KILLZONE 3

با کدام یک از کنترل های بازی ارتباط بهتری برقرار می کنی

• مجموع رای دهنده‌ها
    402

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان ببخشيد مزاحم شدم اما يه سوال داشتم و ميخواستم بدونم كه وضعيت انلاين Killzone 3 چطوري هست ؟؟؟
كسايي كه بازي ميكنند تعدادشون زياده ؟؟

بازي لگ و مشكل نداره ؟؟

چقدر اپديت براش اومده ؟؟

ارزش انلاين بازي كردن مثل نسخه دوم داره يا نه ؟؟؟

ممنون ميشم دوستاني كه بازي كردن جواب بدن چون ميخوام بازي رو بگيرم و زياد مطمئن نيستم در مورد انلاينش

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سرورهای 2اش هنوزم به راه چه برسه به این!
من به شخصه با 2 اش بیشتر حال کردم! اما اینم بد نیست مولتی خوبی دراه
بستگی به نت و پینگت داره!
من لگ ندیدم
100% هم ارزش آنلاین داره هم آفلاین نا سلامتی یکی از بهترین های ps3 محسوب میشه!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
افلاين رو كه خودم ميدونم ارزشش از خيلي بازي هاي اين نسل بيشتر هست و خواهد بود مشكل من الان انلاينش هست !
بازيكن به تعداد كافي داره كه هر روز و هر ساعت سرگرم باشي ؟؟ مثلا مثل U3 ؟؟

مود هاي انلاينش جالب هستند مثل 2 ؟؟؟

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سروراش آنچنان شلوغ و پر نیست اما بالاخره پلیر واسه بازی کردن پیدا میشه ! مود های آنلاینش که شامل سه بخش میشه یکی Warzone که در واقع بخش اصلی مالتی پلیره کیلزونه ! ولی این نسخه دو بخش دیگه هم داره Guerrilla warfare همون TDM بازی های دیگست و اون یکی هم operations که از ماموریت های مختلف تشکیل شده ...

درکل به شخصه با MP KZ2 از همه لحاظ خیلی بیشتر از KZ3 حال کردم و به نظرم جذاب تر بود ، طوری که هنوزم بازی میکنم گاهی اوقات ...

reza_kebari

کاربر سایت
Jan 12, 2012
62
نام
آق رضا
دوستای کیلزون باز یه سوال کسی اگه میدونه بی زحمت تو پروفایلم ج بده بهم
توکیلزون 3 چطوری میشه افلاین مولتی پلیر دونفره بازی کردم ؟؟

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
دوستای کیلزون باز یه سوال کسی اگه میدونه بی زحمت تو پروفایلم ج بده بهم
توکیلزون 3 چطوری میشه افلاین مولتی پلیر دونفره بازی کردم ؟؟
اگه مثل کیل زون 2 باشه باید از بخش اسکیرمیش (Skirmish) بازی کنی.
توی 2 که اینطوریه. توی سه هنوز قسمت نشده بازی کنیم ببینیم چه جوریاس

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستای کیلزون باز یه سوال کسی اگه میدونه بی زحمت تو پروفایلم ج بده بهم توکیلزون 3 چطوری میشه افلاین مولتی پلیر دونفره بازی کردم ؟؟
نه رفيق اسپليت اسكرين توي BOTZONE نداره !!! اين چيزي بود كه خيلي از بازيكن ها از GG خواستن ولي حرف شون پشم هم حساب نشد !!! البته خوب مي شه توي CAMPAIGN دونفره و اسپليت اسكرين بازي كرد ولي خوب صفاي خاصي نداره !!!

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
دوستان خبر خیلی خیلی خوب رو که شنیدید قراره که مولتی بلیر کیلزون 3 رو به صورت مجانی رویه psn بیارن و دانلود کنید و بدون نیاز به کد بازی کنید و اگر خوشتون اومد انوخت بخرینش که 15 دلار هست . فک کنم تا نزدیکای نیمه میتونید rank up کنید ولی بعدش دیگه نمیتونید تا اینکه 15 دلارو برداخت کنید .حتی همه مودهایه بازی هم به صورت رایگان قابل بازیه. برایه افرادی مثل من که بازیشونو فروختن خبر خیلی خیلی خوبیه .

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,547
دوستان من یه چند ماهی هست که نمیتونم مولتی Killzone 3 رو بازی کنم ! هی disconnect میشه ! وقتی میرم رو Warzone سریع disconnect میشه !!! اصلا نمیتونم برم تو بازی ! هی میگه Connection رو چک کن , ولی Uncharted 3 رو راحت بازی میکنم !
میخواستم ببینم شما هم این مشکل رو دارید یا برای من اینجوری شده ؟؟؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من یه چند ماهی هست که نمیتونم مولتی Killzone 3 رو بازی کنم ! هی disconnect میشه ! وقتی میرم رو Warzone سریع disconnect میشه !!! اصلا نمیتونم برم تو بازی ! هی میگه Connection رو چک کن , ولی Uncharted 3 رو راحت بازی میکنم !
میخواستم ببینم شما هم این مشکل رو دارید یا برای من اینجوری شده ؟؟؟

مشکل از سرور بازیه و همگانیه.در ضمن اینجا جای این سوال ها نیست.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,207
نام
محمد
من تازه بازی رو گذاشتم که بازی کنم . یه نیم ساعت اول رو بازی کردم و خیلی بد بود . چرا انقدر کات سین ها و انیمیشن ها آماتوری و فاجعست ؟ کات سین ها و داستان رو انگار یه آدم بیسواد و دهاتی درست کرده . یه مشت تصویر و سکانس و اینا رو به هم چسبونده انگار . خیلی بده . هر چی طراحی هنری و محیط ها و این چیزا خوبه کارگردانیه بازی فاجعست .
هنوز هم بازی لگ و لودینگ داره .
نا امید شدم . امیدوارم کارگردان بازی رو با لگد پرتش کنن بیرون که انقدر بی سلیقست . کیلزون 2 هم تو این چیزا عالی نبود ولی بد هم نبود . معمولی بود . این دیگه خیلی ضایست .
کلا این گوریلا گیمز تو بخش داستان و شخصیت پردازی یه فاجعه کامل ـه . هر چقدر گیم پلی و مکانیزم و کنترل سری کیلزون عالیه تو قسمت داستان سرایی و این چیزا در حد گرشاسب هم نیست واقعا . امیدوارم تو بازی های جدیدشون یه فکری به حال کارگردانی و داستان و شخصیت پردازی بکنن وگرنه این دفعه آخریه که بابت بازی های این شرکت پول میدم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر