KILLZONE 3

با کدام یک از کنترل های بازی ارتباط بهتری برقرار می کنی

• مجموع رای دهنده‌ها
    402

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
احترام بذارم ؟! به کی ؟ به بازی ؟!

شما درست میگی ، شاید خیلی ها با بازی حال کرده باشن ، اما تا اونجا که من میدونم هر کی با شماره 2 حال کرده با این شماره اصلا حال نکرده .
منم تایید میکنم
KZ3 در مقایسه با KZ2 (با جرات میتونم بگم آشغال بود)

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
راستش نظر منو راجب بازی بخواید من kz2 رو بازی نکردم و قبل از این فقط kz 1 بازی کرده بودم.... این بازی بازی خوبیه اما نه اونقدری که بزرگش کردن و سونی روش مانورد داد..... این بازی با این کیفیت اگه 2ساله پیش میومد شاید گرافیک و گیم پلیش همه رو شگفت زده میکرد.... اما بعد از امدن بازی هایی نظیر cod:bo این بازی اونقدر دیگه به چشم نمیاد!! نمیخوام بازی رو کوچیک کنم اما بازی اون چیزی نیست که ما انتظار داریم.... بخ خصوص وقتی در سال 2005 یک دمو خارقلاده از این بازی دیده باشیم.... اما به هر حال بازی استاندارد های یک بازی خوب و امروزی رو داره......

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,270
نام
Мojtaba
این بازی یعنی انقدر دربو داغون شده؟؟ من نگاه که میکنم دیگه خیلی کمتر اینو بازی میکنن. ملت چسبیدن به KZ2 :-/
انقدر هم که یک عده میگن بازی بد نیست اما نسبت به KILLZONE 2 کلاس ها در انلاین با هم بالانس نیست و نظیر این مشکل بازی ایرادات دیگری هم دارد . به همین دلیل یک عده دوباره برگشتن سمت KILLZONE 2 اما به معنای نیست که کسی KILLZONE3رو بازی نمیکنه.

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
منم از هر دو بازی خوشم میاد ولی همین دیروز که رفتم بازی 8 نفر تو بازی بیشتر نبود
مپ ها خالیه! کسی نیست باهاش بازی کنی. حیف این بازی واقعا حیف MPـش که اینجوری شد.

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
منم از هر دو بازی خوشم میاد ولی همین دیروز که رفتم بازی 8 نفر تو بازی بیشتر نبود
مپ ها خالیه! کسی نیست باهاش بازی کنی. حیف این بازی واقعا حیف MPـش که اینجوری شد.
بابا من که همه ی DLCهاشو گرفتم واسه اون مپام راحت بازی پیدا میشه،Standard level که بماند.

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
راه حل این مشکل چیه دوستان؟ چرا تو دو نفره بالا و پایین صفحه مشکی هست؟
13143886421.jpg

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
راه حل نداره رفیق واسه حفظ ریشیو وا حالت دراز نشدن تصویر
میشه واضح تر بگی؟
منم این مشکل رو نداشتم ! مشکل lcd ایته احتمالا!
رو lcd 46 سامسونگ سری 5 و رو lcd سونی براویا 32 اینچ تست کردم، رو هر دوش اینطوری هست با کابل hdmi هم هست.شما رو چی تست کردی؟ با چه کابلی؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
واسه من هم همینطوریه مهدی...بعضی بازی ها اینطورین دیگه...
ee!یعنی واقعاً بعضی بازیها اینطورین و راه حلی نیست؟! عجیبه برام! اگه اشتباه نکنم دو نفره Resident Evil 5 هم اینطوری میشد!
پس چطور این دوستمون معین)MR OK) میگه این مشکل رو نداشته! بستگی به سایز tv داره؟

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من روی led 46 تست کردم با hdmi و همچین مشکلی نداشتم . خیلی بازی split screen بوده و من همچین مشکلی نداشتم . نمدونم k&l هم بازی کردم و سیاه نمیشد تصویر !
شاید سایز مهم باشه که احتمالش کمه !
نمدونم واقعا مشکل چیه !

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
همينه ديگه ، خيلي چيز عجيبي نيس به نظر من ، كلا كه از اينا سر در نميارم ولي خوب وقتي يه نفره بازي ميكني تو كل طول TV و تصوير برات طبيعيه خوب وقتي از وسط نصف كني تصوير كشيده ميشه ديگه ، اينجوري كه يه كم ازشو بزنن حالت تصوير واسه آدم طبيعي تر ميشه + اگه جفتش يكي باشه و به هم چسبيده آدم بيشتر قاطي ميكنه خودشو با بغل دستيش ، ولي اينجوري من خودم بهتر بود برام
يادمه تو E3 يه دونه نمايشگر 3 بعدي كه 24 اينچي بود فكر كنم ، SONY معرفي كرد كه با يه Resistance3 ، يه كابل HDMI ، كل Bundle رو هم 500 دلار !
كه ميگفت تو حالت 2 نفره هر كسي يه عينك ميزنه و يار خودشو ميبينه و ديگه تصويري از وسط نصف نميشه ... خيلي حال كردم ، رويا بود برام اين
P1 يه چيزي رو ميبينه P2 يه چيز . اينم عكسش بود .

Sonysplit3D-580x386-e1307434489769.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر