Killzone Mercenary

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
دوستان این لینکی کع دوستمون گذاشته جدیده.معرفی اسلحه هاست گیم پلی رو هم نشون میده 6دقیقه هم هست.خیلی نتونستم درست ببینم یکی از دوستان اپلود کنه بزاره
این لینک مستقیم : http://s1.vleech.biz/2013-04-29/Kil...Guide_to_Weaponry_517ea64382c36_vleech-ir.mp4
کار می کنه؟ چون واسه اکانت خودمه ممکنه کار نکنه..

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
اما عجب گیم پلی ای داره! بیشتر شبیه killzone 2 هست.

دارم با سرعت 190 دانلودش میکنم:d
قشنگ بود تریلر؟

---------- نوشته در 09:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:46 PM ارسال شده بود ----------

عجب گیم پلی ای داره:-o
خیلی حال میده
حتما تریلر رو دانلود کنید
اون تیکه که خون میریزه رو دیوار رو خیلی حال کردم

تریلر رو دیدم
خیلی خوب بود
افت فریم نداره؟:-/

---------- نوشته در 10:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:48 PM ارسال شده بود ----------

http://www.google.com/url?sa=t&rct=...qIA2sD8lzrRDzGPUqKVFvoA&bvm=bv.45645796,d.ZWU
لینک youtube هست
فکر کنم اینجا کیفیت بالاش هم باشه
اگر هست لطفا یکی اپ کنه
چون حتما باید با کیفیتشو ببینید

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تریلرو دیدم. خیلی عالی بود همه چیز خوبه تنها مشکلی که بنظرم اومد صداگذاری بازی بودش که موسیقی خاصی تو نبرد پخش نمیشد و... حالا امیدوارم یا من اشتباه کرده باشم یا اینا تا انتشار فیکسش کنن .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون تریلر که خیلی قدیمه ! مال اواخر ماه January ... حدودا 3-4 ماه پیش اولین بار IGN منتشر کرده بود .

بازی هم معلومه مشکلات فریم ریت رو داره .... شکی درش نیست ! You-Tu-be هم ویدیو هاش روی 30 فریم ریت رندر شدن پس اگر مشکلی توی فریم ریت بازی باشه از اونجایی که نسخه ویتا هم 30 قریم خواهد بود خودش رو نشون میده .... بعضی قسمتها معلومه فریم میاد روی 26-27 میچرخه بالا پایین میشه ... اما خب با تجربه ای که گروه کلی GG دارن انتظار 99% میره که همه این مشکلات زمان عرضه برطرف بشه. تا عرضه هم چند ماه مونده پس فعلا جای کار داره ... سره خودشون هم خیلی شلوغه با اماده کردن Shadowfall ... برای همین اون تیمی که ویتا رو میسازن باید خیلی دقت و کار به خرج بدن که بازی رو به اندازه ممکنه روان کنن . البته از بعضی استودیوهای سونی گاها برای دیگر کارها مقداری کمک میفرستن ...بد نبود اگر از تیمه تکنیکی Uncharted استفاده کنن . performance بازی uncharted با اون گرافیکش خیلی خوب بود ... بقیه بازیسازا انگاری تو ممکن ساختن اون Performance به هر دلیلی نمرسیدن.

یکی دو چیز که توی نسخه ویتا بد نشون میده یکیش اینکه بازی انگاری داستانه خاصی نداره و به صورت رندوم توی محیطهای مختلف فقط باید دشمنان رو کشت ... اون سیستم امتیاز دهیش یا میزان پول هنگام کشتن هم که بیشتر خوده بازی رو توی تریلرهای Arcade جلوه داده و قبلا هم سازنده ها گفته بودن که تو بازی ما عضور سازمانی هستیم که بهشون برای کشتن افراد پول داده میشه .
برای همین امیدارم یک داستان نسبتا خوب براش نوشته باشن و حس arcade و challenge گونه ای Unit 13 داشت رو نداشته باشه .
گرافیک بازی که خیلی خوبه ... اصلا توش مشکلی نیست .روی صفحه کوچیک ویتا مثل K2 میشه فکر کنم ... چون k3 باز بهتر بود .
محیطهاش هم که ترکیبی از محیطهای k2 و 3 هست . امیدوارن gameplay طولانی داشته باشه .... حداقل بالای 10 ساعت باشه.
نهایتا این بازی چیزی جز تکرار مکررات مثل k3 نیست ... همون فرمول و بدون تغییر(فقط با اضافه کردن حس arcade گونه برای خرید اسلحه و اپگریدها ) و به ظاهر با داستانی بدتر . پس اصولا انتظار چیزه جدیدی رو نداشته باشین . به نظرم این مورد توی Killzone 4 shadowfallهم ذکر میکنه و معلومه این سری تکراری شده و سونی بیشتر از این دوتا داره به عنوان نشون دادن قدرت پردازش vita و ps4 استفاده میکنه و gameplay از شماره 2 تغییری نکرده.

نکته مهمش اینه که اینا بیان یک بازی FPS روی ویتا طراحی کنن که نشون بده واقعا ویتا پتانسیل اجرای بازیهای FPS رو داره. کنترلش عالی باشه - هوش مصنوعی خوب باشه - gameplay در حد نسخه کنسولی باشه - این باعث میشه دیگر سازنده ها هم به فکر عرضه نسخه های بازیاشون روی ویتا بیفتن ... شاید همچین بازی که انقدر پشت ادمهای بزرگ در حال کارن و هایپش هم کم نیست توی سرنوشت عرضه بازیای مثل bioshock که رو هوا مونده تاثیر داشته باشه. به نظرم تریلرهای بازی خوب بوده و تا حدودی این رو ثابت میکنه اما باید منتظر trailer های بیشتر از روند بازی باشیم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
تنها بازی که قصد دارم رو ویتا بخرمش فعلا همینه.امیدوارم اون جو سنگینه شماره 2 رو داشته باشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من فقط صدا گذاری و افت فریمو فعلا میخوام درست کنن چون معمولا fps ـا داستان خاصی ندارند و همشون با محوریت : کشتن آدم بدا هستن :D ! حالا این متفاوته و ما خودمون خاکستریم فکر کنم هم هلگاست بکشیم هم عادیا رو ( چی بود اسمشون ؟ اسم گروهشون )
امیدوارم که متاش بالای 85 بشه ! چون باعث میشه ویتا کلا به قول معروف بترکه :D ! خدا کنه رو ویتا یه چیزه خوب براش بذارن مثلا یه حالت آرکید به اسم shooting range که ما کلا با تاچ کار کنیم ! با تاچ پشت راه بریم ( همون جرکتیو اجرا کنیم که تو آنچارتد از طناب بالا میرفتیم ) و با تاچ جلو تیر بزنیم با چرخش دستگام دوربینو اینور اونور کنیم :D ! عالیه ! محکم ترین دلیلم برای خریدش درکنار گرافیک مولتیه :D حذف که نکردن احیانا ؟

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
killzone بیشتر به خاطر انلاینش طرفدار داره امید وارم روی این قسمتش زیاد کار کنن دراینصورت میتونه حتی تا یک سال صاحبش رو سرگرم کنه

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
خیلی با حال بود کیلزون 2 هم که قدیم تریلرهاش در میومد میترکوند چون کیلزون یکی از عنوان های پر طرفدار و اصلی پلی هست نقش مهمی تو فروش پلی داره و همه رو این عنوان حساب میکنند ميتونه. با. اومدن. روي ويتا جان تازهاي بده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر