KILLZONE 3 فقط برای غوطه ور کردن بازيکنان در بازی!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
killzone31.jpg

آقای hermen hulst از Gureilla games گفته اند: وارد شدن قابليت سه بعدی به KZ3 برای بالا بردن سطح لذت تجربه بازی بوده است!

ايشون در صحبتی که با IGN طی مراسم رونمايی KZ3 در سانفرانسيسکو داشتند گفتند: قابليت سه بعدی در بازی ها يک گام ديگر است تا در بازی غوطه ور شويد!

او ادامه ميدهد: قابليت سه بعدی يک ويژگی جديد عالی برای تجربه بازی Killzone است!

KZ هميشه يک فرنچايزی بوده است که ما سعی داشتيم به بازيکنان بيشترين حس غرق شدن در بازی را بدهد.ما اين کار را با ساختن دنياهای باور پذير با افکت های مختلف(اشاره به جو هلگان داره)،انيميشن های عالی و غيره انجام داديم!
و 3D يک مورد اضافه است که بالا تر از همه آن ها قرار دارد و برای رسيدن به هدفمان خيلی کمک ميکند!

ايشان همچنين گفته اند که به غير از 3D قابليت هايی بيشتری هم در بازی قرار داده شده اند!

ميتوانيد همه اين مصاحبه را اينجا ببینید (يکيم ترجمه کنه بد نيست:biggrin1:)

KZ3 سال آينده منتشر ميشوند!

• Like
Reactions: Ἁlireza

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,298
نام
امیر حسین
من کاملا از KZ 2 راضی بودم! فقط یکم روایت داستانش رو بهتر کنند! :d (البته قبلا داستانش رو هم کامل نمیدونستم الان که کامل میدونم اوضاع خیلی فرق میکنه :d )
گیم پلیش هم خوب بود امیدواریم دست نزنند بهش :d
مولتیش که عالی بود!

فقط یک آرزو برای KZ 3 داشتیم که عملی نشد! اونم این بود که هلگاست باشیم :d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
یا خدا!!!!:O کو این دوجین بازی 3D :D؟
بیشتر از 1000 بازی به صورت 3d توسط کارتای انویدیا ساپورت میشن و شما اگه یه کارت انویدیا خوب داری با یه عینک 3d میتونی اون بازیها رو به صورت سه بعدی بازی کنی. که از جمله اونا حتی میتونی کرایسیس یا bc2 یا mw1.2 رو هم 3d بازی کنی. من همین الان چندتا از اینا رو دارم 3d بازی میکنم از جمله کرایسیس!
برای مشاهده لیست طویل و کامل بازیها یا یه سری به سایت انویدیا بزن و یا اگه کارتت انویدیا هست برو به کنترل پنل انویدیا و تو قسمت stereoscopic 3d و بخش دومش یعنی view compatibility with games میتونی همه رو ببینی.

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بیشتر از 1000 بازی به صورت 3d توسط کارتای انویدیا ساپورت میشن و شما اگه یه کارت انویدیا خوب داری با یه عینک 3d میتونی اون بازیها رو به صورت سه بعدی بازی کنی. که از جمله اونا حتی میتونی کرایسیس یا bc2 یا mw1.2 رو هم 3d بازی کنی. من همین الان چندتا از اینا رو دارم 3d بازی میکنم از جمله کرایسیس!
برای مشاهده لیست طویل و کامل بازیها یا یه سری به سایت انویدیا بزن و یا اگه کارتت انویدیا هست برو به کنترل پنل انویدیا و تو قسمت stereoscopic 3d و بخش دومش یعنی view compatibility with games میتونی همه رو ببینی.

شما دوتا بازی fps AAA روی کنسول مثال بزن که با این جزییات و گرافیک قابلیت بازی به صورت 3D هم داشته باشن...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان یه سوال فنی ،این 3D مگه نیاز به 3D-TV نداره؟
اگه اره یه سوال دیگه!

یعنی واقعا این بازی میتونه ملت رو به سمته 3D بکشونه؟مگه چند میلیون نسخه فروش میره (کاری با این ندارم)یعنی اگه این قابلیت الان اضافه بشه ،فکر میکنید چقدر ادم میتونن این رو تجربه کنن؟تو 1 سال فکر نمیکنم3D tv ها دنیا رو تسخیر کنن.

-به من ربطی نداره ها!ولی زیاد روی قضیه 3D جو گیر نشیم بهتره چون فکر نمیکنم حتی 3-4 نفر هم تو این سایت این تجربه رو بکنن:-":smile:

---
اگر هم جواب اولین سوال هم ،نه هست !خواهشا یه روش یا شیوه ای که تصویر رو نمایش میده با لینک بدید ،ما هم ملطفت شیم

ممنون

پ.ن:اطلاعی نداشتم پرسدم،خواهشا مارو نزنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
خدایی درسته. حالا هیچی نشده یه جور از قابلیت 3d بازیشون صحبت میکنن که اگه هیچکس ندونه فکر میکنه اولین بازی 3d ساخته شده برا اینا خواهد بود! حالا خوبه یه دوجین بازی 3d برای pc اونم با کیفیت HD موجوده....
ای اقا چجوری صحبت کردن که به شما بر خورد؟گفتن ما شمارو بدون این قابلیت تو kz2 غرق بازی کردیم حالا با 3D ببینید چیکار میکنیم چیش به شما بر خورده؟(البته میدونم.....)
اون 2 جین بازی 3d یه تار موی kz نمیشن
هر چی 3d باشه که حال نمیده درجه اول بازی مهمه بعد این قابلیتا که مسلما kz گیم پلی و فضاهاش حرف نداره این قابلیتم اضافه کنن دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه
بحث کنسولم که جداس شما داری ps3 رو با pc مقایسه میکنی؟

به من ربطی نداره ها!ولی زیاد روی قضیه 3D جو گیر نشیم بهتره چون فکر نمیکنم حتی 3-4 نفر هم تو این سایت این تجربه رو بکنن:-":smile:
خیلی خیلی بیشتر از این تعداد میشن اصلا ما نتونیم بازی کنیم خب؟چون تو ایرانیم اما بقیه چی؟سراسر دنیا روز به روز داره به طرف 3d میره تا این تیویها عمده شه تو ایران نصف مردم دنیا خریدنشون
همه اینارم بیخیال مگه این نکته مثبت حساب نمیشه که این بازی 3d ساپورته؟

Last edited by a moderator:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
الان میشه 3D رو نسل بعد حساب کرد، چیزی که می تونه مسیر صنعت بازی رو تغییر بده، وقتی کسی میخواد TV بخره از این به بعد، میره یه LCD میخره که توانایی نمایش تصاویر سه بعدی رو داشته باشه، 3D روز به روز داره پیشرفت می کنه و همه رو متحیر می کنه، یک نمونه بارزش هم Avatar ! بازی ها هم دارند به سمت 3D حرکت می کنند، همین Killzone 3 و یا Gran Turismo 5، پس به طور مثل من اگر بخوام برم یه LCD TV بخرم، حتما یه چیزی میخرم که بتونم تصاویر 3D رو تو اتاق خودم ببینم، همونطور که High Definition به سرت همه جا رو تسخیر کرد، همونطور که Blu-ray داره همه جا رو تسخیر می کنه، 3D خیلی زودتر از اینها خودشو بین مردم جا می کنه.

همون 3 4 نفر کافیه، زیادیش هم باعث رودل دوستان میشه.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
الان میشه 3D رو نسل بعد حساب کرد، چیزی که می تونه مسیر صنعت بازی رو تغییر بده، وقتی کسی میخواد TV بخره از این به بعد، میره یه LCD میخره که توانایی نمایش تصاویر سه بعدی رو داشته باشه، 3D روز به روز داره پیشرفت می کنه و همه رو متحیر می کنه، یک نمونه بارزش هم Avatar ! بازی ها هم دارند به سمت 3D حرکت می کنند، همین Killzone 3 و یا Gran Turismo 5، پس به طور مثل من اگر بخوام برم یه LCD TV بخرم، حتما یه چیزی میخرم که بتونم تصاویر 3D رو تو اتاق خودم ببینم، همونطور که High Definition به سرت همه جا رو تسخیر کرد، همونطور که Blu-ray داره همه جا رو تسخیر می کنه، 3D خیلی زودتر از اینها خودشو بین مردم جا می کنه.

همون 3 4 نفر کافیه، زیادیش هم باعث رودل دوستان میشه.
اینش درست ولی سرعت نفوذش مگه چقدره؟همین بازی ها هم طرفداران خاص خودشون رو دارند!
فکر نمیکنم تو هر خونه ای گیمر وجود داشته باشه و اون گیمر هم خودش بودجه خرید 3D رو داشته باشه.و
همه کس هم پول خریدش رو نداره،یا اینکه بدردش نمیخوره!

مثلا اونی که 2 ساله TV خریده نمیره امسال یکی دیگش رو بخره !ولی میشه از این نوع بازی هم به عنوان شتاب دهنده نام برد.BD هم الان بعد 4-5 سال حضورش خیلی بالا رفته -یه شبه نمیشه ره صد ساله بری.BD هم بواسطه PS3 اینطوری شد ولی فکر نمیکنم قیمت BD با 3Dtv برابر باشه.(در ضمن فیلم باز ها خیلی امارشون از گیمرا بیشتره)

در کل امیدوارم همه تا سال دیگه فرصتشون جور بشه و مانیتور های 3D هم با قیمت مناسب بیاد تا شما این حرف رو
"همون 3 4 نفر کافیه، زیادیش هم باعث رودل دوستان میشه.""
نزنی و همه لذت ببرن.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
اینش درست ولی سرعت نفوذش مگه چقدره؟همین بازی ها هم طرفداران خاص خودشون رو دارند!
فکر نمیکنم تو هر خونه ای گیمر وجود داشته باشه و اون گیمر هم خودش بودجه خرید 3D رو داشته باشه.و
همه کس هم پول خریدش رو نداره،یا اینکه بدردش نمیخوره!

مثلا اونی که 2 ساله TV خریده نمیره امسال یکی دیگش رو بخره !ولی میشه از این نوع بازی هم به عنوان شتاب دهنده نام برد.BD هم الان بعد 4-5 سال حضورش خیلی بالا رفته -یه شبه نمیشه ره صد ساله بری.BD هم بواسطه PS3 اینطوری شد ولی فکر نمیکنم قیمت BD با 3Dtv برابر باشه.(در ضمن فیلم باز ها خیلی امارشون از گیمرا بیشتره)

در کل امیدوارم همه تا سال دیگه فرصتشون جور بشه و مانیتور های 3D هم با قیمت مناسب بیاد تا شما این حرف رو
"همون 3 4 نفر کافیه، زیادیش هم باعث رودل دوستان میشه.""
نزنی و همه لذت ببرن.
خب دیگه خودتون دارین رشد راحت 3d tv رو شرح میدید
الان اگه کسیم به خاطر گیم این tv رو نخره به خاطر فیلم 100% میخره و همینطوری به مرور پیشرفت میکنه دیگه به قول خود شما هیچ چیزی تا حالا ره صد سالرو یه شبه نرفته

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خب دیگه خودتون دارین رشد راحت 3d tv رو شرح میدید
الان اگه کسیم به خاطر گیم این tv رو نخره به خاطر فیلم 100% میخره و همینطوری به مرور پیشرفت میکنه دیگه به قول خود شما هیچ چیزی تا حالا ره صد سالرو یه شبه نرفته
خو مسلما طول میکشه ،به این سرعت نیست . امار خریداران بازی رو هم اگه در نظر بگیریم. و بین خریداران بازی و خریداران 3D اشتراک بگیریم-این تیر به همه نمیخوره و خیلیها بی بهره میمونن.

-انشاا... که روندش صعودی باشه و تا اون موقع به جاهای خوبی برسه

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آقا من sea monsters 3d رودارم . رو تلویزیون LCD عادی هم به خوبی اجرا میشه . پس چه فرقی با تلویزیون های 3 بعدی داره ؟
مسلما از اسمش معلومه -3D دیدن بازی خودش کلی هیجان رو افزایش میده.خودت احسس میکنی شدی رزمنده 8 سال دفاع ...:biggrin1:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما دوتا بازی fps AAA روی کنسول مثال بزن که با این جزییات و گرافیک قابلیت بازی به صورت 3D هم داشته باشن...

بخشید killzone2 برای آیندست و اگه جواب مثبته بهتره زود قضاوت نکنی . 3d بودن همه چیز نیست ولی اگه بحث آیندست خیلی زود داری قضاوت میکنی .

crysis 2 , halo reach و RAGE و.......... بازی هایی هستند که قراره روی کنسولها بیاد و هر کدوم ادعای بسیار بزرگی واسه ی خودشون دارن !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
زشته به خدا ... تا یه نفر یه حرفی میزنه میریزین سرش و یه رینگ بوکس مجازی میسازین. یه نفر یه چیزی گفت و تموم شد رفت. یه کم کوتاه بیاین خیلی زیباتره.
============
در مورد 3D هم خب مسلمآ تفاوتهای زیادی با اون 3D قدیمی داره. چون زیاد دنبالش نرفتم (به دردم نمیخوره) خیلی راجع بهش نمیدونم ولی فیلمهای 3 بعدی حداقل از 4,5 دهه (40,50 سال) پیش وجود داشته ولی کاملآ با تکنولوژی جدید فرق میکنه , همون طور که Avatar از نظر سه بعدی بودن با آلیس در سرزمین عجایب زمین تا آسمون متفاوت هست. بازیهای 3 بعدی هم خیلی وقته ساخته میشه و یادمه 6,7 سال پیش هم کارت گرافیک هایی بود که با عینک مخصوص عرضه میشد ولی با 3 بعدی های جدید کاملآ متفاوته.
تلویزیون های 3D هم فقط به درد بازی نمیخوره :D مثلآ همین جام جهانی 2010 رو قراره به صورت 3D از بعضی شبکه های خاص نمایش بدن. مسلمآ همین یه مورد فروش این تلویزیون ها رو خیلی بالا میبره و رفته رفته هم این فروش بیشتر میشه چون به یک استاندارد تبدیل میشه.

• Like
Reactions: Sorrows

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر