IXtreme 1.5 عرضه شد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
جریان این via چیه.
مادربرد من asus m2n4-sli هستش via هست

کارت Via رو کسانی استفاده باید بکنند که چیپست مادربورد کامپیوترشون Via نیست.
شما هم باید تست کنی ببینی شناسایی میشه درایوت یا خیر با خود مادربورد.چون Via هست شاید شناسایی بشه.

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
کارت Via رو کسانی استفاده باید بکنند که چیپست مادربورد کامپیوترشون Via نیست.
شما هم باید تست کنی ببینی شناسایی میشه درایوت یا خیر با خود مادربورد.چون Via هست شاید شناسایی بشه.

با چی باید تست کرد (با درایو)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با چی باید تست کرد (با درایو)

بله دیگه.باید با درایو تست کنید.

من اگر بتونم این ساتای پدر مرده رو به این برنامه ها بفهمونم امتحان می کنم. فکر کنم تنها راهم اینه که یک کارت VIA بگیرم.

راستی یک سوال داشتم، قبلا یک جا گفته بودید که فقط برای درآوردن Key درایور نیاز به کار سخت افزاریه، الان بعد از دراوردن Key باز هم نیاز به استفاده از اون مدار ها ( چند تا آموزش ساخت تو بقیه تاپیک ها هست ) هست ؟:confused:

راستی کجا بریم از C4EBA تشکر کنیم ؟ :confused:

شما یه کارت VIA VT6421 بخر.
شما Key رو که می خوای بگیری فقط باید کار سخت افزاری داشته باشی.اونم اونقدرا که فکر می کنی سخت نیست.فقط می خواد درایو رو باز کنی و چند تا کار جزئی بدون نیاز به لحیم انجام بدی.
آموزش کپی کردن با استفاده از کارت VIA رو بخون.متوجه میشی که دیگه کار سخت افزاری نداره بعد از در آوردن Key.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چرا دیگه خبری نیست یعنی کسی تا به حال نتونسته کپی خورش کنه ؟:confused:

دیگه نیازی به خبر یا چیز دیگه ای نیست.مغازه ها که کپی خور می کنند.بچه ها هم 1-2 نفر موفق شدند که کپی خور کنند.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
اااااااااااااااااااااااه ه ه ه ه ه ه... چقدر سریع جواب دادی....:eek: نکنه منتظر من بودی ؟ ;)

خودت چیکار کردی پدرام... مشکلی که نداشت... موفق شدی ؟ پس نباید چندان مشکل باشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اااااااااااااااااااااااه ه ه ه ه ه ه... چقدر سریع جواب دادی....:eek: نکنه منتظر من بودی ؟ ;)

خودت چیکار کردی پدرام... مشکلی که نداشت... موفق شدی ؟ پس نباید چندان مشکل باشه.

با این قطعه که Hoom آموزشش رو گذاشته بود من نتونستم انجام بدم.خیلی روش کار کردم.خیلی روش ها رو روش پیاده کردم.اما اینو بگم که اصلا کار سختی نیست.راحته فقط حوصله و یه جورایی خلاقیت می خواد.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
نگران نباش... c4eva گفته بودش که بعد از رلیز فرم ور میره سراغ روشی که بشه به راحتی کلید رو اکسترکت کرد. پس باید یکمی بیشتر صبر کرد...

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
رفتم یخورده سرچ کردم ببینم که خطر کار و بریک کردن لایت آن چقدره با این موضوع مواجه شدم:

The liteon is VERY difficult to brick. As long as you dont flash some stupid shit, you can always fix it. It is normal for the drive to not eject after erase!!!

آجر کردن (برک کردن) لایت آن خیلی دشواره. تا زمانی که تو فلش کردن گند نزنی می تونی همیشه درستش کنی. یه چیز طبیعی هستش که بعد از پاک شدن (فرم ور) درایو ایجکت نشه.

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
سلام درايو من benq هست و ميخوام اون رو آپديت كنم ورژن فعلي اون 1.3 هست و ميخوام به 1.5 ارتقاء بدم ولي تمام لينك هاي دريافت ابزار لازم كه تو آموزش ها داده شده خراب شدن و ديگه كار نمي كنند ميشه يكي تمام ابزار و نرم افزار هاي لازم از فريمور جديد گرفته تا هر چي لازم هست لينك سالم بده تا ما هم آپديت كنيم...

TARI

کاربر سایت
Feb 26, 2009
2
سلام
دوستان ببخشید اگه سوال تکراریه ولی من از این تاپیک زیاد سر در نیاوردم
و تازه 360 الیت خریدم که بازی های کپی رو اجرا میکنه
ولی نمیدونم ورژن ixtreme چیه شکل درایور benQ هست
از کجا بفهمم ورژن ixtreme چیه ؟ که نیاز به آپدیت داره یا نه؟
و اگه Live وصل شم مشکلی پیش میاد یا نه؟
و تاریخ ساخت هم 20.07.2008 هست

tnx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر