Killzone Mercenary

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
توی این ویدویی که از گیم اسپات اومده بعضی جاها بازی برای 2 ثانیه هنگ می کنه:|بعد هم گفتن که کنترل بازی خوبه اما نه به خوبی PS3
بعضی از کار مثل برداشتن سلاح ها هم با دکمه انجام می شه و هم با صفحه لمسی
هوش مصنوعی هم بهتره شده نسبت به E3
برای استفاده از موشک هم هدف رو می شه با صفحه لمسی تعیین کرد
و از قرار معلوم از تاچ پد استفاده نکرده
اخر هم گفتن که بازی COD:BOD نیست و بازی خوبه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب من اون دموی 27 دقیقه ای رو کلا نگه کردم
به نظرم بازی خیلی خیلی جالبی به نظرم میرسه!!!
اول برم سره گرافیک که به نظرم این بازی میتونه استاندارهای جدیدی رو برای سخت افزار ویتا ثبت کنه. محیط بزرگی توی بازی داره رندر میشه و به نسبت هم خیلی جزییات خوبی توی محیط هست. باز باید از نزدیک دید و قضاوت نهایی کرد اما همینش که عالی بود. یک چیزه دیگه اینکه توی این دمو مشکلی توی performance بازی نبود. فریم ریت خیلی روان و عالی بود و مشکلی نبود کلا :)
یک چیزه دیگم به نظرم بازی از نظر روح و شکل یک چیزی بین Killzone 2 و 3 هست. چون شماره 3 و shadowfall کلا نسبت به 2 خیلی رنگ و وارنگ شدن این هم به نسبت رنگاش به خاکستری و گرفتگی killzone 2 نیست اما در مجموع به نظرم بین این دوتا بازی هست که به نظرم خیلی خوبه ! یعنی میشه گفت تا اینجای کار که از shadofall خیلی killzone تر بود !
هوش مصنوعی هم به نسبت OK بود اما بعضی جاها دشمنا خیلی شیرین میزدن !!!

به نظرم کنترلش نسبتا خوب به نظر میرسه و نرمی خوبی رو داره. چون به نظرم killzone 2 کنترلش خیلی حسه سنگینی و سفتی میداد اما به نظرم mercenary مثل killzone 3 نرمتره.

بازی مثل قبل خطی نیست و اونطور که توی دمو دیدم به نظرم میرسه انتخابهای بیشتری به بازیباز برای پیشبرد اهدافشون داده. جای جای بازی یک سری صندق هست که به یک market یا بازار اسلحه وصله که بر حسب پولی که دارین اجازه میده تا سلاحها و تاکتیکلها رو به طور کامل عوض کنید. اونطور که دیدم هر منطقه چند راه برای ورود داره و مخفی کاری هم میشه کرد. مثلا قسمت اول بازیباز یک sniper با صدا خفه کن بر میداره و به جای اینکه از دره اصلی وارد منطقه دشمن بشه از پشت محلی که بود میره بالا و همه رو بدون سر و صدا میکشه !

توی بازی یک سری دستگاه هست که با نام V-Guard مشخص شدن که اجازه کنترل از راه دور رو میدن. میتونید به جای اینکه خودتون وارد نبرد بشید از این سری ماشینها برای منظورها مختلف عوض کنید. محیطهای دشمن ظاهرا یک سیستم security هم دارن که اگر شما رو ببین باعث افتادن توی دردسر میشید D: .

با کشتن هر دشمن مقداری به شما پول داده میشه که میتونید توی ماموریت استفاده کنید. ظاهراهم بسته به حالتی که میکشید مقدار پولی که دریافت میکنید متفاوت هست. ضمن اینکه توی بازی RANK هم وجود داره که با پیشروی level up میشید. حالا این سیستم برای چی هست نمیدونم D:

کلا اینا چیزهایی بود که نظره من رو بیشتر از همه چیز جذب کردن :)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
هرچی هست امیدوارم مثل رزیستنس نشه که حسابی امیدوار بودیم به بازی ولی نتیجه اش خراب در اومد رو این هم من هنوز شک دارم
احتمال زیاد متاش چیزی بین 70 تا نهایتا 80 بشه بالاتر از این یعنی موفقیت کامل برای بازی:d
نکته مهم درباره این 27دقیقه ای که دیدید این هست که بیلد نهایی بازی نیست و نسخه نهایی بهتر خواهد بود

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
حدود یه ماه دیگه میاد ولی هنوز بیلد نهاییو نشون ندادن! یعنی من انتظار دارم فریم ریت کاملا ثابت باشه!

حدود 50روز دیگه میاد:d خب اینی هم که نشون دادن واسه قبل بوده چیز خاصی نیست که! حالا نزدیک های عرضه شاید دمویی چیزی بدن کامل باشه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
هرچی هست امیدوارم مثل رزیستنس نشه که حسابی امیدوار بودیم به بازی ولی نتیجه اش خراب در اومد رو این هم من هنوز شک دارم
احتمال زیاد متاش چیزی بین 70 تا نهایتا 80 بشه بالاتر از این یعنی موفقیت کامل برای بازی:d
نکته مهم درباره این 27دقیقه ای که دیدید این هست که بیلد نهایی بازی نیست و نسخه نهایی بهتر خواهد بود
بازی خراب نمیشه چون هرکسی دستش بهش خورده نظرش مثبت بوده :D.
متای 70-80 برای به گیم HH حکم 90 به بالا رو داره :D.
وحشتناک عالی همینطوری به چشم من از KZ3 بهتر میاد از هر نظر :D.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
بازی خراب نمیشه چون هرکسی دستش بهش خورده نظرش مثبت بوده :D.
متای 70-80 برای به گیم HH حکم 90 به بالا رو داره :D.
وحشتناک عالی همینطوری به چشم من از KZ3 بهتر میاد از هر نظر :D.

هندهلد اگه هندهلد باشه نمره اش همونی میشه که باید بشه:d
اونوقت متا 90 هندهلد حکمش چیه؟ بهترین بازی راه شیری؟:d;)

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
توی کنسول دستی فقط فکر کنم FF و بازی های نقش آفرینی بتونن بالای 90 بگیرن !
GOW هم نتونست توی PSP با اون عظمتش بالای 90 بگیره .
من که نفهمیدیم این بتاش چی شد ! چه حالی بده به اون طرفی که ببره . واقعا دماغ بقیه رو بد می سوزونه :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
توی کنسول دستی فقط فکر کنم FF و بازی های نقش آفرینی بتونن بالای 90 بگیرن !
GOW هم نتونست توی PSP با اون عظمتش بالای 90 بگیره .
من که نفهمیدیم این بتاش چی شد ! چه حالی بده به اون طرفی که ببره . واقعا دماغ بقیه رو بد می سوزونه :d

برای اینکه از تاپیک دور نشیم اینجا پست دادم

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
original.jpg

original.jpg

killzone-mercenary-20.jpg

Killzone-Mercenary-PS-Vita%20%2836%29.jpg
:o