KillZone 2 Vs KillZone Shadow Fall !!!

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اگه از بحث تکنیک و فنی بگذریم، حرفت درسته...خود من هم دقیقا همین حس رو دارم...
اصلا میدونی چیه؟
یادمه اون زمان ـی که اولین بار KZ 2 رو نمایش دادن، آنچنان جنجالی به پا شد که نگو و نپرس، اصلا همین الان ـش هم بخوایم یاد کنیم ، باز هم یکی از جنجالی ترین نمایش ها واسه KZ 2 هستش...
میشه گفت گرافیک دلنشین تری داره (بدور از مقایسه فنی!!) نسخه های دوم و سوم...(هدف کلی گیمرها هم از بازی کردن این هستش که از بازی که انجام میدن لذت ببرن که فک کنم با تجربه کیلزون 2 و 3 از این لحاظ خیلی خوب ارضا خواهند شد.)
images

مثلا همین تصویر InGame ـو نگاه کن،هر کسی ببینه فک میکنه این CG هستش!! ، دقیقا مثل همون موقع ها که بازی میخواست عرضه بشه..ولی در آخر هم بگم که دیگه اینجور مقایسه ها سلیقه ای هستش و بعضی از گیمر ها هم هستند که فقط دنبال همین پیشرفت های تکنیکی و فنی هستند..بعضی ها هم مثل من و شما به دلنشین بودن گرافیک اهمیت میدن(البته نه اینکه از لحاظ فنی ضعیف باشه ها ، منظورم این نیست، هدف من خوش رنگ و لعاب بودن بازی هستش.)
مثلا شما همین Bioshock infinite رو نگاه کن، چه منظره های قشنگ و دلنشینی داره، طراحی و رنگ بندی مراحل آنچنان زیباست که مدتی بازیباز فقط به محیط ها نگاه خواهد کرد!!!

آخرین ویرایش:

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
به نظر منم کلیزون 2 گرافیک خیلی با لاتری تری داره ولی یه بدی که داره تیر زدن زیادی رو اعصاب را میره

تازه بعد از 3 سال ملت دارن انلاین بازی میکنند سرورهاش هنوز شلوغه
درسته ! هنوز که هنوزه سروراش شلوغه و دارن افراد بازی میکنن حتی به قول تو با همون گیم پلی سنگین و کنترل شاید سخت !!! این چه معنی میده ؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
به نظر منم کلیزون 2 گرافیک خیلی با لاتری تری داره ولی یه بدی که داره تیر زدن زیادی رو اعصاب را میره

تازه بعد از 3 سال ملت دارن انلاین بازی میکنند سرورهاش هنوز شلوغه
از نظر گرافیکی ، که اصلا بحث نمیخواد SF صد درصد بهتره!
دقیقا یکی از نقاط قوت این بازی که باعث شده هنوز سروراش شلوغ باشه همینه! اصلا تیر زدن توی این بازی یه لذت خاصی داره.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
ارشيا اين حرف رفيقمون كه خوب در كل درست نيست ولي اگر تفاوت 8 گيگ رم با 512 مگ رم و كلي تفاوت در پردازش اطلاعات و پردازش هاي گرافيكي رو بخوايم در نظر بگيريم گرافيك KZ2 هنوز يكي از برترين هاست ! حتي گرافيك KZ3 هم به نظر خودم نتونست به گرافيك KZ2 نزديك بشه !
كيفيت تكسچر هاي KZ2 واقعا" بهتر و برتر بود
کیلزون 2 گرافیکش یکی از بهترین ها بود ولی در زمان خودش ، ولی اینکه میگی کیلزون 3 گرافیکش در حد 2 نبود از اون حرف ها بود‌ ! یه زمانی همه از گرافیک کیلزون 3 متعجب بودن از بس عالی بود یادم نمیره گیم پلی ازش میدیدم میگفتم واوو عجب گرافیکی داره هیچین چیزی تا حالا ندیدیم :d کیلزون 3 هم از نظر گرافیک برای خودش غولی بود اون زمان

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
گرافیک کیلزون 2 : در زمان خودش فک براندازترین بود و البته هنوزم هست ... فضاهای تاریک و بی امیدی توش موج میزنه . عالیه
گرافیک کیلزون 3 : جزو برترین ها و بالاترین گرافیک تکنیکی روی پلی 3 و یکی از بهترین های نسل .
گرافیک کیلزون شدوفال : کامینگ سون!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
کیلزون 2 گرافیکش یکی از بهترین ها بود ولی در زمان خودش ، ولی اینکه میگی کیلزون 3 گرافیکش در حد 2 نبود از اون حرف ها بود‌ ! یه زمانی همه از گرافیک کیلزون 3 متعجب بودن از بس عالی بود یادم نمیره گیم پلی ازش میدیدم میگفتم واوو عجب گرافیکی داره هیچین چیزی تا حالا ندیدیم :d کیلزون 3 هم از نظر گرافیک برای خودش غولی بود اون زمان
اصلا" حرفت رو قبول ندارم ارشيا :d من جفتش رو بازي كردم و معتقدم گرافيك KZ2 بسيار تر و تميز و پوليش شده تر بود تا KZ3 ! شايد تو مدل ها كمي KZ3 بهتر بود ولي در كل KZ2 از KZ3 بهتر بود !!!

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
به نظر من که خیلی KZ2 بازی کردم، KZ SH یه سر و گردن بالاتره از KZ2. این مقایسه کاملا بی معنیه و باید جای این مقایسه KZ SH رو با بازی های هم دوره خودش مثل BF4 یا COD مقایسه کرد:|

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
گرافیک کیلزون 2 : در زمان خودش فک براندازترین بود و البته هنوزم هست ... فضاهای تاریک و بی امیدی توش موج میزنه . عالیه
گرافیک کیلزون 3 : جزو برترین ها و بالاترین گرافیک تکنیکی روی پلی 3 و یکی از بهترین های نسل .
گرافیک کیلزون شدوفال : کامینگ سون!
این کامینگ سون که نوشتی یعنی چه ؟:-b به زودی چی ؟

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اتفاقا الان دوباره دارم کیلزون 2 میزنم ... دقیقا در مورد گرافیک هاشون باهاتون موافقم ... اصلا نتونستم از لحاظ لول دیزاین و ویژوال با انچارتد 3 کنار بیام ... و 2 خیلی بهتر برام بهتر بود به خصوص مناطق نپال و هیمالیا کولاک کرد ... یه مورد تو ذهنم برام پیش اومد چه از لحاظ گرافیک و چه داستان شباهت های عجیبی بین اخرین فیلم تن تن و انچارتد3 بود .

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
به نظر من که خیلی KZ2 بازی کردم، KZ SH یه سر و گردن بالاتره از KZ2. این مقایسه کاملا بی معنیه و باید جای این مقایسه KZ SH رو با بازی های هم دوره خودش مثل BF4 یا COD مقایسه کرد:|
از نظر گرافیک کاملا حرف شما درسته ولی از نظر گیم پلی و اینا SF اصلا در حد KZ2 نیست!

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
میخواستم kz sh بخرم که خیلیا گفتن ضعیفه و پولت حروم میشه و...
لطفا کسایی که بازی کردن جواب بدن واقعا ضعیفه؟
من بازیش کردم
باید بگم در کل بازی ضعیفیه
بزرگترین مشکلش هم کسل کننده بودنش هست
البته من فقط سینگلش رو بازی کردم پس در مورد مولتیش نمیتونم نظر بدم
بله اون موقع که قیمتش 220بود پول حروم کردن بود ولی الان که با 60،70 تومن هم میشه گیرش آورد
بنظرم اگه فنه این سری هستی بگیرش
ارزش یه بار بازی کردنو داره
حداقل بخاطر گرافیک فک براندازش:d

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,712
من KILLZONE SF بازی نکردم ولی K2 هم افلاین زدم هم آنلاین این چند وقت نشستم از یوتـــــیوب هم بخش آنلاین هر دو رو دیدم با وجود خلوت بود K2 ولی تو بخش آنلاین محشر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر