JUST XGD3 GAMES UPDATE به همراه راهنمای تصویری

extreme gamer

کاربر سایت
Mar 16, 2008
75
نام
Pedram
دوستان من اون اپدیتی که تو لایو هستو نریختم. همه بازی هارم اجرا می کنه حالا اگه با این روش تایتل اپدیتای بعضی از بازی هارو بریزم یعنی پچشونو مشکلی تو اجرای بقیه بازی ها بدون پچ ایجاد نمیشه؟؟؟

sam07

کاربر سایت
Nov 9, 2006
31
نام
حسین
فایل آپدیت بتل سه واس من نمیاد از جای دیگه سراغ ندارین؟
بعدم اون فایل آپدیت گرافیکیش هم کسی لینکی ازش نداره؟

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,333
نام
Rashed
من آپدیت rage ریختم و بازی اجرا شد ولی وقتی دیسک2 میزارم بازی کنم ارور میده
و نمیتونه آپدیت رو پیدا کنه.
حالا چی کار کنم؟:|

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستان یه سوالی
اگه ریجن بازی رو ندونی و بری همه آپدیت هایه ریجن هایه مختلف رو دانلود کنی و به فلش اینجکت کنی
مشکلی پیش نمیاد؟؟
آپدیت اپلای میشه؟؟

sam07

کاربر سایت
Nov 9, 2006
31
نام
حسین
دوستان یه سوالی
اگه ریجن بازی رو ندونی و بری همه آپدیت هایه ریجن هایه مختلف رو دانلود کنی و به فلش اینجکت کنی
مشکلی پیش نمیاد؟؟
آپدیت اپلای میشه؟؟
نه اتفاقی نمیفته من تست کردم. مثل این میمونه که فقط فایل آپدیت مطابق با ریجنتو ریخته باشی...

دوستان این اچ دی آپدیت بتل رو از کجا میشه گیر آورد؟

• Like
Reactions: arvin_666

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
vaaaaaaaaaaay

سلام بچه ها .
من همه بازی هام اجرا میشه ( منظورم مدرن و اساسین و ... ) ولی الآن که بتلفیلد رو گذاشتم تو دستگاه ارور میده میگه دیسکو پاک کن . به لایو هم دو یا سه بار بیش تر وصل نشدم اونم کم تر از 2 دقیقه ، تو هیچ بازی هم نبودم . نمی دونم این آپدیت فقط رو یه بازی اثر می کنه یا روی همه ی بازی ها ؟ آیا این بازی اجرا نمیشه ربطی به آپدیت داره ؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام بچه ها .
من همه بازی هام اجرا میشه ( منظورم مدرن و اساسین و ... ) ولی الآن که بتلفیلد رو گذاشتم تو دستگاه ارور میده میگه دیسکو پاک کن . به لایو هم دو یا سه بار بیش تر وصل نشدم اونم کم تر از 2 دقیقه ، تو هیچ بازی هم نبودم . نمی دونم این آپدیت فقط رو یه بازی اثر می کنه یا روی همه ی بازی ها ؟ آیا این بازی اجرا نمیشه ربطی به آپدیت داره ؟

نه اینکه فقط تو bt3 ارور می ده ربطی نداره این مشکل باید از دیسکه بازی باشه و ربطی به اپدیت نداره

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
vaaaaaaaaaaay

نه اینکه فقط تو bt3 ارور می ده ربطی نداره این مشکل باید از دیسکه بازی باشه و ربطی به اپدیت نداره

آخه هر دو تا دیسکو گذاشتم ارور میده . قبلا هم بازی می کردم . یعنی ربطی به آپدیت نداره ؟ اگه نداره یه راه حل میگین ؟

ALI dj

کاربر سایت
Jul 17, 2007
30
نام
علی
آخه هر دو تا دیسکو گذاشتم ارور میده . قبلا هم بازی می کردم . یعنی ربطی به آپدیت نداره ؟ اگه نداره یه راه حل میگین ؟

دوست عزيز شما تايتل آپديت بتل ٣ رو از پست اول دانلود کن بريز مشکلت حل مي شه

آخرین ویرایش:

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
دوست عزيز شما تايتل آپديت بتل ٣ رو از پست اول دانلود کن بريز مشکلت حل مي شه

میشه لینک بتل 3 رو بزارید ؟ پیداش نکردم .
راستی چجوری فقط بین همه ی بازیام بتل 3 کار نمی کنه ؟ بقیشون کار می کنن . تازه همش تو دشبورد بودم وقتی لایو شدم .

آخرین ویرایش:

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها شاید به اینجا مرتبط نباشه اما این اپدیت بتلف*** 3 به چه درد میخوره به غیر از رفع مشکل نیومدن بازی چیزی ea یا dice در مورد این اپدیت گفتن با این اپدیت میشه hd pack تو فلش نصب کرد یا بازم هارد میخواد
یه سوال دیگه من که مشکلی با اجرا شدن بازی ها ندارم ایا اگه این اپدیت رو انجام بدم با مشکل کسایی که رفتن به لایو روبرو میشم و برا بقیه بازیام از این اپدیتا باید بکنم با تشکر

ALI dj

کاربر سایت
Jul 17, 2007
30
نام
علی
بچه ها شاید به اینجا مرتبط نباشه اما این اپدیت بتلف*** 3 به چه درد میخوره به غیر از رفع مشکل نیومدن بازی چیزی ea یا dice در مورد این اپدیت گفتن با این اپدیت میشه hd pack تو فلش نصب کرد یا بازم هارد میخواد
یه سوال دیگه من که مشکلی با اجرا شدن بازی ها ندارم ایا اگه این اپدیت رو انجام بدم با مشکل کسایی که رفتن به لایو روبرو میشم و برا بقیه بازیام از این اپدیتا باید بکنم با تشکر

نه دوست عزیز مشکلی بوجود نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر