Jetpack Joyride

king cyrus

کاربر سایت
Dec 9, 2012
6
نام
اشکان
سلام
دوستان این تروفی good work woody رو چه کار باید کنم؟؟
رکردمم 3744 ر...دم:d
بالا ی 3000 که میرم میبازم چی گجت هایی بگیرم؟؟/

درود بر شما

شما 4 بار بازی play کن به هیچی دست نزن.بذار خودش بره بخوره به zapper .

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
من هم تونستم تا 5324 برم توی گوشی البته توی گیم سنتر من رکوردها رو چک کردم 54 نفر اول رکوردشون 30000 بود ! :| فکر کنم اخرش 30 هزار باشه من هم با رکورد5324 نفر 77133 ام بودم از بین 22 ملیون و اندی نفری که بازی کرده بودن با تشکر :d

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
پرچم مام نسبتا رفت بالا!!:d
حداقلش ركورد برهانو زدم!:d:-"
بدون استفاده از قلب!!!:d
6302
خسته نبــاشي دلاور ، دلاوري از قطعه ي مازندار ،سرزمين جويبار ، همچو كوهي استوار. از پس اين جوي رايد چقل و بد بدن بر مياد:D)گزارش كشتي (
تقلب؟گلبم گرفت مگه تگلبم داره؟ يدونه گلب مي خواستم تو اسپين اونو به من نداد:d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خسته نبــاشي دلاور ، دلاوري از قطعه ي مازندار ،سرزمين جويبار ، همچو كوهي استوار. از پس اين جوي رايد چقل و بد بدن بر مياد:D)گزارش كشتي (
تقلب؟گلبم گرفت مگه تگلبم داره؟ يدونه گلب مي خواستم تو اسپين اونو به من نداد:d
رفيق زير نويس بده ببينم چي ميگي!!:d
بچه تهران كه ميگن شومايي!!؟؟:-b
قلب خودت ميتوني بخري لازم نيس حتما برنده شي!:d
توكل به خدا داريم ميريم واس تروفي طلا!!:d
بيكارما:d

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
پرچم مام نسبتا رفت بالا!!:d
حداقلش ركورد برهانو زدم!:d:-"
بدون استفاده از قلب!!!:d
6302

پرچم ما بالاتر رفت (:d) 6856 (!) نفر 397 هم هستم !
یجوری میگی بدون استفاده از قلب که انگار بقیه هی مُفت مُفت قلب میخرن ! :d
ما هم همه ی تروفی هارو بجز اون طلاش گرفتیم ، اگه بازی پلات داشت قضیه ـش کلا فرق میکرد :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
واضح بود که!:|

یعنی عمرا نمیشه رفت! رو 4 هزار که میرسی رسما مینماینت! یعنی معمولی و بدون هیچ چیزی به 5 هزار میرسی یعنی شاهکار کردی و بعدش به زور شانس (گجت شانس) و بمب هایی که از قبل خریدی و شانس دوباره میتونی رکوردت رو ببری روی 8 هزار اینا (که من شانسی یه دست پشت سر م بمب اتم و سه تا اسپین گرفتم رفتم رو 10). نمیدونم ان یارو چجوری 30 هزار زده!

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
واضح بود که!:|

یعنی عمرا نمیشه رفت! رو 4 هزار که میرسی رسما مینماینت! یعنی معمولی و بدون هیچ چیزی به 5 هزار میرسی یعنی شاهکار کردی و بعدش به زور شانس (گجت شانس) و بمب هایی که از قبل خریدی و شانس دوباره میتونی رکوردت رو ببری روی 8 هزار اینا (که من شانسی یه دست پشت سر م بمب اتم و سه تا اسپین گرفتم رفتم رو 10). نمیدونم ان یارو چجوری 30 هزار زده!

نفر اوّل یازده هزار و خورده ای رفته ، 30 هزار نرفته !
اگه منظورت یکی iPhone و ایناست ، اونا براشون یه عالمه چیز میز هست که از Cydia دانلود میکنی و همه چیزت 999 میشه ! :d

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من نمیدونم شما چجوری اینقد گجت مجت!:dمیخرین سیستم تجارت بازی اصلا عادلانه نیست خیلی خسیسه :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
آهان! میگم! آخه یکی امد اینجا گفت نفر اول 30 هزاره!:D منم رو ویتا اینترنت ندارم خودم چک کنم.

میخرین سیستم تجارت بازی اصلا عادلانه نیست خیلی خسیسه :d

اتفاقا خیلی هم هوشمندانه هست! اینجوری مجبور میشی هی بازی کنی!

البته انقدرها هم سخت نیست! وسایل نقلیه رو آپگرید میکنی سکه ها بهشون جذب بشن، گجت زمرد و شانس رو هم میبندی. بعد یه ربع بازی کردن معمولا 10 هزارتا رو میتونی بگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر