Katsuhiko Ichii از عنوان Deep Down میگوید

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
DeepDown-670x376.jpg

مدیر اجرایی CAPCOM و کارگردان این بازی یعنی Katsuhiko Ichii برخی از جزییات بازی DEEP DOWN (که به طور انحصاری برای PS4 در دست ساخت است) را در مصاحبه ای که با مجله فامیتسو داشته است به اشتراک گذاشته است:

یکی از ایده های مختلف برای این عنوان این است که ما باید اول سخت افزار PS4 را مطلالعه کنیم و بعد این بازی را بسازیم.ما در آینده از این بازی اطلاعاتی را منتشر خواهیم کرد اما این را باید بگویم که این عنوان یک عنوان کاملا منحصر به فرد در سبک خودش است.
همچنین او در مورد انجین این بازی یعنی Panta Rhei هم توضیح داد.

کار کردن بر روی یک سخت افزار جدید کار سختی است اما به یک سرمایه گذاری تبدیل میشود (خندید).اما ما CAPCOM هستیم,بنابراین در مقیاس جهانی ما باید در سطح بالایی باشیم.در E3 سال گذشته,من احساس کردم که این عنوان یک عنوان کاملا متفاوت در میان عنوان هایی که توسط اروپایی ها و آمریکایی ها در دست ساخت است بود و من در اون لحظه احساس بی تابی کردم.ما در مشکل هستیم به خاطر این نرخی که در حال بالارفتن است (خندید)

این گفتگو هایی که شد فقط قسمتی از شواهد موجود برای این رقابت در دنیای گیم است.همیشه برای سازندگان بازی خوب است که احساس فشار نکنند و با اینکار به خود در کار روحیه میدهند.آیا این عنوان یکی از عنوان های محبوب کنسول PS4 خواهد بود؟آیا برای پیروزی در رقابت میان بازی ها CAPCOM حتما باید بر روی یک موتور گرافیکی جدید کار میکرد؟ما باید منتظر بمانیم تا پاسخ سوال هایمان را بگیریم اما این طور که ما تاکنون دیده ایم این بازی بسیار امیدوار کننده است.

منبع

آخرین ویرایش:

snake*

کاربر سایت
Aug 8, 2013
42
دوست عزیز خیلی خبرنگارای دیگه ترجمشون تو بازیسنتر از شما بهتره و فک کنم نیازی نیست شما خبر بزارین چون اصلا روان نیست و ادم چیزی نمیفهمه درباره ی ترجمتون بازم خودتون میدونین

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
دوست عزیز خیلی خبرنگارای دیگه ترجمشون تو بازیسنتر از شما بهتره و فک کنم نیازی نیست شما خبر بزارین چون اصلا روان نیست و ادم چیزی نمیفهمه درباره ی ترجمتون بازم خودتون میدونین

آقا یه این خوبی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

شما نظر شخصی خودته ولی من متوجه شدم مشکلی ندیدم

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
رهام عزیز دست شما درد نکنه...با یه کم دقت بیشتر میتونی متن خبر رو خودت به زبون خودمونی تر و قابل فهم تری در بیاری... البته اینی که اینجاست هم خوبه و ابهامی نداره.

حالا اگه مشکلات کوچیکی هم داره باز هم زحمتشون قابل تقدیره...ینی چی که لازم نیست خبر بزاری؟
این فروم با همکاری تک تک همین بچه ها سر پاست دیگه...هر کس به نوبه خودش سعی میکنه کاری انجام بده...

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
یکی از بازیهای خوب نسله بعده فقط آنلاین بودنش خیلی ضدحال شد....

شاید شما تو خوندن وفهمیدن مشکل داری.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
این کی انحصاری شد!؟:-/

از اولم انحصاري بود از اون اول هم تنها پلتفورم بازي رو PS4 اعلام كردن اما از اون جهت كه گويا بازي مورد علاقه ي دوستان بوده به هر طريقي دنبال يه خبر از يه سايتي جايي ميگردن تا مولتيش كنن خيالشون راحت شه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
از اولم انحصاري بود از اون اول هم تنها پلتفورم بازي رو PS4 اعلام كردن اما از اون جهت كه گويا بازي مورد علاقه ي دوستان بوده به هر طريقي دنبال يه خبر از يه سايتي جايي ميگردن تا مولتيش كنن خيالشون راحت شه.

نه اتفاقا هنوز هم مشخص نیست میدونی چرا به خاطر اینکه اولین نمایشی که داشتن در کنفرانس سونی بود هیچ وقت انجا نمیگن بازی برای پلتفرم های دیگه هم عرضه میشه بعدشم خبری از کنسول دیگه نبود و کسی هم حق نظر دادن در مورد اسم اون کنسول رو هم نداشت .

این بازی هم هنوز زوده که مشخص بشه مخصوصا که سازنده بازی CAPCOM فکر نمیکنم با توجه به تغییر سیاست ماکروسافت از عرضه این بازی برای اون کنسول چش پوشی کنه .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
نه اتفاقا هنوز هم مشخص نیست میدونی چرا به خاطر اینکه اولین نمایشی که داشتن در کنفرانس سونی بود هیچ وقت انجا نمیگن بازی برای پلتفرم های دیگه هم عرضه میشه بعدشم خبری از کنسول دیگه نبود و کسی هم حق نظر دادن در مورد اسم اون کنسول رو هم نداشت .

این بازی هم هنوز زوده که مشخص بشه مخصوصا که سازنده بازی CAPCOM فکر نمیکنم با توجه به تغییر سیاست ماکروسافت از عرضه این بازی برای اون کنسول چش پوشی کنه .
تو آخرین تیزری هم که ازش پخش شد بچه ها هم تاپیکشو زدن فقط اسم و لگوی ps4 رو داشت در ضمن همه جا صحبتش هست که انحصاریه اگر نبود کپکام صداش در میومد یا حداقل تو سایت مایکرو ازش صحبتی میشد اما تو سایت رسمی پلی استیشن برای خودش Page داره

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوست عزیز فکر کنم کسی هم نظر تو رو نخواسته ها ... :>

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
اخیرا اخباری اومده که فعلا 100% تایید نشده که انحصاری PS4 هست باید منتظر موند تا رسما تایید بشه

تایید بشه؟؟:d اونم از capcom ؟؟؟؟

بی خیال بابا , capcom بازی monster hunter که روی پلتفرم های سونی بزرگ شد و به دومین ip پرفروشش تبدیل شد و fan base وحشتناکی روی پلتفرم هایی سونی داره رو انحصاری شرکت رقیبش می کنه بعد حالا بیاد یه ip جدید و AAA رو انحصاری کنسول جدید سونی بکنه

فکر کن gears of war4 بیاد انحصاری ps4 بشه (عمق فاجعه رو ببین)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر