Killzone 2 gameplay impressions

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Killzone 2 Hands-On

29pxf0o.png

دموی Killzone 2 در نمایشگاه Eurogamer Expo به صورت قابل بازی در دسترس بازدیدکنندگان قرار گرفت.
توضیحات سایت VG247 درباره این دمو را با هم می‌خوانیم.

بگذارید این‌گونه شروع کنیم، این بازی احتمالا بهترین بازی نمایشگاه است. مدتی بود که چنین تجربه‌ای در یک بازی نداشتیم! شما واقعا احساس می‌کنید که در اطرافتان جنگ بزرگی در جریان است و شما هم قسمتی از این جنگ هستید. در پشت پنجره‌تان جنگ در جریان است، پرواز هواپیماها، حرکت تانک‌ها، صدای فریاد سربازان که با صدای زوزه مسلسل‌ها خفه می‌شوند... بله این جنگ است.

در داخل بازی واقعاً سرتان شلوغ است، دسته دسته سربازان helghast به شما هجوم می‌آورند و در این موقعیت شما متوجه هوش منصوعی فوق‌العاده بازی می‌شوید و مشاهده می‌کنید که دشمنان چگونه از محیط برای غلبه بر شما استفاده می‌کنند، (مانند کاور گیری در گوشه و کنار، پنهان شدن در مسیر و ....) AI همراهانتان نیز بسیار خوب کار شده و فقط نقش چغندر را ایفا نمی‌کنند. در این بازی شما برای کشتن باید تلاش زیادی بکنید و صرفاً یک fps بکش برو جلو نیست.

محیط تخریب پذیر نیز نمونه‌ای دیگر از ویژگی‌های فوق‌العاده این بازی است، تخریب پذیری در این بازی تنها به تخریب یک گوشه دیوار یا یک در خلاصه نمی‌شود بلکه شما می‌توانید کل یک ساختمان را تخریب کنید.

در قسمتی از بازی شما در بیرون از یک ساختمان چند طبقه گیر افتادید، در حالی که سربازان helghast از داخل هر طبقه به شما شلیک می‌کنند در این هنگام مشخص می‌شود که در صورت شلیک به زیر پای سربازان، زیر پایشان تخریب می‌شود و به طبقه پایین پرت می‌شوند. در اینجا انتخاب دیگری هم دارید: شلیک به بشکه مواد منفجره! با این حرکت انفجار بزرگی رخ می‌دهد و کل ساختمان در جلوی چشمانتان تخریب می‌شود! چیزی که در هر بازی شاهدش نخواهید بود.

سلاح‌های بازی هم به خوبی طراحی شده‌اند و وزن مناسبی دارند. همچنین سیستم کاور گیری نوآورانه‌ای هم در بازی به کار گرفته شده که در ویدیو این گیم‌پلی قابل مشاهده است.

توجه داشته باشید که Killzone 2 یک fps آسان نیست و از نطر ما تمامی المان‌هایی که باعث تولید یک fps بزرگ می‌شود، در این بازی وجود دارد.
این بازی پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بزرگترین عنوان‌های PS3 را دارد.

In fact, every box on our, “What makes an FPS great” checklist was ticked. Conversely, our, “What makes an FPS shit” checklist was bare.
با وجود کوتاه بودن دمو، این بازی به به بزرگ‌ترین عنوانی که منتظرش هستیم تبدیل شد و اگر شما هنوز این بازی پیش خرید نکرده‌اید هر چه سریع‌تر اقدام کنید.

ویدیو گیم‌پلی را از اینجا می‌توانید مشاهده کنید.

----------------------------
Previews:

ترجمه IGN Hands-on

IGN: Killzone 2 Updated Hands-on

Joystiq- Hands on with Killzone 2's Single Player Campain

Game Spot: Killzone 2 Updated Hands-On

Eurogamer Killzone 2 Hands On

--------------------------
تریلرهای جدید:

Position Holding Gameplay

Special Delivery Gameplay

Campaign Gameplay

Multiplayer Gameplay

تصاویر از Preview Code را هم می‌تونید از اینجا ببینید

--------------------------

آخرین ویرایش:

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
دوستان پیشنهاد میکنم اگه تونستید حتما از GAMERSYDE ببینید بازی واقعا خارق العاده شده دموها خیلی با کیفیتن دوست دارم 12تاشو از این سایت دانلود کنم:((

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
یعنی چی اونوقت؟؟ از روی چه حسابی این حرف رو میزنی؟

میشه بپرسم چجوری به این نتیجه رسیدی که انیمیشن های بازی افت داشته ؟
اینجوری که شما اگه تریلر 2007 رو دیده باشی انیمیشن بازی به نظر من هنری تر کار شده بود مثلا دوربین روی حرکت دست و اشاره کاراکترها تمرکز قشنگی میکرد به خصوص اونجا که فرماندشون داشت نقشرو میخوند. به هر حال مهم نیست ممکنه یکم سلیقه ای باشه شما ها هم به جای اینکه با کسی که هم عقیده شما نیست بجنگید نظرتونو بگید.به هر حال بگذریم.

من هر 12 تا ویدئو رو با رزولوشن 720p دیدم نظر شخصی من اینه:
بدون شک بهترین گرافیکی که تا به این لحظه روی یه کنسول دیدم این بازی هست هم گرافیک بازی هم انیمیشن هم مسائل تکنیکی واقعا عالی بودن.
کیفیت ویدئو های Gamersyde فوق العاده هستن اگر دوستان محدودیت دارن پیشنهاد میکنم ویدئوی Snipers رو ببینن به نظر من اوج طراحی هنری بازی تو این مرحله کاملا پیداس خیلی جو جالبی داره حتما دانلود کنید.

GL​

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
من شماره 1 رو رفتمش . خیلی وقت پیش بود خودم از SHOTER زیاد خوشم نمیاد ولی داستانی داشت واقعا متفاوت که من خودم تو هیچ بازی اعم از BLACK .COD MEDAL یا MAX PAYN قابل قیاس نبود مطمعنا وقتی 1 داستانی به این قشنگی داره.توی 2 که گیم پلی رو برای من هم جذاب شده باید داستان بهتری رو ارائه کنه.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یه مطلبی رو هم بگم که موقع استفاده از Sniper باید Sixaxis رو ثابت نگه دارید تا هدف گیری راحت تر انجام بشه و اگر کنترلر تکون بخوره نشونه هم تکون میخوره

این هم یه مقایسه دیگه بین ویدیوهای preview با تریلر 2007:

http://i36.tinypic.com/1jowew.jpg

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
یه مطلبی رو هم بگم که موقع استفاده از Sniper باید Sixaxis رو ثابت نگه دارید تا هدف گیری راحت تر انجام بشه و اگر کنترلر تکون بخوره نشونه هم تکون میخوره

این هم یه مقایسه دیگه بین ویدیوهای preview با تریلر 2007:
بعد اينجوري سخت نميشه بازي؟؟:confused:

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
شایعه شده که سونی و GG تاریخ ریلیز بازی رو تغییر دادن انداختن به 27ـم دسامبر امسال!!!
اگه اینطوری بشه رقابت سختی برای انتخاب بهترین بازی امسال پیش میاد!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
شایعه شده که سونی و GG تاریخ ریلیز بازی رو تغییر دادن انداختن به 27ـم دسامبر امسال!!!
اگه اینطوری بشه رقابت سختی برای انتخاب بهترین بازی امسال پیش میاد!
خیر...
27 دسامبر نیست بلکه تاریخ ریلیز 27 فوریه هست و به صورت رسمی هم تایید شده.

X-Play

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
ببخشید میشه بگین سختی بازی چه ربطی به گرافیک داره مثلا گه re 2 گرافیکش بالاتر بود خود به خود بازی سخت میشد از اون حرفها بود

ایشون که حرفی از گرافیک نزد ، موضوع استفاده از SixAxis بود.
---------
حالا وقتی که میخوای شلیک کنی ، یکم دستت بلرزه و بره بالاتر ، عصبانی نمیشید ؟:D

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
درود
آقای ps3 terabay من نه حرف از گرافیم زدم نه پای re کشوندم وسط
اصولا ما عقلمون فقط به چشمامونه و فقط یه چیز میبینیم:گرافیک
مجبور نیستید وقتی موضوع بحث رو نمی دونید پست بدید

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
درود
آقای ps3 terabay من نه حرف از گرافیم زدم نه پای re کشوندم وسط
اصولا ما عقلمون فقط به چشمامونه و فقط یه چیز میبینیم:گرافیک
مجبور نیستید وقتی موضوع بحث رو نمی دونید پست بدید

من نه گفتم همه چیز گرافیکه و نه چیز دیگه ای متاسفانه تو منظورمو نفهمیدی که re2 یه مثال بود کسی نگفت تو پای این بازی و کشیدی وسط .
من گفتم اگه یه بازی گرافیک داشته باشه دلیل نمیشه سختیشم بالا بره . کسی همنگفت تو حرفیو کشیدی وسط یذره پستهارو با دقت بخون !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر