KILLZONE 3

با کدام یک از کنترل های بازی ارتباط بهتری برقرار می کنی

• مجموع رای دهنده‌ها
    402

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
اتفاقا من هم بازی رو برای سرگرمی میکنم و اصلا دوست ندارن وقتم سر بحثی که فایده نداره تلف بشه !
منم دوست ندارم ادامه بدم چون واقعا فایده نداره
حالا که GG لگ رو کمتر کرده ... پس بحث کردن دیگه فایده ای نداره ... حداقل من به خواسته ام رسیدم :d

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
بنظر منم کنترل kz2 حرف نداشت.اولاش خیلی سخت بود ولی بعدش که بیوفتی رودور اصلا دوست داری سختتر بشه.من دوست داشتم خودم امتحان کنم.
کنترلش طبیعی بود.میتونستی وزن اسلحه رو حس کنی.
ولی یکی از بدیهای kz2 کم بوده دشمن بود دقیقا برعکس رقیبش cod.امید وارم تو 3 این ایراد برطرف بشه.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,938
نام
malek
فکر کنم دوستانی که به خاطر کنترل سخت و لگ و سنگینی اسلحه از killzone ایراد میگیرن تا حالا سربازی نرفتن یا اینکه حتی تفنگ بادی 4.5 رو هم امتحان نکردن.
صنعت گیم روز به روز به سمتی میره که بازیباز خودشو واقعا توی بازی حس کنه(یه چیزایی تو مایه های ماتریکس) پس اونایی که ایراد میگیرن باید منتظر خونی شدن دماغشون هم باشن:dوگرنه میشه با میکرو هم لذت و سرگرمی کرد:d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,938
نام
malek
ولی یکی از بدیهای kz2 کم بوده دشمن بود دقیقا برعکس رقیبش cod.امید وارم تو 3 این ایراد برطرف بشه.

درسته یکم کم بود ولی دشمنا تو cod بایه تیر هلاک میشدن ولی تو کیلزون باید واسه هر کدوم دو تا خشاب و یه دونه نارنجک خرج میکردی

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
حالا شما ها اسمش رو میخواید بذارید لگ یا هر چیز دیگه ای . من همون رو میپسندیدم ، میخوان بخاطرش نمره هم حتی کم کنند ، به من چه ! از دلایلی که فن دو آتیشش بودم همین مساله بود . KZ 2 خیلی از نظر نشونه گیری واقعی عمل کرده بود . مثلا شما وقتی میخواستید سریع Cross hair رو حرکت بدید وقتی آنالوگ رو ول میکردید نشونه یه کوچولو سُر میخورد ! که این واقعا زیبا بود .
اول که گفتند به کلی این سیستم رو برداشتیم ، حالا اومدن گفتن سنگینیش رو حفظ میکنیم .
حالا فکر کنم باید با بازی آشتی کنم . :d
قربون شکل ماهت برم ، اون چیزی که برای تو دوست داشتنی بوده برا بعضیا سخت بوده و نامتجانس !:d اخه من خودم خیلی مشکل نداشتم با بازی ، البته 1-2 ساعت اول چرا ولی واقعا این تکون دادن Cross hair و محو شدن نشونه به خاطر لگ و زمان پاسخ کند بازی بوده ، حالا من نمیدونم شاید تو خیلی خوشت اومده ولی واقعیت رو که نمیشه کتمان کرد گلم :-*
دوستاني كه ميگن سنگين بودن خوب نيست به اين نكته توجه كنن كه اسلحه اي مثل شاتگات حدودا 4-5 كيلو وزنشه ، كه 100% نميشه به سرعت دسته بيل اينور اونورش كرد :d حالا سلاح هاي ديگه بماند !!!

لگ بود يا كاره خودشون بود يا هرچيز ديگه ، خيلي خوش ساخت از آب درومده بود !!!

به نظر من كيلزون 2 يه نوعي انقلاب بود تو اول شخص‌ ، بايد سنگيني خودشونو حفظ كنن نرن به كپي كردن از بقيه بازيا رو بيارن . نشه مثل جريان اون كلاغه كه اومد را رفتنه كپكو ياد بگيره مال خودشم يادش رفت !!!
عزیز دلم فیزیک بازی با اون چیزی که شما میگی فرق داره ، تو بازی فریم ریت پایینه که باعث میشه شما فک کنی کلا فیزیک بازی روت تاثیر داره ، کلا انگار 2 تا وزنه به پات بستن .
حالا نظر دوستان محترم ولی بلاخره بقیه هم میتونن نظر بدن :d

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
منم موافقم

بازی لگ داره
یعنی فریم ریتش پایینه و ربطی هم به جو و اینجور حرفا نداره

یه جورایی سنگینه کلا انگار یارو 365 تن وزنشه!

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
عزیز دلم فیزیک بازی با اون چیزی که شما میگی فرق داره ، تو بازی فریم ریت پایینه که باعث میشه شما فک کنی کلا فیزیک بازی روت تاثیر داره ، کلا انگار 2 تا وزنه به پات بستن .

خو آخه فقط اسلحه كه نيست :d خوده اون نوع لباسايه تنش كلي وزن داره :d:d

البته من جدي زياد (كه چه عرض كنم هيچي) از اين بحثاي فني تو بازي سر در نميارم و فقط بازي رو انجام ميدم و به نوعي حالشو ميبرم

ولي با اون نوع كيلزون‌(چه فريم ريت بوده چه فيزيك بازي بوده چه فيزيك كوآنتوم :d ) تجربياته جديدي كسب كردم كه دوسش دارم .

به قول خودت نظر شخصيم رو اين موضوعه :d:x يعني من كيلزون 3 كيلزون 2 اي رو بيشتر دوست دارم تا كيلزون 3 مدرن وارفيري :d:d:d

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
قربون شکل ماهت برم ، اون چیزی که برای تو دوست داشتنی بوده برا بعضیا سخت بوده و نامتجانس !:d اخه من خودم خیلی مشکل نداشتم با بازی ، البته 1-2 ساعت اول چرا ولی واقعا این تکون دادن Cross hair و محو شدن نشونه به خاطر لگ و زمان پاسخ کند بازی بوده ، حالا من نمیدونم شاید تو خیلی خوشت اومده ولی واقعیت رو که نمیشه کتمان کرد گلم :-*

من اصلا کاری ندارم واسه چی سنگین شده ، افت فریم باعث سنگینیش شده یا لگش . به هر حال میپسندیدم . :d

نیما در مورد محو شدن نشونه منظورت چیه ؟ :d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
عزیزانی که میگن ما با این مدل کنترل لگ دار(!) و کند حال میکنیم من فک میکنم دارن بیشتر خودشونو گول میزنن ... خدارو شکر ، خدارو شکر خود سازنده فهمیده کجای بازی مشکل داشته ، داره درستش میکنه ... سعی کنین با این جدیده که استاندارد ، مناسب و بسیار بهتر از قبلیش هست ارتباط برقرار کنین ...
و خاطرات خوش (!) کنترل شماره دوم رو فراموش کنین ...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عزیزانی که میگن ما با این مدل کنترل لگ دار(!) و کند حال میکنیم من فک میکنم دارن بیشتر خودشونو گول میزنن ... خدارو شکر ، خدارو شکر خود سازنده فهمیده کجای بازی مشکل داشته ، داره درستش میکنه ... سعی کنین با این جدیده که استاندارد ، مناسب و بسیار بهتر از قبلیش هست ارتباط برقرار کنین ...
و خاطرات خوش (!) کنترل شماره دوم رو فراموش کنین ...

کیوان جان شما خوشت نمیومد یا مشکل داشتی دلیل نمیشه بقیه هم مشکل داشته باشن یعنی هرکی مشکل نداشت داره خودش رو گول میزنه .

یه حرفی زدی به خدا ادم خندش میگیره ما این همه بازی کردیم شاید اولش یکم سخت بود اما بعد یک ربع دیگه برات عادی میشد حالا شما کلا مشکل داشتی یا نداشتی ربطی به این نداره نباید کسی از همون گیم پلی با لگی که داشت بدش بیاد یا خوشش بیاد .

اتفاقا به نظر من لگش یه جورای گیم پلی بازی رو جا افتاده تر کرده بود و یه جورای با بازی های دیگه متفاوت و چیزی نبود که مشکل بخواد باشه .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کیوان جان شما خوشت نمیومد یا مشکل داشتی دلیل نمیشه بقیه هم مشکل داشته باشن یعنی هرکی مشکل نداشت داره خودش رو گول میزنه .

یه حرفی زدی به خدا ادم خندش میگیره ما این همه بازی کردیم شاید اولش یکم سخت بود اما بعد یک ربع دیگه برات عادی میشد حالا شما کلا مشکل داشتی یا نداشتی ربطی به این نداره نباید کسی از همون گیم پلی با لگی که داشت بدش بیاد یا خوشش بیاد .

اتفاقا به نظر من لگش یه جورای گیم پلی بازی رو جا افتاده تر کرده بود و یه جورای با بازی های دیگه متفاوت و چیزی نبود که مشکل بخواد باشه .
گیم پلی مگه آبگوشته که جا بیفته برادر من ؟!
من این بازی رو به دلیلی که نمیخوام فاش بشه (!) روی سخت ترین درجه تمومش کردم ، اما ...
اصلا ولش کن ، پایه ای یه نظر سنجی میذاریم !
اصلا اینم چه کاریه ؟! خود GG قبول داره کنترلش لگ داشته داره درستش میکنه ، اما شما ... ... ...
امان از Fan های متعصّب ...#:-s

• Like
Reactions: War Has Change

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,240
نام
ماکان
نه بابا کیوان نگرفتی چی شد!

ببین ان لگ یه نمه باعث سنگینی گیم پلی بود که الان ان رو بردارن بازی مثل CoD آبکی میشه! کلا من بخاطر همین لگ وزن اسلحه رو حس میکردم که اگه بخواد این قضیه کلا از بازی جدا بشه اصلی ترین نکته گیم پلی بازی برای من یه نفر تعطیل میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر