باید خرید:D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
تا الان که فقط عکساش رو دیده بودم میگفتم گرافیک بالایی نداره ولی حالا که تریلر رو دیدم به نظرم گرافیک خیلی خوبی داره فقط تنها مشکلش پایدار نبودن فریم هست که اون هم اگه نگیم کاملا رفع بشه اما از چیزی که الان هست بهتر بشه به یکی از بهترین و با ارزش ترین بازیای این کنسول تبدیل میشه "سوای از اینکه همینطوریش هم هست"

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سونی با این تخفیف هایی که زده پول های همه رو به باد داد ! قیمت روز اولش حدودا چقدر می تونه باشه تو PSN ( به پوند ) ؟ اگه بشه روز اول از PSN می گیرم مثل اینکه اول هم برای اروپا میاد 4 -5 روز بعدش برای آمریکا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر